Skocz do zawartości
tokarex pontony

Street fishing Poland 2018


Budek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie impreza w Bydgoszczy już 19.05.2018.

Ja bilet już zakupiłem wiem że część z Was podchodzi do tych zawodów obrzydzeniem (złe  doświadczenia z poprzednich lat) 😁 . 

W tym roku chciałbym obskoczyc wszystkie 4 imprezy Bydgoszcz, Wrocław, Poznań i Szczecin nigdy nie łowiłem w tych miastach poza Wrockiem a zawsze to jakieś wyzwanie aby sprawdzić się na nowej wodzie. 

Jeśli będzie ktoś chętny na wyjazdy to jakieś miejsce w aucie się znajdzie.

Do Bydgoszczy planuje wyjechać w piątek wczesnym wieczorem dojechać na miejsce przespać się w aucie a po imprezie wracać odrazu do Wrocławia gdyż 20.05.2018 planowane są zawody okręgowe na kanale powodziowy. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 months later...

Witam!

Wybieram się z 2 kolegami również do Bydgoszczy. To będzie nasza 2 impreza tam. Wcześniej 2x Wrocław, Kraków. Również chcemy wyjechać w piątek, ale około południa, a później przejść się po mieście i wypić jakiś bro przy rzece :) Wiem, że jeszcze jeden znajomy kolegi jedzie z Wro. Jak byś miał ochotę się tam spotkać to daj znać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 2.03.2018 o 07:52, Budek napisał:

Panowie impreza w Bydgoszczy już 19.05.2018.

Ja bilet już zakupiłem wiem że część z Was podchodzi do tych zawodów obrzydzeniem (złe  doświadczenia z poprzednich lat) 😁

W tym roku chciałbym obskoczyc wszystkie 4 imprezy Bydgoszcz, Wrocław, Poznań i Szczecin nigdy nie łowiłem w tych miastach poza Wrockiem a zawsze to jakieś wyzwanie aby sprawdzić się na nowej wodzie. 

Jeśli będzie ktoś chętny na wyjazdy to jakieś miejsce w aucie się znajdzie.

Do Bydgoszczy planuje wyjechać w piątek wczesnym wieczorem dojechać na miejsce przespać się w aucie a po imprezie wracać odrazu do Wrocławia gdyż 20.05.2018 planowane są zawody okręgowe na kanale powodziowy. 

To to gadaj co to się działo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wyniki. Jeśli chodzi o ryby to dramat. Nie jestem specem od Brdy, ale po 1 boleniu i szczupaku, i 100 okoni na tyłu ludzi to raczej się niewiele działo. Za to pogoda dopisała 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten tego😁 wyjazd w piątek 9 rano na miejscu jesteśmy około 14 szybkie śniadanko bułka kabanos przebieramy się w stroje sportowe i zaczynamy obawławiać końcowy odcinek dopuszczony do zawodów. Rzeka śliczna lecz strasznie zarosnięta. Po kilku godz łowienia bez efektów zmiana miejscówki na początek odcinka pod zawody omijaliśmy centrum ze względu na to że rzeczka głębokością nie powalała do tego dużo środków pływających woda czysta i mocno prześwietlona. Po dotarciu w nowe miejsce spotkaliśmy miejscowego czarodzieja ze spinem kilka cennych wskazówek i postanowiliśmy mu zaufać. W piątek złowiłem jednego okonia 27 cm i kilka maluchów. Około 20 meldujemy się w hotelu na lepszy sen cytrynówka, pigwówka, piwo karty i o 1 spać 🤣

Sobota przywitała nas piękną pogodą i lekkim bólem głowy 😎 lecimy na zbiórkę ogarniamy tramwaj i lecimy. Przyjąłem strategię max 10 min na miejscówce szukałem aktywnej ryby a raczej okoni bo to nieliczne zawody gdzie dwoma okoniami wygrywa się imprezę. Około 11 mam jednego 23 i 26 cm i wtedy się załamałem bo co ja teraz będę łowił 🤤 jak tu innej ryby jak okoń nie widziałem więc do boju poszły pyszności od Boryssa i smakołyki od jaceena. Odcinek który miałem do przejścia to trochę ponad 4 km. Po dojściu do centrum około 15 praktycznie już się tylko kręciłem bez celu. Podjechał do mnie jakiś miejscowy i mówi że w centrum łowi od 20 lat lecz z domu na ryby wychodzi około 23 i to by miało sens turystyka wodna na Brdzie jest mocno rozwinięta więc w ciągu dnia trafić tam rybę większą niż 10 cm to chyba raczej nie realne.  Nic więcej już nie połowiłem. 

Ogólnie z rybami kiepsko na 308 osób 100 okoni jeden boleń jeden szczupak 2 klenie i 1 wzdręga 😲 czyli woda bardzo ciężka do łowienia. 1 miejsce zajmuje tubylec który tak jak my zapakował się w tramwaj i uciek z centrum lecz miał przewagę znał wodę 😉i wygrał dwoma okoniami 40 i chyba 29

2 osoby zostały zdyskwalifikowane za łowienie w niedozwolonym miejscu i dobrze. 

Dwa okonie dały mi 10 miejsce na 308 osób więc nieźle plan jaki mialem do wykonania to byc w pierwszej 100 i zlowić minimum 2 gatunki ryb w 50% plan zrealizowałem. Co do samej imprezy raczej nie mam zastrzeżeń tak jak w zeszłym roku poprawili się. 

  • Super 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

 

Grand Prix 2018 wygrane oraz 1 miejsce na Street Fishing Poland Szczecin przyjechało do Wrocławia.

Wrocław górą !!! Jedno muszę przyznać populacja sandacza w Szczecinie jest ogromna pozazdrościć. 

Wygraną dały mi 2 okonie po 24 cm oraz 2 sandacze 57 i 56 ogólnie ryb więcej lecz te największe, w piątek na treningu trafiłem Sandacza 70cm a na zawodach +/- 80cm lecz po dwóch próbach podebrania wygrał😎 sandacz. 

large.20181028_072616.jpg.701b677fa8b3001560ad8503072a25e3.jpglarge.20181027_182203.jpg.295ea19202361a7eb919367fed07b661.jpg

  • Lubię to 2
  • Dzięki! 2
  • Super 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Budek napisał:

Grand Prix 2018 wygrane oraz 1 miejsce na Street Fishing Poland Szczecin przyjechało do Wrocławia.

Wrocław górą !!!

Gratulacje!!!

Gdy gdzieś podsłyszałem, że Piotr w tym sezonie zamierza walczyć w GP SF o najwyższe miejsce, to z zainteresowaniem zaglądałem na wieści z każdych zawodów. Tu nie było przypadku. Pozwoliłem sobie dopytać u samego źródła o kilka szczegółów. Rozpoznanie wody przed zawodami głównymi w danej miejscowości, znajomość środowiska wędkarskiego, trzymanie się założeń na dany dzień i nieprzeciętne umiejętności wędkarskie dały taki wynik. Nie jeden sportowiec zajmujący pierwsze miejsce w cyklu zawodów marzy o takim zakończeniu. Pierwsze miejsce w Szczecinie to takie przypieczętowanie całości. Nie pozostawiło złudzeń, kto najlepiej sobie radził w GP SF 2018. Te w Szczecinie miały dodatkowy smaczek, bo kolega z drugiego miejsca ogólnej punktacji, mógł poważnie zagrozić pozycji Piotra w całym GP. Imponujące zakończenie. Brawo!!!

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Budek napisał:

 

Grand Prix 2018 wygrane oraz 1 miejsce na Street Fishing Poland Szczecin przyjechało do Wrocławia.

Wrocław górą !!! Jedno muszę przyznać populacja sandacza w Szczecinie jest ogromna pozazdrościć. 

Wygraną dały mi 2 okonie po 24 cm oraz 2 sandacze 57 i 56 ogólnie ryb więcej lecz te największe, w piątek na treningu trafiłem Sandacza 70cm a na zawodach +/- 80cm lecz po dwóch próbach podebrania wygrał😎 sandacz. 

 

Gratulacje !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Budek napisał:

Grand Prix 2018 wygrane oraz 1 miejsce na Street Fishing Poland Szczecin przyjechało do Wrocławia.

Wrocław górą!

Mega gratulacje Piotrze!  Szkoda, że mimo tak wielu uczestników impreza jest tak słabo promowana bo by człowiek poczytał jakieś konkretne informacje albo jakiś film obejrzał.

Jedno trzeba Ci przyznać. Determinację to Ty masz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.