Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
ybak_stefan napisał/a:

(nawet żyłke ma 3-letnią)

Obyś nie odczuł kiedyś tej pozornej oszczędności.

Można oszczędzać na wszystkim ale nie na żyłce. Ja zmieniam średnio trzy razy w roku a przynajmniej ją przewijam. Nie używam bardzo drogich żyłek wolę częściej zmienić na żyłkę z gwarancją jej świeżości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ybak_stefan napisał/a:

(nawet żyłke ma 3-letnią)

Obyś nie odczuł kiedyś tej pozornej oszczędności.

Można oszczędzać na wszystkim ale nie na żyłce. Ja zmieniam średnio trzy razy w roku a przynajmniej ją przewijam. Nie używam bardzo drogich żyłek wolę częściej zmienić na żyłkę z gwarancją jej świeżości.

Święte słowa. Na żyłce nie da sie oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś catanę 4000 fa, rzeczywiście kawał kołowrotka. Trzeba mi będzie do niego "kawał spina" a później chyba rekina :mrgreen:

Kupiłem też Okumę Electrę ETR 30, choć ani jej nie znam ani nic o niej nie czytałem. W sumię chciałem inną do federa czyli Okumę Spectrum ale Electra po "pomacaniu" wydała mi się i solidniejsza, lepsza jakościowo, lepiej wykonana i tak jakoś lepiej się kręciła :wink: , zobaczymy w "praniu" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choruje na niego
Noo, nie przesadzaj. Mój po roku nadal działa ale kosz kołowrotka już ma zauważalne luzy. A wcale jakoś bardzo ciężkiej pracy nie ma ;) Szczególnie że cały zeszły sezon był przy feederze. W tym roku wozi głównie małe woblery około 15g, trochę gum do 20g i od czasu do czasu jerki około 45g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi napisał/a:

Choruje na niego

Noo, nie przesadzaj.

Eeee no Tomaszek mój sprzęt jest marki "bazarowej" i powiem szczerze, że służy mi już jakieś 7 latek, pomijając okres ciąży od 6 miecha - bo z brzuchem też wędkowałam, no i czas piersiowania :wink: Potem znów się zaczęło, więc zaokrąglając jakieś 5 lat notorycznego użytkowania. No a Catanka w porównaniu do tego co mam to rarytas :lol:

Szczególnie że cały zeszły sezon był przy feederze

I o to mi właśnie chodzi, przymierzam się do nowych zakupów. Jak z kasą wyjdzie zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo odbry znaczy. Tam się nie napracuje więc z pewnością będzie służył długo. Za tę cenę to naprawdę b. dobry kołowrotek z tym że przestrzegam przed zachwytami. Co do spinningu jak na razie wygląda że niedługo już kończy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrujnowałem się na kołowrót Team Daiwa D2508
Czy już go masz fizycznie?

Napisz coś więcej o tym kręciołku jak go przetestujesz.

To wersja japońska. Wygląda przepięknie (design pierwsza klasa, trochę Exista mi przypomina) i przy każdym ruchu korbką, czuć delikatnie łożyskowanie. Myślę, że będzie mi długo służył :cool: .

P.S. A niech będzie - dam Ci Keri pokręcić na najbliżsych rybkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.