Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jezioro Dadaj


węgorz

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

hej,

byłem na dadaju około 6-7 lat temu. Wybierałem jezioro na mazurach na które pojadę z rodzicami na wczasy a w tedy w wękdarzu polskim był właśnie opis dadaja. Opis oczywiście był bardzo interesujący.

Niestety rzeczywistość była znacznie gorsza. Ja lubię łowić głównie na spining. Miałem ponton. Ale niestety przez tydzień czasu nie udało mi się złowić na spining ani jednej ryby!!!! Łowiłem w wielu ciekawych miejscach, przy wysepkach, w przewężeniach itp. Wielkie nic! Natomiast jeśli chodzi o białą rybę to rzeczywiscie bez większych problemów łowiło się płocie, średnio 20 cm, a czasami także ładne leszcze i nie był do tego potrzebny nawet ponton.

Z tego co mówili miejscowi wynikało że łowi się tam dużo drapieżnika ale dopiero jesienią a ja byłem w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

widze że ten temat był już dawno ale jeżeli ktoś by szukał opisu tego jeziora to mogę się przydać gdyż pochodzę z nad tego jeziora i nie zgodzę się wypowiedzią poprzednika bo jest to jeioro bardzo obfite w drapiżniki szczegulnie okonie i sandacze ale jet także węgorz i szzczupak ale żeby je łapać trzeba mieć dobre miejsca a nie patrzeć tylko na przewężenia lub że przy wyspię najlepiej ustawić się przy górkach i można nałapać sporo tych ryb.Dadaj jest to jezioro coś około 1000 hektarów i tych dobrychb miejsc też jest multum trzeba tylko dobrze się przygotować często nawet z brzegu można nałapać ładnych sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
jest to jeioro bardzo obfite w drapiżniki szczegulnie okonie i sandacze ale jet także węgorz i szzczupak ale żeby je łapać trzeba mieć dobre miejsca a nie patrzeć tylko na przewężenia lub że przy wyspię najlepiej ustawić się przy górkach i można nałapać sporo tych ryb.Dadaj jest to jezioro coś około 1000 hektarów i tych dobrychb miejsc też jest multum trzeba tylko dobrze się przygotować często nawet z brzegu można nałapać ładnych sztuk.

Witam,

Napisałem do Ciebie na priv w sprawie jez. Dadaj - szukam namiarów na kwaterę nad tym jeziorem. Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.