Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Advance Tele Carp


węgorz

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

np. moja ojciec lowi wegorze z lodzi na kije o dlugosci 210 cm i c.w. 10-30 g i co sezon jak robi podsumowanie ma na kilkanascie sporych sztuk wiec moze wedka ma troche mniejsze znaczenie a bardziej zylka przypon hak i kolowrotek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też odradzałbym kupno tego modelu (generalnie mam bardzo złe zdanie o Jaxonie) widziałem ten model jak pękł przy niewielkim karpiku. Jak poczytasz na forum większość ma złe doświadczenia z tą firmą oczywiście wyboru dokonasz sam. Na twoim miejscu dozbierał bym kasy i kupił coś innego. W moim teleskopie J...xona który nabyłem jako jeden zpierwszych 2lata temu po kilku wypadach ostatnia przelotka ni stąd ni zowad zaczęła sie obracać :shock: Przemyśl jeszcze raz te firme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węgorzu uwierz mi, mam doświadczenia z "lepszymi" czyt. droższymi kijami jaxona i wiem co mówie. Szczytówki pękają w najmniej spodziewanych momentach, jakość wykonania też pozostawia wiele do życzenia(np. przelotki i inne elementy odklejają się po jakimś czasie).

Poczytaj dział sprzęt i zobacz opinie innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.