Skocz do zawartości
tokarex pontony

Rozmowy o wszystkim i o niczym


trini

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na samej górze strony głównej, po prawej stronie zaraz za: "zaloguj/wyloguj"

Jedna uwaga: najlepiej zgadać się na priv, żeby można było się swobodnie umówić na klepanie :wink: Zimową porą będą na pewno zasiadki na chacie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
mam napisać prace na temat oszustw w internecie, np na allegro itp.

A na jaki przedniot? :mrgreen:

Na geografii dzisiaj mialem o wodach powierzchniowych Polski i mam pytanie

Która rzeka jest faktycznie druga co do długości w Polsce: Warta, czy Odra (Odra jeszcze płynie w Czechach)

W starych żródłach podaje się Odrę, a ostatnio dziadek mnie się spytał, to powiedziałem Odra i powiedział, że bzdury plęcę.. :mrgreen: Więc sam niewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba gdzieś się podziewał tyle czasu?

Mnie w zasadzie nadal nie ma... że się pojawiam czasem na forum i coś napisze to tylko wynik tego że na chwilę odciągam się od pracy. Owszem często bywam na forum ale nie jestem aktywnym uczestnikiem. Zniechęcają mnie te częste kłótnie, czasem nawet nie wiem o co bo jakieś merytoryki nie mogę w tym znaleźć... :roll:

A gdybyś mnie zapytała kiedy ostatnio na rybach byłem to nie potrafiłbym Ci odpowiedzieć... bo nawet nie pamiętam... :roll::cry:

Faktem jest że ten ostatni okres bardzo mnie zmienił, w przyszłości zostanie to zauważone na forum. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w zasadzie nadal nie ma... że się pojawiam czasem na forum i coś napisze to tylko wynik tego że na chwilę odciągam się od pracy. Owszem często bywam na forum ale nie jestem aktywnym uczestnikiem.

Zauważyłam, że czasem się pojawiasz i jesteś hmmm jakby to powiedzieć cichy, a wręcz wyciszony.

Zniechęcają mnie te częste kłótnie, czasem nawet nie wiem o co bo jakieś merytoryki nie mogę w tym znaleźć... :roll:

No ty Cię rozumiem, a będzie jeszcze bardziej gorąco - zima się zbliża i większość grzeje tyłki w domu (bez urazy) i się włącza....

A gdybyś mnie zapytała kiedy ostatnio na rybach byłem to nie potrafiłbym Ci odpowiedzieć... bo nawet nie pamiętam... :roll::cry:

Ja też :cry: Niestety u mnie przeważa totalnie przewlekła choroba młodocianego.

Faktem jest że ten ostatni okres bardzo mnie zmienił, w przyszłości zostanie to zauważone na forum. :wink:

No Kuba mam nadzieję, że nie zgorzkniałeś, wręcz przeciwnie, wszystko na pozytyw; a całą zmianę zawdzięczasz NLP, o którym tak dawno nie rozmawialiśmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kuba mam nadzieję, że nie zgorzkniałeś

Wręcz przeciwnie. Zdecydowanie się uspokoiłem i wziąłem sprawy w swoje ręce. Ten temat o którym pisaliśmy kiedyś jest moim gorącym tematem i dzięki niemu wszystko się u mnie zmienia. Na razie bez konkretów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postarać się o to mogę. :wink:

No na to liczyłam chcieć to móc.

Na pewno nie będę aktywny jeśli te kłótnie mają sie nadal rozwijać albo powstawać nowe.

To jak walka z wiatrakami.... i to właśnie mnie "nieco" odpycha... :roll:

No tego nie ominiesz, tym bardziej, że zbliża sie zima i większość w chałupie :roll:

No ale zawsze wskazane tematy typu: jak dziś było na rybach, co nowego kupiliście itp. mało konfliktowe; zresztą możesz kilku użytkowników ignorować żeby się nie wnerwiać - chyba po to ta opcja :lol:

Damy radę, nie jeden haczykowiec ma podobny dylemat, tylko różnica polega na tym, że Ty zachowujesz spokój unikając konfliktów, niż niektórzy podsycający ognisko zapalne jak w ropieniu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą możesz kilku użytkowników ignorować żeby się nie wnerwiać

Owszem ale nie będę stosował tej opcji bo ignorowanie nie jest dobrą metodą na życie w społeczeństwie. Po prostu mogę nie uczestniczyć w tych kłótniach.

No tego nie ominiesz, tym bardziej, że zbliża sie zima i większość w chałupie

sądzę że można o wiele bardziej owocnie spędzać ten czas a nie wykłócać się Bóg wie o co bo to nie jest receptą na przyszłość. Ten mądrzejszy co nie da się sprowokować, kto głośniej krzyczy ten szuka zwolenników którzy go poprą bo sam nie jest do końca przekonany że ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale nie będę stosował tej opcji bo ignorowanie nie jest dobrą metodą na życie w społeczeństwie. Po prostu mogę nie uczestniczyć w tych kłótniach.

Ten mądrzejszy co nie da się sprowokować

I to jest zdrowe podejście do życia, nie tylko do tego na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

element52, tak

Konger Tiger Cross Maxx

i ze swojego budżetu catane 2500 FA

i plecionke Konger Tigrex 0.10

plus jakieś dodatki :twisted:

Możesz sie "pochwalic" w tym temacie "Co planujesz kupić w niedalekiej przyszłości ??" co sobie zamierzasz kupic :mrgreen:

P.S Super sprzęcior Ci sie szykuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.