Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Stary gumiak sprzedany a tu mam nowy zakup ale używany , dość późną jesienią kupiony także nie pływałem na nim . Zdjęcie niestety zrobione jeszcze przez starego użytkownika , jak ogarnę temat z pontonem na  wiosnę wstawie zdjęcia w innym temacie557156386_2_1000x700_ponton-bush-crab-cr-k-360r-dodaj-zdjecia-1.thumb.jpg.8ed7528ab4b93136012e8a8a2c1a0648.jpgBUSH CRAB CR K  360 R 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj otrzymałem suwenir z Ukrainy , jeżeli będzie lód to mam zamiar potestować , na jesieni te najmniejsze dawały radę 😉 tak że wiosna moja 😁 ps. Dzięki Peekolowi dowiedziałem się że i na naszym portalu aukcyjnym można kupić takie wynalazki p.t. Fanatic Larva

WP_20180115_08_38_56_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wasyl1968 napisał:

 Dzięki Peekolowi dowiedziałem się że i na naszym portalu aukcyjnym można kupić takie wynalazki

Szukaj sprzedawcę "okoniowy" kupowałem u niego różne robale pod DS.

Takie larwy ważki też ma. Jeszcze nie miałem okazji założyć a mam 4 i 5 cm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2018 o 16:02, wasyl1968 napisał:

 

WP_20180115_08_38_56_Pro.jpg

Przeglądałem ostatnio aliexpres i znalazłem "twoje" larwy :] też są w rozmiarach 4 i 5 cm 

https://pl.aliexpress.com/store/product/50pcs-Size-4cm-5cm-Dragonfly-Soft-Fishing-Worm-Lures-Jigging-Lure-Fishing-Baits-Artifical-Tackles-Lure/1261947_32805417963.html?spm=a2g17.12010615.0.0.4ab50f32h0gapf]

a jakby ktoś szukał kitechów lub canibali to też zostawię i linka.

https://pl.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/1667059.html?spm=a2g17.12010608.0.0.3a2271e2wv38MH (są i easy shinery, swiming impacty i jeszcze kilka innych ciekawych przynęt)

do wiosny trochę czasu to można zamawiać

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jeśli ma być pod troling sumowy to patrząc po parametrach wędki według mnie jest za słaba. Szczególnie, że zawsze twierdzę, iż sprzęt musi być dopasowany rozmiarowo do możliwie największych osobników występujących w akwenie aby ich nie męczyć. A na Wisełce masz możliwość trafić wąsa 2+ i wtedy moim zdaniem może okazać się że temu kijkowi braknie mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

A u mnie znowu jakieś zakupy , trochę późno ale są 

Kołowrotek Convert 2 Speed 6007 FD 181853731_20180714_123946(2).thumb.jpg.268258b2bf89840b962cbb8fbfb98d57.jpg

 

wędka  Mikado Cat Territory Boat Quest 225  cm  300 gr , kurka coś nie mogę wstawić zdjęcia , jutro się postaram coś z tym zrobić

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

 

4 godziny temu, wasyl1968 napisał:

mieliście może z tym do czynienia ?

Wielu znanych producentów + rękodzielników ma w ofercie takie woblery. Łowisz na wirujące ogonki, tam rozwiązanie jest podobne, tylko z dopałką w postaci blaszki.

Mam, ale jakoś słabo mi wychodzi łowienie. Zbyt szybkie te przynęty a ja taki raczej wolniejszy ostatnio się stałem:)

P1340493.thumb.JPG.dc771797ca4524a12ef7510454f00342.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

niestety 😔 po nastu latach użytkowania mój ulubiony uniwersalny kij mikado feeling do 13 gr. c.w. odchodzi do lamusa ( brak co najmniej 7 cm części szczytowej dyskwalifikuje ten kij do łowienia) brakowało mi właśnie takiego spiningu (2,70 m.) kupiłem kijek budżetowy firmy Hokaido c.w. do 15gr. wykonanie bardzo dobre , w przeciwieństwie do Mikado większa srednica przelotek ( co przy mrozie ma znaczenie) do tego ciemno zielona plecionka 0,08 . Testy dopiero w piątek, może ma ktoś doświadczenie z firmą Hokaido i Shark ( plecionki i żyłki) ?

WP_20180925_14_31_55_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wasyl1968 napisał:

ma ktoś doświadczenie z firmą Hokaido i Shark ( plecionki i żyłki) ?

Od dwóch sezonów używam 0,08. Z pewnością są na rynku doskonalsze linki od cytowanej, ale biorąc pod uwagę cena/jakość, to innej nie chcę. Troszeczkę szumi, ciemna zieleń dość szybko odbarwia się (teraz dobieram jaśniejszą wersję), gdy pojawia się widoczne mechacenie końcowych metrów, bez bólu odcinam wątpliwej jakości odcinek. Gdy nie mam częstych zrywek, to szpulka po przewinięciu na drugą stronę służy mi cały sezon. Co zostanie po sezonie, daję na podkład pod nową. Dzisiaj na plecionkę wyjechało ponad dziesięć ryb od 20 do 70 cm. Kupuję ją z przeznaczeniem pod okonie i klenie. Coraz częściej na końcowy odcinek dowiązuję żyłkę lub fluorocarbon. Teraz gdy zielenina wodna nie jest soczyście zielona, bez problemu targam rybę z całym zielonym majdanem. Przy 0,06 prawdopodobnie w pudełku zrobiłoby się dawno pusto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.