Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

XIII Ogólnopolski Zlot Sympatyków haczyk.pl


bronek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
4 godziny temu, salto napisał:

Czy są jakieś ustalenia dotyczące miejsca rozbicia namiotów?

W jakim terminie ostatecznie będziesz? Będziesz sam? Potrzebne pilne info.

48 minut temu, bronek napisał:

pytanie: czy na łowisku są dostępne podbieraki i maty ? tak jak to bywało w innych miejscach?

Niestety nie ma możliwości wypożyczenia sprzętu. Trzeba mieć własną matę i podbierak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Amator napisał:

Zlot się skończył.😢

Szczęśliwie dotarliśmy do domu. 

Dzięki za info!

To co dobre szybko się kończy...

Było jak zwykle dużo śmiechu, rodzinnej atmosfery, zabawy na kąpielisku i parę ryb- mimo upału. ;) Dziękuję wszystkim za udział- szczególnie tym którzy mimo komplikacji rodzinnych wpadli choć na dobę (Gofer, Gregorek- szacunek!). Szkoda, że nie zajrzał nikt z Małopolski...

Dziękuję za świetnie spędzony czas. Relacja wkrótce.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu swoim jak i moich bliskich dziękuję wszystkim za jak zwykle mile spędzony czas :)

wszystko oprócz ryb dopisało (przynajmniej u nas) . dwa brania na 6 wędek w 3 noce to zdecydowanie za mało.

najbardziej mi żal spiętego karpia tuż przy brzegu (ładna sztuka myślę że miał ok 10kg)

przyłożyliśmy się w tym roku do łowienia ale jak widać ryby nie chciały współpracować.

Tomek jak zwykle pewnie jeździł tam i nęcił z tydzień do przodu ;) no ale wiadomo kto ma łowić jak nie Boss.

najwięcej połapał mój młody - leszczy-  zaraz obok pomostu i został na naszym stanowisku królem polowania.

ale trudno tak to jest z rybami , mimo wszystko dzięki fajnemu towarzystwu i zapoznanemu sąsiadowi z domku obok - Czarkowi czas płynął nam wesoło ;) jego gruszkówka -pierwsza klasa :)

miejsce na pewno godne polecenia dla rodzin z dziećmi (kąpielisko , knajpka , fajne domki)

ryby na pewno są. może w innym terminie ,przy bardziej sprzyjających (wędkarsko) warunkach pogodowych przyjdzie nam jeszcze raz sprawdzić tę wodę. 

dzięki jeszcze raz i do zobaczenia. mam nadzieję z niektórymi już we wrześniu :) 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, bronek napisał:

W imieniu swoim jak i moich bliskich dziękuję wszystkim za jak zwykle mile spędzony czas :)

Dzięki że byliście! Bez Was trudno sobie wyobrazić nasz Zlot :) 

57 minut temu, bronek napisał:

wszystko oprócz ryb dopisało (przynajmniej u nas) . dwa brania na 6 wędek w 3 noce to zdecydowanie za mało.

najbardziej mi żal spiętego karpia tuż przy brzegu (ładna sztuka myślę że miał ok 10kg)

przyłożyliśmy się w tym roku do łowienia ale jak widać ryby nie chciały współpracować.

Pogoda nie rozpieszczała... Szkoda, że nie zapozował do zdjęcia.

59 minut temu, bronek napisał:

Tomek jak zwykle pewnie jeździł tam i nęcił z tydzień do przodu ;) no ale wiadomo kto ma łowić jak nie Boss.

:lol::lol::lol:

Faktycznie patrząc na wyniki na naszym brzegu, to nie mogę narzekać. Oczywiście nie byłem nigdy wcześniej na tym łowisku a i miejsce mojego łowienia nic specjalnego- płaskie równe dno o głębokości 2,2 metra. Nie ma jednej przyczyny, że coś połowiłem- po prostu zastosowałem kombinację rzeczy, które zazwyczaj sprawdzają mi się na łowiskach komercyjnych- mocne nęcenie, ale lekkimi zanętami tj. głównie pelletem w 3 średnicach, zestaw do methody ze sprawdzonym pelletem zanętowym i wypróbowanymi hakami, no i kuleczki- wiesz jakie.

Na przykład przez pierwsze dni jedna wędka nic nie łowiła mimo, że przynęta była ta sama a i jakieś pojedyncze piknięcia były. Założyłem podajnik do metody o 10 gramów cięższy (taki jak na tej skuteczniejszej wędce) i świeży haczyk i w kolejnych dwóch nocach na tę wędkę były dwa karpie i kilka dużych leszczy.

Godzinę temu, bronek napisał:

najwięcej połapał mój młody - leszczy-  zaraz obok pomostu i został na naszym stanowisku królem polowania.

:) Jeszcze parę lat i młodzi złoją nam d...y. ;) 

Godzinę temu, bronek napisał:

dzięki jeszcze raz i do zobaczenia. mam nadzieję z niektórymi już we wrześniu :) 

Trzeba temat pilnie finalizować, żeby termin nie uciekł.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, salto napisał:

Gratuluje udanego zlotu, przede wszystkim pogody i rybek. Niestety życie zweryfikowało moje plany i nie mogłem być na zlocie choćby na chwilkę .Może następnym razem uda mi się z Wami spotkać. 

Trzymaliśmy miejsce do samego końca. ;) Może innym razem się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.