Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...

Jak ja nie lubię wydawać pieniędzy na drobiazgi :( Niby zakup jest, a go w ogóle nie widać :P

large.DSC_0459.JPGlarge.DSC_0460.JPG

Zakupione same podstawowe pierdoły do spławiczka na nowy sezon, bez których nie ma szans na sukcesy :) Także czeka mnie teraz wiązanie 120 przyponów :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jaceen napisał:

Czy okonie ją polubią? Długość 1.98m, szczytówki 2g i 7g.

P1240948.JPG

 

witaj Jacek podobny kijek ( do 7 gr. 2.1 m) sprawilem sobie przed wakacjami z mysla o wedkowaniu z lodki , sprawil sie tez w brodzeniu na kanale powodziowym ale jak poszedlem na kanal z brzegu to jednak te 0,5 m. brakuje mi ( nie mylic z 0,5 l.😉) takie moje przemyslenia pozdrawiam Wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły sezon pokaże, czy poradzę sobie z tym kijem. Byłem z nim na Bystrzycy i myślę, że w błoto kasa nie poszła. Przeznaczeniem jego, będzie łowienie na niewielkich odległościach 5-10m - siurki, ciurki i wspomniany kanał. Z lekkimi przynętami nie poradzę sobie nad ich kontrolą na większych odległościach i stąd takie założenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 23.12.2016 o 16:20, jaceen napisał:

Czy okonie ją polubią? Długość 1.98m, szczytówki 2g i 7g.

.....da radęi okonie go polubią:) byle je znaleźć;). Ja między malowaniem, a struganiem szukałem dla siebie czegoś nowego. W Niemczech kuzyn zawalił sprawę:( ale Krokodyl uratował honor sklepu i.....

large.20161230_180052.jpg

No i kasa za niego całkiem fajna. Jedynie z importu 5 pln mniej było. Jutro testy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jacolan napisał:

.....da radęi okonie go polubią:) byle je znaleźć;). Ja między malowaniem, a struganiem szukałem dla siebie czegoś nowego. W Niemczech kuzyn zawalił sprawę:( ale Krokodyl uratował honor sklepu i.....

large.20161230_180052.jpg

No i kasa za niego całkiem fajna. Jedynie z importu 5 pln mniej było. Jutro testy:)

Dobry zakup mam Parabelke od 3-16 i sobie chwale fajnie przenosi brania na dolnik;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze muchowe zakupy: 

Imadło Classic Vise II (nie jest to szczyt technologii ale myślę, że na początek wystarczy :) )

Wiązadełko Stonfo

Haczyki do suchej Akita 503 BL

Dostałem również trochę dubbingu oliwkowego od sprzedawcy :) 

Jeszcze trochę narzędzi i materiałów i można zaczynać zabawę B)

 

DSCN2233.JPG

DSCN2234.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
O 21.12.2016 o 12:54, pawciobra napisał:

Jak ja nie lubię wydawać pieniędzy na drobiazgi :( Niby zakup jest, a go w ogóle nie widać :P

large.DSC_0459.JPGlarge.DSC_0460.JPG

Zakupione same podstawowe pierdoły do spławiczka na nowy sezon, bez których nie ma szans na sukcesy :) Także czeka mnie teraz wiązanie 120 przyponów :D 

 

Ja właśnie takie lubię najbardziej. Kiedy przychodzi pudło i mogę w nim przebierać w drobiazgach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.