Skocz do zawartości
tokarex pontony

Rozmowy o wszystkim i o niczym


trini

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Grisha

kocur, niestety 1.9d to konstrukcja koncernu PSA a nie Toyoty :) w corolli e11 japońskimi silnikami były 2.0 d i 2.0 d4d :cool: oczywiście silnik bezproblemowy ... a co do zamienników po prostu trzeba kupować te lepsze i już , oczywiście jak wcześniej coś się popsuje co "niestety" w przypadku toyoty zdarza się bardzo rzadko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grisha, wiem że 1.9 to z PSA a zacieszam bo sam mam 2.0 D4D ale w Avensisie :razz: Kurcze jest moc w tym silniku. Niedługo będę wymieniał almerę na Yarisa do miasta żeby był. Ale to dla kobiety :razz: Ja mam avensiske i jestem baaardzo zadowolony z tego wyboru. W środku komfortowo, bezpieczeństwo i te silniki na CR :mrgreen:

Pali tyle co nic a radocha z jazdy bezcenna :razz:

A tak wygląda moja avka:

03cd5ce3b6045968m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcielibyśmy złożyć krytykę na samego siebie z powodu wprowadzania zamętu i okłamania odbiorcy na temat kołowrotka Penn Slammer i jego przekładni na ślimaku a mianowicie jego braku. Nauczeni tym błędem, błędnie powtarzając panującą w sieci takową opinie na temat jego mechanizmu przez siły wrogie, nie popełnimy już tego błędu.

Tow. warszawa_24 - Dawid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcielibyśmy złożyć krytykę na samego siebie

Nie widzę ja prawdziwej skuchy i żalu, ani też wyraźniej chęci poprawy :!: ..coś nas tu wkręcasz :lol:

temat kołowrotka Penn Slammer i jego przekładni na ślimaku a mianowicie jego braku
to tylko mamona i materializm, ....a w ostatecznym rozrachunku; co to za różnica? skoro i tak wszyscy i wszystko złożone jest z atomów. :mrgreen:

Przyjrzyj się więc dokładnie [to nie jest p.ślimakowa]..skoro musisz już spojrzeć by uwierzyć , i nie grzesz więcej :mrgreen::wink:

http://www.rollenwartung.de/?page_id=608

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unises, to z tymi bebechami slammer'a też niema szału, trochę lepiej podparta oś na tyle[bardzo pomysłowe]. nawet koło przekładni z "typowego" stopu[gdzieś ktoś pisał że jest cała z mosiądzu co jest nieprawdą], jedynie oś wzmocniona[jakiś mosiądz, a mogłaby być twardsza nierdzewka] co by gwintu szybko nie obrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unises, to z tymi bebechami slammer'a też niema szału

Miał być dobry niezawodny i tani.. i taki jest od ponad ćwierć wieku

Damian21, uważaj bo zabrniesz kiedyś tak daleko ,że nawet Stella będzie Cię nudzić, topowych modeli Daiwy do ręki nawet nie będziesz chciał wziąć, a gdy tylko pomyślisz na temat Van Staal'a, i jego pimp-wiejskiego designu będziesz dostawał torsji. :grin::mrgreen:

Co wtedy?, co dalej ? ucieczka w kierunku Evergreen Opus-1 i innych projektów tego typu ?. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być dobry niezawodny i tani.. i taki jest od ponad ćwierć wieku
w sumie racja.
Damian21, uważaj bo zabrniesz kiedyś tak daleko ,że nawet Stella będzie Cię nudzić, topowych modeli Daiwy do ręki nawet nie będziesz chciał wziąć,
czasem można pomarudzić z nudów przy klawiaturze :razz: , choć każdy sprzęt się po jakimś czasie nudzi bo i nie o niego tutaj chodzi a o czas spędzony nad wodą, ważne by był niezawodny i płynnie chodził(no i dobrze wyglądać też może). kiedy nie zwracamy na niego uwagi - wtedy chyba jest sukces.

to zapewnia już średnia półka ww. marek jeżeli chodzi o przeciętnego moczykija(jak ja). wyższa półka to w zasadzie to samo - jedynie w "mocniejszej" wersji tudzież nieco bardziej oczojebliwej, i to jedynie definiuje jego dłuższy żywot.

a gdy tylko pomyślisz na temat Van Staal'a, i jego pimp-wiejskiego designu będziesz dostawał torsji. :grin::mrgreen:
przyznam że dalej to już moja wyobraźnia nie sięga..

przy okazji zapytam o Twoją certate, jak się sprawuje ? był jakiś przeglądzik etc. ? kiedy wreszcie doczekamy się obiecanej recenzji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne by był niezawodny i płynnie chodził(no i dobrze wyglądać też może). kiedy nie zwracamy na niego uwagi - wtedy chyba jest sukces

Damian21, w sumie to co napisałeś to motto przewodnie :roll: , sam bym tego lepiej nie ujął :cool:

przy okazji zapytam o Twoją certate, jak się sprawuje ? był jakiś przeglądzik etc. ? kiedy wreszcie doczekamy się obiecanej recenzji
Wstyd się przyznać ale to nie jedyna recka którą obiecałem, muszę się wreszcie przemóc i coś skrobnąć , bo powoli tracę wiarygodność :mrgreen:

Co do samej 'ceraty' nie widzę różnicy w działaniu od dnia zakupu, nie robiłem jeszcze przeglądu , raz tylko na początku zajrzałem czy aby dobrze nasmarowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Wszystkich z Pragi znad kufla piwa :razz:

Dziękujemy, wzajemnie :grin:

Tak swoją drogą to skoro siedzisz przy piwie to raczej nie wypada pić samemu. Wypadałoby postawić po jednym... ja poproszę bezalkoholowe :razz:

Miłego wypoczynku kocur :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za pozdrowienia i rewanżuję się kilkoma kolejkami kuflowego Kozela za Wasze zdrowie :mrgreen:

Oczywiście będąc nad Wełtawą knajpy wybierałem nad wodą z wiadomych celów :razz: nikt tam nie łowi a widać że jakieś rybsko jest w wodzie. Aż mnie kusiło żeby coś pokombinować z tym łowieniem tam :mrgreen:

madi nie widziałem tutaj bezalkoholowego :roll:

Deuuu rybska do 8 sierpnia mają wolne. Za to w poniedziałek już je zaatakuje :mrgreen:

Unises żona kazała to pojechałem na urlop. W sumie nie żałuję. Jak szaleć to na całego :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa kobieta :smile: piwo bezalkoholowe to jak... lizanie lizaka przez papierek :lol:

Deuuu jakbyś karmił piersią też piłbyś tylko bezalkoholowe :wink::mrgreen::cool:

Tak a propos moja "Kluska" kończy dziś 3 miesiące, waży 6430g, nieźle co?

madi nie widziałem tutaj bezalkoholowego :roll:

Cóż... liczą się chęci :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deuuu jakbyś karmił piersią też piłbyś tylko bezalkoholowe

Zwracam honor, dobra mama dba o swoje dziecko :smile: Na szczęście nie zanosi się że coś zmusi mnie do karmienia piersią. Więc będę opijał się piwskiem połączony telepatycznie z kocurem, bo pewno mu tam samemu smutno :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, gratulacje. Niech Kluska rośnie na naturalnym. Z piwem poczeka się jakby co :razz:

Dzisiaj była lekka zagwozdka z netem i podejrzenie padło na właściciela wi-fi że bezczelnie odciął mnie od świata. Na szczęście zaskoczyło. Tylko ciekawe na jak długo.

Co do wieści z nad Wełtawy to po drodze widziałem martwego leszcza tak ok 40 cm i dwóch miejscowych feederowców. Nie podchodziłem do nich bo za daleko i żona patrzy na mnie jak na wariata jak tak kręcę się wokół tej rzeki :roll: dziwne te kobiety są :cool:

Deuuu, tutaj wszyscy dumają nad kuflami więc nie jest tak źle ale dzięki za mentalne wsparcie :razz:

Rozglądałem się w tej krainie skody za toyotami ale to rzadki samochód. Dzisiaj trafiłem corolle ale moich avensisów nie widziałem prawie wcale. Tutaj albo jeździsz skodą albo merolem lub beemką. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos moja "Kluska" kończy dziś 3 miesiące, waży 6430g, nieźle co?

No nieźle :wink:

Moja niedawno skończyła 6 miesięcy i waży w kole 8 kg. A starsza za niecałe 3 tygodnie będzie miała 2 latka, ale ją na ręce już rzadko biorę, bo noszenie wierzgających prawie 15 kg to mała przyjemność :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Wszystkich z Pragi znad kufla piwa

To na zlot coś przywieź :mrgreen:

Kurde ludziska - kota mam do oddania pozostałe 5 udało się szczęśliwie opchnąć, ale Absynth pozostał - komu kota??

No co - fajny jest!

38958_138309796199966_100000628393898_239305_7690228_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur, polecam knajpę "U Vystreloneho Oka" na Żiżkowie. Nie tak łatwo znaleźć, ale wynagradza wszystkie trudy. Nie dość że bardzo klimatyczna, spotkać można specyficznych ludzi, to jeszcze chyba jedyna knajpa w Pradze z menu po polsku. Ale jakim menu.. Znany Ci już pewnie utopenec (czyli podstawowa zagryzka do piwa oferowana praktycznie w każdej pivnice i gospodzie), po polsku oferowany jest jako... h.j w occie :D Sorry za wulgaryzm, oczywiście w menu jest bez kropki, przez samo "h"

Spędziłem w Pradze prawie tydzień w maju, i jestem zakochany w tym mieście, powiedziałem sobie że będziemy tam jeździć przynajmniej raz w roku. Tym bardziej, że ze Szczecina to niewiele ponad 5 godzin jazdy, cały czas - z mała tylko przerwą - autostradami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.