Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

DAWID ale ten egzemplarz nabyłem po wyjątkowo dobrej cenie!!! 670 zł !!!Czyli nieco mniej niż się zarzekałem?? Wiec moje słowa o których wspominasz są na dzień dzisiejszy tak jak by nie aktualne!? Po prostu doszedłem do wniosku że nie ma sensu szukać czegoś podobnego gdyż to konkretne wędzisko idealnie leży mi w ręce!?!? Wierz mi ze szukając podobnego modelu próbowałem chyba wszystkich możliwych i żaden kij nie był tym co Silver Deamon!!! To tak jakby Tobie ktoś chciał zaproponować coś w zamian Twojego wysłużonego Team Dragona?!?!? Tez byś zapewne kupił dokładnie ten sam model ??? Popraw mnie jeżeli się mylę!? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany kupiłem trochę sprzętu spławikowego:

10 spławików experta,

bat jaxon inspira 7m

siatka 4 metrowa-wyczynowa

sito

5 paczek wyczynowych haczyków

waga elektroniczna do 25kg

fotel elektrostatyk

drabinki, portfel na przypony, obciążenie ołowiane, gruntomierze, żyłki, proca, tuba na spławiki

atraktory, dodatki do zanęt, zanęty

Zainwestowałem około 2tys, jakby był ktoś tak miły i napisał mi na PW co się jeszcze przyda do łowienia na bata byłbym wdzięczny :)

Trzeba od czasu do czasu posiedzieć i napić się Perły :lol:

Oczywiście jestem już po pierwszych zakupach uzupełniających ekwipunek spinningowy przed sezonem:

380 twisterów mansa

50 banjo

400 haków do odlewania

30 mikro woblerków i kilka średniaczków

3 pudełka plano

1 pudełko jaxona

okulary solano ( niestety poprzednie skończyły swój żywot pod moimi 4 literami, oczywiście kupiłem ten sam model - FL20003D REWELACYJNE )

klips magnetyczny - poprzedni trzymał aż za mocno...

50 wolframów 25cm/2,5kg

5 paczek krętlików z agrafkami

2 paczki agrafek

6 atraktorów do gum

2 żyłki

odczepiacz grom

Poniosła mnie też fantazja i kupiłem trochę komponentów do robienia woblerów: poliwęglan i dental w 3 różnych średnicach, 100 kotwiczek kółka łącznikowe, pozostały mi jeszcze lakiery (ale najpierw muszę poczytać odpowiedni temat na forum i zdecydować) i jakiś konkretny nóż do dłubania w lipie.

W planach w dalszym ciągu kupienie/zrobienie mocnego kija na Wisłę - pod Bolka no i auto na ryby :cool:

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem

- Daiwa Megaforce 2.8m 4-20g (bardzo lekka zobaczymy jak się spisze w akcji)

- Kamizelka spiningowa Dragon K-20

- Paczkę gum Dragon Fatty

- Przypony wolframowe Dragon

Na ten sezon definitywny koniec większych zakupów, chyba że jakieś drobne akcesoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ mój 20 letni spining Albatrosa się już wysłużył kupiłem nowy marki Fiume national długości 2,70 c.w. 15-40gr. pierwsze testy oczywiście 1 maja , mam też pytanie czy ktoś z towarzystwa posiada ten kijek i mógłby się pochwalić wrażeniami z użytkowania ? . z pozdrowieniem Wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.