Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...

Człowiek na starość 😜 robi się leniwy i idzie na łatwiznę , co prawda nie mam problemu z zawiązaniem zestawu do drop shota ale znalazłem coś takiego , trochę drogo ( 30 zł ) za 3 szt.  może ktoś używa tego patentu ? jak będę miał czas to wypróbuję ten wynalazek

IMG_20201219_162841.jpg

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zupełnie z innej beczki jak mawiali Monty python 😜 , z karpiarstwem skończyłem dobre 15 lat temu ( dwie wędki Robinson Long John ) chyba jedne z pierwszych dwu składowych kijów karpiowych w budżetowej cenie , mam i używam dalej , na żywca czy z gruntu , swingery mam jeszcze made  in Czechosłowacja ( tak ! było takie państwo 😉 ) kiedyś kupiłem tripoda ale za cholerę nie mogę go znaleźć., Podejrzewam że jak sprzedawałem auto to poszedł i stojak , ale do rzeczy , z myślą o wędkowaniu z pomostów ( ciężko wbić podpórkę ) sprawiłem sobie po raz kolejny tri poda , o dziwo nawet fajnie zrobiony , stabilny , jedyny mankament trochę trzeba się na skręcać ale używany będzie okazjonalnie tak że nie problem , a teraz najważniejsze, urzekła mnie jego cena  nie całe 130 zł. 😁 

 

IMG_20201223_175046.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, wojtyna51 napisał:

Wasyl napisz coś więcej na temat tego tri poda,jak jakościowo go oceniasz?co to za firma?

Zobacz w Raven fishing , ( tam kupiłem ) tripod firmy Traxis , o dziwo stabilny, dobrze spasowany bez problemu składa się intuicyjnie , jeszcze raz podkreśle STABILNY , oglądałem parę innych modeli w cenie 200 zł ale to była porażka , cienkie gołe aluminiowe rurki , po złożeniu bał bym się położyć dwie karpiówki bo wszystko by się rypło , zobaczymy jak sprawdzi się nad wodą ale wizualnie jest ok , ps podnieśli cenę teraz nie całe 180 zł ale myślę że i tak warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
39 minut temu, ESSOX napisał:

Przyszło trochę drobnicy z Ali.

Między innymi mormyszki pod mikrojigowanie . 

a z Decatlonu "tylny napęd " ;) 

IMG_20210202_152315.jpg

IMG_20210202_115814.jpg

Skoro kupiłeś " tylny napęd " czy to oznacza że masz bejly bota ( pisownia fonetyczna ) ? pochwal się pływadełkiem , bo też mi chodzi po głowie 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że do wody na razie nie wejdę , a pływadełko to całkiem spora "walizka" i nie bardzo mam gdzie schować to jeszcze nie kupiłem. Ale tamat jest dobrze przemyślany i na 100% będzie to Float z Decathlonu, czekam tylko aż się wiosna na dobre rozgości i na wodę  :) 

https://www.decathlon.pl/p/p-ywade-ko-float-tube-fltb-5/_/R-p-303249?mc=8513030&snrai_campaign=vpIYYQbvlwDO

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wracam do wędkarskiego życia 😀 , czas szykować się na wiosnę , moja przygoda z Drop shotem zacząłem z kijem 2,7 m potem i teraz wędkuje kijami 2,1 - 2,0 - 1,8 . Dlaczego nie potestować czegoś pośredniego 🤔 wybór padł na Berkley emotion Drop shot 2,44 m. 5-20 gr. ćw ( jak dla mnie ciężko ) z myślą żeby naprawdę ciężarek 20 gr. posłać na środek Odry ( może sandacz na dropsa ? ) pierwsze wrażenie dobre , sztywny kij z czułą ( białą dobrze widoczną ) szczytówką , jedna sprawa mi się nie podoba , połączenie , górna część nie dochodzi do dolnej części , dzisiaj dzwoniłem do sklepu i powiedzieli że tak ma być ( 🤔) zobaczymy w praniu , jak nowy kij to będzie nowy młynek i plecionka ale to za chwilę

IMG_20210223_195319.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wasyl1968 napisał:

jedna sprawa mi się nie podoba , połączenie , górna część nie dochodzi do dolnej

W sklepie wiedzą co mówią. Tak ma być. Jak dojdzie do momentu, że ten zapas na spigocie skasujesz do zera, to wtedy możesz zacząć się martwić:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.