Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Po ostatniej wyprawie, gdzie zerwałem parę zestawów, musiałem uzupełnić sprzęt, kupiłem więc kilka koszyków, krętliki, stopery, haczyki, przyponówkę, itp. Mam nadzieję, że do końca tego sezonu wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRAGON MILLENIUM Wobler 2.40 m 10-35 g, na który odkładałem wszelką gotówkę, z urodzin, kieszonkowego itd... Został po prostu przejechany przez mojego ojca samochodem... Chciałem się powiescić. Lecz babcia, która rozumie mój zapał do wędkarstwa dała mi gotóweczkę i sprawiłem sobie MIKADO Competition Zander Spin, żadna rewelacja, ale nie było funduszy. Do tego zakupiłem kilka woblerów, żyłkę, twistery i haczyki z główkami...

post-2319-14544971388532_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Exorcist a nie możesz dać wędki do pobliskiego wędkarskiego? W niektórych wędkarskich są takie serwisy i za max 50zł. zrobił by Ci te wędzisko :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został po prostu przejechany przez mojego ojca samochodem

No to raczej staruszek powinien wycelować gotóweczkę :evil: A jeszcze pewniej powinien dostać połamane patyki i zgłosić się z nową wędką najdalej następnego dnia :idea:

Jaka wina ojca !!! Wędki nie kładzie się byle gdzie , a zwłaszcza w trawie lub tam gdzie ktoś może na nią stanąć lub przejechać samochodem .

Tomaszek gdybyś przejechał komuś wędkę położoną na ziemi to uznał byś swoją winę ? Czy raczej padły by słowa .........." Patrz baranie na drugi raz gdzie kładziesz kija " ........... :mrgreen:

Wędki szkoda ale to ewidentna wina wędkarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj dostalem od rodzicow za Oceny w szkole taki sprzet ( nie posiadam aparatu ale podam linki od odpowiednikow )

Xenon Picker 3.0 m http://www.robinson.pl/2007/?id=pickery

Browling 4,2 ( na zdjeciu jest 3 ,9 ) http://arnal.w.interia.pl/1101.jpg

Daiwa Regal 1500 Xi-AB ( na zdjeciu jest 3500 ) http://e-wedkarski.pl/product_info.php?products_id=73&osCsid=bc2c319bccad42423823a2f6aa1f1c20

Do tego żyłki haczyki podporke pod picera itp itd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem sygnalizatory brań, bo nocki mam przerąbane, już mnie oczy od świetlików bolały i bąbek :)

O to one:

syg_22.jpg

oraz

syg_3.jpg

Opis można na allegro odnaleźć. Nie podaję linków wiadomo dlaczego.

Koszt tych 2 to około 100 zł.

Mam nadzieję, że się sprawdzą w boju :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności :neutral: , dzisiaj uzupełniłem swoj już mocno przestarzały arsenał, mianowicie:

- Cormoran pro carp BR 10000, 6 łożysk

- DS Konger, 360L, cw do 180gr

Jutro sprzęt będzie przechodził test :wink::mrgreen:

Fotki wyszły straszne, prawdopodobnie to wina kompresji, postaram się poprawić :wink:

post-1225-14544971390909_thumb.jpg

post-1225-1454497139125_thumb.jpg

post-1225-14544971391561_thumb.jpg

post-1225-14544971391745_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, już wyjasniam, o co chodziło z ta wedką, tego felernego dnia mieliśmy wybrać się z ojcem na szczupaka, wedkę oparłem o samochód i poszedłem po resztę sprzętu: siatke, podbierak itd. Ojciec chciał jechac innym autem, który stał zablokowany tym samochodem, o który właśnie ja oparłem swoja ukochaną wędkę :???: i wtedy... wycofywał i... :shock::shock: A co do zaniesienia do serwisu, to juz to zrobiłem... Dzięki za rade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.