Skocz do zawartości
tokarex pontony

Rozmowy o wszystkim i o niczym


trini

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ciekawe ile wyciąga na godzinę

To kudłate cholerstwo jest szybkie, to dlatego, że w zasadzie biega na czterech.

Madi pamiętaj, że:

- szacunek i posłuszeństwo samice wyrażają, ukazując przywódcy tylne partie ciała :smile:

-kiedy dwa osobniki spotykają się po dłuższym rozstaniu, idą naprzeciw siebie z uniesionymi rękami, po czym obejmują się mocno.

Jeżeli widzą w kimś wroga to:

-większymi gałęziami odstraszają wrogów, a w przypadku walki używają ich jako pałek lub dzid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małpiszon wg najnowszych doniesień kieruje się w stronę Nowe Rudy.... ciekawie się zapowiada :roll:

A tak poza konkursem, czy ktokolwiek ma pocztę na Onecie i zaobserwował ostatnio jakiś problem? Qrde po zalogowaniu nie mam dostępu do "Odebrane", ni huhu nie mogę napisać "Nowego listu". Jakaś tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z Onetem nie mam problemów,ale... :smile:

parę lat temu trafiłem do Ogrodu Botanicznego we Wrocławiu w porze kwitnienia magnolii. Od tamtej pory szukam informacji na przełomie kwietnia i maja, czy już się zaczęło. http://wroclat.blox.pl/2011/04/Kwitna-magnolie.html W poprzednim roku byłem w Wojsławicach 10-ego a we Wrocławiu 27 maja i było już za późno. Myślę, że jak wybiorę się w dni świąteczne, to trafię na szczyt kwitnienia. Szczerze polecam!

Kilka fotek z 2010r

20100527ogrdbotanicznyw.th.jpg20100527ogrdbotanicznyw.th.jpg20100527ogrdbotanicznyw.th.jpg20100527ogrdbotanicznyw.th.jpg

20100527ogrdbotanicznyw.th.jpg20100527ogrdbotanicznyw.th.jpg20100527ogrdbotanicznyw.th.jpg20100527ogrdbotanicznyw.th.jpg

20100527ogrdbotanicznyw.th.jpg20100527ogrdbotanicznyw.th.jpg20100527ogrdbotanicznyw.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Onetem nie mam problemów,ale...

Ja już też, wywaliłam FF i zainstalowałam Chrome'a :mrgreen:

W poprzednim roku byłem w Wojsławicach 10-ego a we Wrocławiu 27 maja i było już za późno. Myślę, że jak wybiorę się w dni świąteczne, to trafię na szczyt kwitnienia. Szczerze polecam!

Tydzień temu byłam w Świdnicy, tam już magnolie kwitły.

W Wojsławicach byłam,coś pięknego. Rododendrony z każdej strony, w różnych przepięknych kolorach.... no jak w bajce. jaceen czekamy na fotki.

Te kaktusy :twisted: na ostatnim zdjęciu są rewelacyjne :mrgreen::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, a kto będzie pracował

Z tego co wiem to akurat Tobie mało zostało :wink:

Magnolia to nie kwiatek a drzewo

Wiem, ale jego największą ozdobą są kwiaty :twisted: Magnolie są przepiękne, zwłąszcza, że najpierw kwitną, a później wypuszczają liście :wink:

A od maja to już z górki

A ja mam cały maj pod górkę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca lipca a później niech ojczyzny bronią małolaty :razz:

Już drugi raz będę wychodził z woja :mrgreen:

Wiem, ale jego największą ozdobą są kwiaty :twisted: Magnolie są przepiękne, zwłąszcza, że najpierw kwitną, a później wypuszczają liście :wink:

Oj są u mnie na dzielnicy ulice gdzie prawie co drugi dom jest magnolia. Do tego zieleń, niska stara zabudowa, cisza i spokój. Wiosną można pospacerować i odetchnąć świeżym powietrzem w środku miasta. Nie to co gdzie indziej.

A ja mam cały maj pod górkę :evil:

Dasz radę Wysoki Sądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz kwitnących magnolii to zapraszam do nas, nie do żadnego ogrodu, normalnie po mieście się przejdziesz i magnolię na pewno spotkasz
Dzięki, może kiedyś pier...nę to wszystko i skorzystam z zaproszenia :smile:

Dawno temu na tzw. podwórku rosły grusze, czereśnie, jabłonie, a teraz został się tylko kibel dla psów i kotów (czyt. piaskownica) i kasztanowce opierdzielane przez szrotówki. Dlatego czasami zwlokę swoje kości, aby obejrzeć co przyroda jeszcze nam oferuje.

Zamiast siedzieć z wędkami nad wodą to Wy o kwiatkach gadacie
Leon Zawodowiec nie był grzecznym chłopczykiem, a aglaonemą się opiekował :smile:
Do końca lipca a później niech ojczyzny bronią małolaty
A nie było lepiej młodszym zostawić to w lutym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja w drodze na plac zabaw mam beton i samochody :smile:

Jak planowałem tak w poniedziałek odwiedziłem Ogród Botaniczny. Jednak okazuje się, że magnolii jest znacznie mniej niż różaneczników (tak przynajmniej mnie się wydaje) i to one nadają ten niepowtarzalny obraz wiosennego rozkwitu. Różaneczniki jeszcze mają nierozwinięte kwiaty. Na początku maja będę przejeżdżał koło Wojsławic, to może uda się mi wstąpić tam do arboretum. Mimo to, jest mnóstwo kwitnących i ciekawych roślin a kwitnące kaktusy są niesamowite.

hpim4408.jpg

hpim4286.th.jpghpim4292.th.jpghpim4298.th.jpghpim4301.th.jpg

hpim4306k.th.jpghpim4345.th.jpghpim4348.th.jpghpim4353y.th.jpg

hpim4366.th.jpghpim4372.th.jpghpim4373.th.jpghpim4378.th.jpg

hpim4403.th.jpghpim4404.th.jpghpim4405.th.jpghpim4409o.th.jpg

hpim4414.th.jpghpim4436.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Oglądałem drugi raz w teatrze telewizji "Rozmowy przy wycince lasu" Stanisława Tyma.

Takie sceny to można na okrągło oglądać

W następnym fragmencie polecam wędkarzom moment od 5min i 10s http://youtu.be/ToowFb45Y2g

Nie mniej polecam całość a Tym napisał taką dedykację: "Wszystkim karpiom w Polsce poświęcam" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.