Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

brak shoutbox'a


Rekomendowane odpowiedzi

Przekonaj tomika by na forum odpalił shutboxa choćby na kilka dni...

Nie mam takich argumentów by przekonać Wielkiego wodza do czegoś w co sama nie specjalnie wierzę :wink:

butekę Dwójniaka maliniaka Jarosa

Co Ty chcesz żeby mi się w główce poprzewracało?

Ja powiem tak. Co do Chata masz rację, trzeba było sobie go odpalić w nowym oknie. Dla mnie osobiście to nie był żaden dyskomfort, bo jak chciałam "poklepać" to klepałam do bólu.

Z kolei Shout ... tu też nie jest tak chop siup. Bo, albo siedzisz na stronie głównej forum i tylko korzystać z SB; albo przeszukujesz sobie tematy forum w tym momencie nie wiedząc co się dzieje na SB, a gdy wracasz tracisz wątek bo tam już ze 30 linijek doklepanych (oby); albo masz otwarte 2 karty z forumem, gdzie na jednej klepiesz na SB, a na drugiej uczestniczysz w w odpowiednich dla siebie działach :razz:

I tak źle i tak niedobrze :wink:

tomik włącz Unisesowi tego Shouta na kilka dni, qrcze napiłabym się tego miodu :twisted::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Zwykle SB, ma jakiś tam pasek który można przesunąć i popatrzeć co się działo ileś dziesiąt lini wcześniej.

tomik włącz Unisesowi tego Shouta na kilka dni, qrcze napiłabym się tego miodu :twisted::mrgreen::mrgreen:

już mi raz tutaj obiecał i nie włączył :???:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=2644&postdays=0&postorder=asc&start=15

czułem się wtedy jak dzieciak do którego nie przyszedł Mikołaj :mrgreen:

Swoją drogą to zdziwię się mocno jak pierwszego dnia nie zadomowi się tam wszechdobylski i wygadany kocur, :mrgreen: ,gorzej jak się ludziska przyzwyczają a tomik w międzyczasie stwierdzi że koniec testów i wyłączy ...to ja nie odpowiadam za falę awantur i ewentualny rokosz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mi raz tutaj obiecał i nie włączył :???:

Znaczy czekałeś między tą 1 a 5 :shock::?::lol:

Swoją drogą to zdziwię się mocno jak pierwszego dnia nie zadomowi się tam wszechdobylski i wygadany kocur, :mrgreen:

kocur na SB będzie moderem :twisted::razz:

gorzej jak się ludziska przyzwyczają a tomik w międzyczasie stwierdzi że koniec testów i wyłączy ...to ja nie odpowiadam za falę awantur i ewentualny rokosz :mrgreen:

Zawsze może sytuację załagodzić butelką miodu :wink:

a jakie sa koszty utrzymania SB?

A co, stawiasz?

Żartuję oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy czekałeś między tą 1 a 5
nie był bym nawet tak rozczarowany gdybym się dowiedział że na Święta nie puszczą 'Kevin sam w domu' :lol:
kocur na SB będzie moderem

Niech będzie nawet emirem :idea::mrgreen: ,byle na swoich nie prychał jak będą po godzinie 22 gadać np. o wyszczuplających stringach pani malinowskiej :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur na SB będzie moderem :twisted::razz:

Oj lekko by nie mieli :mrgreen:

Niech będzie nawet emirem :idea::mrgreen: ,byle na swoich nie prychał jak będą po godzinie 22 gadać np. o wyszczuplających stringach pani malinowskiej :razz:

Na swoich nie prycham i szczekam :razz: Po co od razu malinowską mieszać skoro ktoś inny ma pewnie stringi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne statystyki oglądalności a tym samym obciążenia serwera są dużo większe niż w rekordowym pod tym względem ubiegłym sezonie... także cieszmy się, że przede wszystkim forum działa :cool: Bo póki co prędzej będziemy niektóre funkcje raczej wyłączać niż dodawać, także o Shoutboxie będziemy myśleć jak będą pozwalać na to warunki sprzętowe. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Sorry, że odkopuje. Na jakim "mocarnym" serwie jest postawione forum, że muli ? BTW nie oszukumy się, ale phpBB by Przemo to nie jest cudowny skrypt, to przestarzałe rozwiązanie. Nie licząc tego, że jest darmowy to jego zalety się kończą. Czy nie czas myśleć nad przyszłością i zainwestować w lepszy skrypt np Invision Power Board + serwer dedyk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technops myślę, że nigdy nikt nikogo w 100% nie zadowoli. Nawet fenomenalne forum, a dokładniej portal dug.net.pl nie zadowala wszystkich. Po mimo że jest darmowe, nie ma reklam i tak komuś coś nie pasuje. ubuntu.pl migrowało i też krytyka, debian.pl to samo.

Prowadzenie takiego forum, to czas i pieniądze nie tylko właściciela, ale rzeszy adminów, którzy pewnie robią to za free, są reklamy, ale są i konkursy i moim zdaniem wysoki poziom.

Dla tego nie uważam, że takie uwagi są słuszne chyba że wyłożysz kasę na vBulletin lub inne ustrojstwo ;-D

Gdyby to forum o tematyce IT to bym rozumiał, ale połowa tutaj to leśne dziadki* lub moździerz co na tym się nie znają i mało kto zauważy różnicę ;-D

* zwrot nie ma na celu obrażanie kogokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połowa tutaj to leśne dziadki*

A od jakiego wieku jest się już tym leśnym dziadkiem? :wink:

A jeśli chodzi o SB to jego brak mi nie doskwiera aż tak bardzo. Bardziej odczuwam limit nieprzeczytanych postów, bo tylko 200...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie że co drugi tekst na SB to będzie pomocy, pilnie potrzebuję pomocy albo czy można taką przynętę na takiego kija itp podobny spam. Przerabiałem to na kilku forach i na dobre im to nie wyszło. Jakoś mi SB nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Odkopuję ten jakże prehistoryczny temat :mrgreen:

Robię próby i wygląda na to, że obecnie shoutbox nie powoduje spadku szybkości działania forum.

Minęło parę lat, komputery i internet są dużo lepsze niż kiedyś. Możemy spróbować z shoutboxem. Jak się będzię się cieszył zainteresowaniem i nie będzie zakłócał działania forum to zostanie. :cool:

Możecie go znaleźć na dole strony głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w końcu dożyłem tego dnie niewiarygodne , a jednak godne wiary

Jakbym mógł prosić by SB był nieco szerszy,

a te okienko FB znikło na zawsze, lub nie pojawiało mi się po zalogowaniu.

Ja jednak :mrgreen: Jak shoutbox będzie się regularnie zapełniał treścią, to spróbujemy go powiększyć.

Facebooka na razie zostawimy, muszę głębiej się wgryźć w te sprawy i być może wprowadzić jakąś inną funkcjonalność w związku z tym- czy chcemy czy niechcemy- wiodącym medium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.