Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

kupilem "zyle"- Maxima Chameleon o srednicach: 0.37 , 0.22 , 0.14 wszystkie w nawoju 200-stu metrowym i robactwo. Juz mialem kupic spinerka Brownning-a seria "Cherwwod" lub " Titanium" ale oba maja przelotki calkowicie metalowe(bez ceramicznego wkladu) w dodatku sa(przelotki) bardzo cienkie. Najgrubsza ma powierzchnie "styku" okolo 0.5mm. Jesli ktos lowil podobnymi "patykami" dajcie znac. Wytrzymalosc, kontakt plecionka-zylka, itp. Sorka ze post nie we wlasciwym miejscu ale w "Wedki,wedziska" nie znalazlem postow o przelotkach. Jesli jednak tam jest to :oops: .Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech zazdroszczę, zazdroszczę wam ;)

ja też :wink:

u mnie już 600 stow pękło na wyprawkę szkolną, ale powoli zbliżamy się do końca ;)

U mnie też sporo na długotrwałe wycieczki po aptekach, dzisiejsza wizyta u pediatry również potwierdziła, że zbliżamy się do końca, uffff :grin:

A wtedy... na wędkarskie zakupy :mrgreen:

ja też, ja też :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też, ja też

jutro wypłata :!::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ja też ja też :!::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Kupiłem żyłkę Dragon Super Mimicry Match używam jej do feederka póki co przeszła chrzest bojowy w sobotę. Nigdy nie byłem tak zadowolony z żyłki :mrgreen: super żyła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość keri.
A wtedy... na wędkarskie zakupy
ja też, ja też
:shock::shock: a nie po nowe ciuszki i kosmetyki. Panie mój, gdzie są takie kobiety ze tęsknią za zakupami wedkarskimi.

Moja nawet złotówki by nie wydała na sprzet wędkarski :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini napisał/a:

A wtedy... na wędkarskie zakupy

madi napisał/a:

ja też, ja też

:shock: :shock: a nie po nowe ciuszki i kosmetyki. Panie mój, gdzie są takie kobiety ze tęsknią za zakupami wedkarskimi.

Spoko ciuszki są, goła na ryby nie pojadę przecież :mrgreen: Oko też wyglądać musi :wink:

Ale kurcze odkładam na kompletny zestaw DSa i jakoś ostatnio mi to ciężko wychodzi :roll:

Moja nawet złotówki by nie wydała na sprzet wędkarski :wink::lol:

Hmmm i tu nie wiem czy pogratulować czy złożyć kondolencje :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość keri.
i tu nie wiem czy pogratulować czy złożyć kondolencje
Chyba pogratulować bo ja wystarczająco dużo wydaje na swoje hobby, jak by jeszcze moja małżonka sie do tego dołączyła to moglibyśmy wpaść w kłopoty finansowe :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie mój, gdzie są takie kobiety ze tęsknią za zakupami wedkarskimi.

no tutaj :twisted: ale już zajęte... :lol:

a nie po nowe ciuszki i kosmetyki

eee juz mam :P bez przesady, ile można kosmetyków zużyć - raz na pół roku takie zakupy babskie wystarczą :mrgreen: Trza oszczędzać i rozsądnie zużywać co się ma a nie latac co 5 minut po nowe :D

Ale kurcze odkładam na kompletny zestaw DSa i jakoś ostatnio mi to ciężko wychodzi

mówiłam Ci, że ja dostałam na dzień kobiet, ale marzy mi się jeszcze parę gadżetów, no ale to później, później ;)

nie wiem czy pogratulować czy złożyć kondolencje

raczej wyrazy ubolewania... :lol:

Chyba pogratulować bo ja wystarczająco dużo wydaje na swoje hobby, jak by jeszcze moja małżonka sie do tego dołączyła to moglibyśmy wpaść w kłopoty finansowe

łeeee tam, godosz... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj małe zakupki :wink: przypony karpiowe, kulki proteinowe Tutti Frutti , ciasto proteinowe truskawkowe, sprężyny i w czwartek albo piątek wyprawa na karpie :grin: małżonka trochę pokręciła nosem ze znowu trochę kasy poszło ale sama jedzie ze mną łowić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wszystkiego na temat taniego i dobrego federa, w końcu dzisiaj kupiłem Kongera Salvę 3,30 100g cw. Z wyglądu wędka naprawdę fajnie zrobiona, jeżeli nic się nie zmieni jutro próby nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.