Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

wyjazd wypali:D ino musisz se zalatwic kalendarz kiedy odplywy i przyplywy,najlepiej w trakcie przyplywu(jak sie zaczyna) przynajmniej w kilkee i okolicach :lol: jak masz mozliwosc lowienia z lodzi zrob to bo z klifow to ci lapy odpadna po paru rzutach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokupilem jeszcze zestawy blaszek wahadlowych. Co z tego jesli pogoda "daje ciala" :evil: . Namiary na stronki z tabelami plywow dali koledzy z "Plazewa"(Plazowa :?: ). Idzie pozucac ze skalek jesli masz odpowiedni(czytaj :w miare lekki) sprzecik. Chyba ze chcesz polowic z klifow.... MOHEROWYCH :mrgreen: .Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety doświadczenia z takimi przynętami nie mam żadnego, widziałem jedynie na filmie jak wygląda praca tej przynęty i była dość ciekawa, wobler wykonuje wężowate ruchy i do złudzenia przypomina chorą uciekającą rybkę. Ciekaw jestem tylko czy będę umiał tak poprowadzić tego wobka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A,propos -prowadzenia. kiedys dostalem(mam je dodzis) woblerki "cultiva s". Nie wiem czy to nazwa firmy czy nazwa wlasna . Wobki pracuja dosc dziwnie albowiem "galopuja"- czyli forma splaszczonej sinusoidy! Dla mnie to takie dziwaki i nie uzywam ich prawie wcale. Po prostu nie czuje ich na wedce!! Szkoda ze nie umie wklejac fotek, moze ktos takze posiada "cos takiego" i opanowal technike prowadzenia?Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebralem dzis Daiwa Jupiter-Z 2500. Pierwsze ogledziny: 1. Budowa solidna choc stary design, 2. Brak zapasowej szpuli, 3.Patent ze skala numeryczna hamulca(przedniego) co najmniej dziwny(glupawy). 4. brak wyczuwalnuch luzow na korbce i rotorze. 5. Raczka a zwlaszcza uchwyt przypomina Delfina-4(pamieta ktos taki kolowrotek :?::smile: ). Reszta wyjdzie w.... lowieniu :mrgreen: .Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nabyłem kołowrotek i dwa sygnalizatory z Allegro

kołowrotek to Shimano Stradic 4000GTM(używany)

174cd285de2379d5m.jpg

sygnalizatory to Videotronic Koneser

858fa74ab363d9d4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jakis czas temu kupilem ale bym maly klopot ze szczytowkami .... ktore nie pasowaly ... jak sie potem okazalo taka cala seria byla no i w koncu mam w pelni sprawna :)

fotecczki obiecalem i zapodaje ... niestety lulko z tel;efonu bo aparat pozyczony :/

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/63da32c8f30f2e36.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/014cccc74ef54365.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be089329c0c2d62b.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w tym miesiacu troche zakupilem ;) i nie dziwie sie mojej zonie ze brzeczy.

Lodke 4m ;) + wyposazenie i material na wozek do lodzi.

2 kije dragona z seri Mastery. Pierwszy Impulse cw. 5-25 2.4m ktory juz przetestowalem z kolowrotkiem tez dragona reflex FD1020i i poprostu jak dlamnie poezja kij jak dlamnie super! Bocznym trokiem okonie kwicza z przerazenia ;) a jutro na szczuplego przetestuje kijek.

Drogi kij to Mystery Ultra Lite 2-15g 2.4m (chcialem Contact Jigi 3-20 ale nigdzie nie bylo rozmiaru 2.4) i jutro jesli pogoda pozwoli przetestuje go na okoniach.

Mam wielka nadzieje ze Kijek 2-15g bedzie tak dobry jak Impulse 5-25 bo jesli tak to naprawde super kijki Dragona w dosc dobrym przedziale cenowym.

Oby byla tylko pogoda!! Jak narazie nie zapowiada sie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostanio zakupilem:

- Wedka Dragon Mystery Ultra Lite 2.70, c.w 3-15

- Kolowrotek Dragon Maxima 830i

- z 50 roznych gumek

- okolo 20 blaszek

- wobek okonowy

- kilka szpul roznych zyleczek

- pudelko na przynety

- przypony

- haki

- kilkadziesit glowek jigowych

- podporki

- zanety, atraktory itp.

i troche roznych drobiazgow

Foty nie zrobie bo telefon ma zjarany aparat na cyfraka tak jak inny kolega po fachy zszukam sponsora :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie chwalic to sie chwalic ;]

W ciagu ostatnich 10 tygodni zakupiłem:

Spinning Team Dragon 2,7m cw. 5-18gr

Kołowrotek SPRO Red Arc 10200

Spinning DAIWA Infinity Q 2,7m cw. 8-35gr

Kołowrotek DAIWA REGAL 2500Xi-AB

Karpiówka Konger VEGA TEAM CARP 360/2.75lbs

Kołowrotek SPRO Super Long Cast 460

Karpiówka JAXON XT-PRO CARP 390 3,00lbs

Kołowrotek OKUMA ORYX RXS 65

Spinning Shimano Speedmaster 2,7m cw. 5-20gr (mam jakis uraz do Dragona i to w jego miejsce :-) )

Kołowrotek Fujiftsu Quartz Red 2000

Matchówka Colmic Artax Sensitive 4,2m cw. 2-15gr (chyba)

Kołowrotek Shimano Exage 3000MRA

o duperelkach typu pokrowce, torby itp nie bede pisał bo za dużo tego :)

a w planach jeszcze ciezki spinning 20-60gr około oraz wklejanka na okonie. No i na przyszły rok zestaw do jerkowania czyli jakis fajny multik i ciezki kijek z pazurkiem. Jakis fajny bacik, fedder oraz bolonka tez zaplanowane :) ale wszystko w swoim czasie :D Narazie i tak rodzina i znajomi mowia ze cos mnie chyba opętało ;]

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie i tak rodzina i znajomi mowia ze cos mnie chyba opętało ;]
No jak na 10 tygodni to całkiem sporo :shock:
Kołowrotek Fujiftsu Quartz Red 2000
O to mnie zaciekawiło, kłowrotek made in Japan i jak się sprawuje?? Jak pracuje itp.?? o trwałość nie pytam bo przez 10 tygodni to nawet Jaxon może sie nie rozlecieć :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.