Skocz do zawartości
tokarex pontony

Witam i zapraszam dolnoślązaków


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Witam dolnośląskie Forum Dyskusyjne i nie tylko [!?]

Chojnów się kłania.. okolicy niby ubogie w łowiska, ale niedaleko zupełnie jest kilka fajnych zbiorniczków..

Gorąco pozdrawiam mieszkańców okolicznego Lubina :grin::grin::grin::grin:

Pozdrawiam Lubin [!?] Który to od czasu do czasu "bywa" na Rokitkach pospinningować... pozdrawiam chłopaki [..] :cool::cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. do Białej mam rzut beretem.. Ale jakoś nieprzepadam za tym zbiornikiem, aczkolwiek kolego, muszę Panu powiedzieć że w jednym ze stawików w Białej pływa fenomenalny szczupak, nie wiem czy nie nowy rekord polski [!?]

Widziałem go kiedyś pływającego w środku sierpnia przy powierzchni.. nogi z waty i stwierdziłem "Nie ja tutaj rzucał nie będe".. naprawdę panowie fenomenalny szczupły pływa w Białej, zresztą jak w wielu "zapomnianych" zbiornikach... a co do Skory nie wiem nie łowię w Skorze mimo iż mieszkam w sumie 5 minut spacerkiem od dość fajnego zakola, poprostu nie lubię, szlak mnie trafia jak widzę ludzi łowiących na zamkniętym odcinku rzeki, cóż.. ZNIECZULICA [!?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Odpowiadam trochę późno no ale ok :).

Co do okonia na Widawie to teraz jest ''Lipnie'' ,coś nie chcą skubać.

Na wiosnę powinno coś ruszyć a w początek lata i w lato mmm bajka :razz:

Jest to moja ocena jutro spróbuje poszukać pasiaków.

Jeux-jakbyś mógł cyknąć zdjecie to bym był wdzięczny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

dwa pytania do Wrocławiaków:

1. Jakie sklepy wędkarskie we wrocku polecacie?

Do tej pory zakupy robiłem w sklepie na Tęczowej i w takim małym sklepiku na Poniatowskiego.

Kto zna jakieś inne sklepiki do których warto zajrzeć?

2. Pod koniec ostatniego sezonu pierwszy raz byłem nad "bajkałem" w kamieńcu wrocławskim. Złowiłem tam dwa ładne liny (obydwa lekko ponad 1kg, oby dwa na grunt - co ciekawe z plaży zaraz przy wjeździe) - pytanie natomiast mam co do innych rybek na jakie tam się warto zaczaić?

Doszły mnie jakieś ploty o leszczach, ale raz tam byłem typowo pod leszcza uzbrojony i nic - krótko, zwięźle i na temat na co warto tam polować?

Pozdrawiam, :wink:

Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sklepy wędkarskie we wrocu polecacie?
W zasadzie grubsze zakupy robie w sklepie na tęczowej,co prawda ceny już podnieśli w sezonie ale większy wybór i przy zakupach pow. 1000pln można targować rabat.Dobre sklepy są jeszcze na Więckowskiego,zwłaszcza wybór federowy,Kurkowa kiedyś bardzo dobrze zaopatrzony sklep ,dziś ma mniejszy wybór.No i ostatnio doszedł koło mnie w galeri Magnolia ,sklep w trakcie tworzenia ale już dobrze zaopatrzony.

Ps Prosze nie wymieniać nazwy sklepu tylko ulice na jakiej się znajduje.

Ps Co do drugiego pytania ,nie odpowiem bo nie bywam na tym łowisku zbyt często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w samej magnolii?
Tak ,na samym konicu Magnoli tuż przy wyjściu ,
ak się mają z asortymentem spinningowym :wink: ?
Tu mnie asortyment troche zdziwił ,bo w sumie nie złe zaopatrzenie w akcesoria spiningowe i federowe ,a malutko karpiowe ,tym bardziej ze właścicielem sklepu jest znany wrocławski karpiarz ,ale tak jak pisalem na wiosne mają mieć pełen asortyment .Co do cen to z tym jest różnie są rzeczy tanisze i w takiej samej cenie co na tęczowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak czysto informacyjnie:

W marcu mają mieć w tym nowym sklepie w magnolii dużą dostawę sprzętu (przede wszystkim wędki), teraz jeśli chodzi o wybór wędek to nie jest za bogato no ale ma się to zmienić - info od obecnego sprzedawcy.

Co do cen to w większości tak samo jak na tęczowej, bynajmniej ja mam takie wrażenie (w dobrych cenach mieli torby - duży wybór także jakby kto szukał to warto zajrzeć).

Do plusów zaliczam zdecydowanie porządek w tym sklepie. Towar rozmieszczony z głową i przejrzyście, nic się nie wala pod nogami itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kąty Wrocławskie (i rejony dookoła Wrocka)witają

2. Pod koniec ostatniego sezonu pierwszy raz byłem nad "bajkałem" w kamieńcu wrocławskim
do innych rybek na jakie tam się warto zaczaić?

z moich informacji i dwóch wypadów to na Bajkale można okoni dość sporo połowić (mówią, że trolling wyczesal już to jezioro), ale pogłowie jest jeszcze spore, a szczupak i sandacz też się trafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wrocław

1- oławka, ślęza, bystrzyca, siechnica,zakrzów-kotowice, bajkał ,odra czernica itp

2 Kąty Wrocławskie

-bystrzyca od kątów-jurczyce-smolec - skałka- zabrodzie-leśnica

-strzegomka po tylu latach są ryby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie łapałem ale widziałem jak łapali i pływały

stawy w lasach poniemieckie i oczka leśne (nie zdradze informacji)

3 Chobienia -odra i starorzecza stawiki na łąkach zalewowych

chobienia,radoszyce, chełm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Witam

Jestem z Łodzi i przez miesiąc będe pracował w Zgorzelcu moje koło "kleń nr 48" Sieradz ma podpisane porozumienie z okręgiem Jelenia Góra. Oriętuje się ktoś na jakich zbiornikach i rzekam moge łowić bez dodatkowych opłat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.