Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek wiem co mówi punkt 6 regulaminu i wiem od kiedy to wprowadzono . Napisałem to bo jeszcze nie wyraziłem swojego zdania odnośnie tej zmiany . Mogę zacytować kogokolwiek z forum przez opcję "cytuj " a siebie samego nie można . Jak również edytować po czasie 30 minut. Przecież to jest chore .................szkoda że nie ma tu tej emotki z młotkiem walącym w głowę , nawstawiał bym kilka .'Ale to nie miejsce i pora aby kontynuować ten problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

po ostatniej piątkowej zasiadce troszkę zmarzłem, spałem jakieś góra 3 metry od wody pod gołym niebem na zewnątrz spiworek mokry jak pysk boksera :mrgreen::grin:

po takiej przygodzie postanowiłem zamienić mój stary śpiworek na nowy :grin: mówie sobie przyda się na jesienne wieczory :grin: i tu dołączam fotkę według życzenia autora tego tematu :grin:

c6d897046a0925e6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

artech widzę że przygotowania idą pełną parą :mrgreen:

U mnie zakupy następujące:

- kołowrotek do feederka - Okuma Payback Baitfeeder 30 ( drugi już taki sam bo jednego takiego mam i jestem zadowolony no i 5 lat gwarancji )

- haki karpiowe

- żyłki karpiowe

- koraliki

- dipy

- pellet

- akcesoria do kulasów - igła chwytak :mrgreen:

Jeszcze jutro do wędkarskiego ( 30km do Międzyrzecza ) i kupię rolki do tyczki i po południu idę próbować sił tyczką bo w niedzielę zawody :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - to w pyteczkę :grin: Nie załapałem skali pomimo tej zapalniczki. Zabierz ze dwa bezsterowce (fatso, slider) To naprawdę świetne szczupakowe przynęty, tutaj najlepsze wyniki daje hot perch choć to akurat ponoć jest związane z kolorem wody.

Polecam również zrobienie 2-giej dozbroiki na kopyto 6

fec450114f4a017dm.jpg

Na Twoich jak udeży na przód gumy to się nie zapnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ostatniej piątkowej zasiadce troszkę zmarzłem, spałem jakieś góra 3 metry od wody pod gołym niebem na zewnątrz spiworek mokry jak pysk boksera :mrgreen::grin:

po takiej przygodzie postanowiłem zamienić mój stary śpiworek na nowy :grin: mówie sobie przyda się na jesienne wieczory :grin: i tu dołączam fotkę według życzenia autora tego tematu :grin:

Obrazek

Piękny śpiwór. Też myślę o czymś takim. W tym sezonie raczej już mi się nie przyda ale na przyszły sezon będzie ok. Zapytam o długość tego pięknego śpiwora i oczywiście (jak możesz), o cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś troszkę zaszalałem po wypłacie.

Zona mnie zabije ale co tam :twisted:

1. Smar do kołowrotków

2. Rozwieracz szczupakowy (Długość: 16cm ; szerokość: 4cm ; Nierdzewny)

3. Red Arc Tuff-Body 10200 (Ilośc łożysk: 10 (oporowe) ; Przełożenie: 1:5,2 ; Pojemność szpulki: 0,28/100m ; Waga: 275g ; Zapasowa szpula Alu.)

4. PowerMesh Jig 2,7m 5-25g (Długość wędki: 2,7m ; Długość transportowa: 140cm ; Ciężar wyrzutowy: 5-25g ; Waga: 175g)

5. Pokrowiec Spin 150 (Długość: 150cm)

6. Fireline (szara) 0,17 (Grubość: 0,17mm ; Wytrzymałość: 10,2kg ; Długość: 110m)

Ogólnie chcę trochę pospiningować na jeziorkach i czaasem nad rzeką ( choć nie ma w pobliżu zabardzo).

Mam nadzieję, że będę zadowolony, bo problemów z kompletowaniem miałem co nie miara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wobler129

W tym właśnie problem, że nie :mad: .

Ale jak to się mówi, ziarnko do ziarnka ...

Żonie kupiłem zestaw do paznokcii wiecie panowie - te długie takie żelowe czy cuś, kasowo wyszło tak samo prawie więc udobruchałem kobietę :lol:

Teraz za 2 tygodnie na Przeczyce i zobaczymy jak daje radę ten spin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

andi64 możesz powiedzieć ile dałeś za takowy śpiworek? Też by się przydał właśnie wróciłem i czapka na uszy, polar i zimowa gruba kurta oraz 2 pary spodni ( w tym jedne polarowe ) nic nie dały... troszkę jeszcze zimno było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nareszcie dostałem nowy kołowrotek Cormoran Magnesia 3000- 10 PiF wygląda bardzo solidnie i myślę że trochę mi posłuży.

67958072a89010fdm.jpg

I parę szt woblerów Dorado :grin:

Acha i jeszcze komplet żyłek do nowego kołowrotka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Dziś doszła do mnie paczka z

- Pelletem,

- hakami,

- akcesoriami do kulek ( teraz brakuje mi tylko Rollera ),

- kręciołek z wolnym biegiem ( Okuma ; już drugi taki sam ),

- stopery,

- żyłki

- dipy.

PS mam już 2 takie same feederki i na tych feederkach 2 takie same kręciołki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.