Skocz do zawartości
tokarex pontony

Rozmowy o wszystkim i o niczym


trini

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

A ja k&%$@ od trzech dni nie mogę się ruszyć z łóżka, odnowiła mi się kontuzja pleców. Sylwester był na leżąco, a dzisiaj zamiast być na rozpoczęciu sezonu trociowego to oglądałem tylko zdjęcia w mmsach i przeglądam fora :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, nie masz serca :mrgreen:

i najważniejsze: dobrze mi z tym :razz:

A ja k&%$@ od trzech dni nie mogę się ruszyć z łóżka, odnowiła mi się kontuzja pleców. Sylwester był na leżąco, a dzisiaj zamiast być na rozpoczęciu sezonu trociowego to oglądałem tylko zdjęcia w mmsach i przeglądam fora :(

Oj bidoku w takim razie dużo, dużo zdrowia w Nowym Roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kaca staram sie omijać szerokim łukiem , poprostu staram sie nie pić wódki i zamieniam ją na piwko. W sylwestrową noc wchłonąłem pewnie z 7-8 sztuk .W nowy rok obudziłem sie rok starszy (miałem urodziny) "pacnąłem" śniadanko i postanowiłem zaryzykować po dwudziestoletniej przerwie jazde na nartach . Pojechaliśmy na stok ja z małżonką i dziećmi,

Wypożyczamy narty dla mnie i starszego synka i od razu w głowie rodzi sie lęk ......."stary nie miałeś nart dwadzieścia lat na nogach może poproś instruktora by z nim troche sobie przypomnieć jak to jest - podpowiada zdrowy rozsądek. Z drugiej strony godzinka z instruktorem 50 zł :evil: - rezygnuje , sam dam rade. Więc do dzieła "młody" dostał panią instruktor która męczyła sie z nim , a ja postanowiłem sam. Zapinam narty a nogi chodzą z nerwów .............ale będzie śmiech jak wyrżne orła po pięciu metrach jazdy :mrgreen: I nie uwierzycie sam byłem w szoku ,odepchnąłem sie kijami i jazda- po dwudziestu metrach wiedziałem że tego nie zapomniałem , jeżdziłem jak szalony ciesząc sie każdym zjazdem. Przez godzine jazdy nie zaliczyłem nawet lekkiej "gleby" i chyba znalazłem alternatywe na zime kiedy nie można chodzić na ryby.

W niedziele leczyłem zakwasy i pierwsze kroki na nartach stawiała małżonka , godzinke poćwiczyła z instruktorem i chyba złapała bakcyla :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pagori a ile kosztuje wypożyczenie nart?

Pytam bo dziś synowi szlag trafił wiązania, więc wypożyczenie to chyba jedna z tańszych możliwości niż zakup....

Różne ceny na różnych stokach ale my płaciliśmy 45 zł za dwa komplety na dwie godziny tzn.

Ja narty +buty+kijki a synek narty+buty+kask . Najlepiej sprawdzić na stronie internetowej danego wyciągu narciarskiego który posiada wypożyczalnie

pagori, ja kaca nie mam właśnie po wódce, po piwie bywa straszny... No i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Dziękuje za życzenia .Co do kaca ..... po wódce też nie mam kaca ale nie jestem w stanie przed piciem wódki odmówić sobie piwa - nie wyobrażam sobie dnia bez łechtania mojego przełyku tymi chmielowymi bombelkami. A jak chcesz całkowice wyeliminować wszelkiego rodzaju niedogodności po spożywaniu wódki to zawsze przepijaj wodą mineralną niegazowaną albo ciepłą harbatą.A po samym piwie uuuu 6 sztuk wieczorkiem a rano do pracy jak ta lala , nawet kiedyś dmuchałem rano po wieczornym piwkowaniu i wynik był 0,00 :wink:

Cholera coś mi z cytowanie żle idzie bo niedobrze to wygląda , przepraszam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi, o dokładkę teraz mi ciężko. A mój tresowany leuciscus jak popłynął po tego żywca, to od "sylwka" do tej pory siedzę o suchym pysku. Zaczynam dojrzewać do wniosku, że kac, to naprawdę fajna rzecz. U mnie niestety musi być spełnionych więcej wymogów. Sylwester się skończył, potem poczytałem temat "Łowisz, wypuszczasz czy zabierasz" :roll: a na dokładkę trafiłem na taki "fajny" song http://www.todaysbigthing.com/funny-videos/2010/12/01

i zaczynam się martwić czy już jestem gotowy aby rozglądać się za takimi łowiskami jak gościu w 40-tej sekundzie. Ponoć można już takich wędkarzy spotkać w każdym większym mieście.

jeżdziłem jak szalony ciesząc sie każdym zjazdem. Przez godzine jazdy nie zaliczyłem nawet lekkiej "gleby" i chyba znalazłem alternatywe na zime kiedy nie można chodzić na ryby.

U mnie gdzie się rozejrzę to kanał, kanał i kanał... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.