Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Zakupy internetowe ruszyły pełną parą, przygotowania do "wrześniowych nocek" nad Wisłą rozpoczęte. Na pierwszy ogień poszło 5 gum i woblerów na szczupaki i sandacze.

Jest też nowa plecionka Team Dragon Techno. Póki co nowe zestawy na feederka muszą poczekać,bo się spłukałem...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie oprócz zanęty karpiowej to zakupy pełną parą dla pociechy :

łóżeczko , wózek trójkołowy bardzo wygodny do prowadzenia po nierównościach ( niech się uczy od małego łowić ryby a co ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łóżeczko , wózek trójkołowy bardzo wygodny do prowadzenia po nierównościach ( niech się uczy od małego łowić ryby a co )

Hehe ja też przerabiałem to jakiś czas temu ... łóżeczko poskładać to jest cieżki temat a wózek też kupiłem trójkołowy najdroższy jaki był driver czy jakoś tak problem taki że wózek za półtorej kafla sypie sie koło odpada itd. nastepnym razem zdecyduję sie na tradycyjny :lol: cops co bedziesz miał syna czy córę ? powodzenia przy porodzie ja spaliłem 2 paczki fajek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu :!::mrgreen:

2 sygnalizatory brań Videotronic Nova wersja B (sygnalizacja świetlna i dźwiękowa, regulacja głośności, możliwość podłączenia do centralki) i jak miałam obiecane: w bardzo atrakcyjnej cenie :lol::lol::lol:

Poza tym z przyzwyczajenia 2 rurki łamane, 2 koszyczki 25g iiiiii Murzynek 2x 50g i jak to zwykle u mnie bywa :roll: Pan się pyta dla kanarka :?: ja nie na ryby :lol:

Choroba tu wszyscy chyba wędkują na kupne zanęty :roll:

Po drodze do domu jeszcze baterie do buczków: 2 x Panasonic Special Power 9V, w efekcie buczki pięknie buczą, raz ciszej raz głośniej, jak mi się tylko spodoba :lol:

Standardowo jak to już od dwóch miesięcy zahaczyłam jeszcze o aptekę, ale to już inna bajka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrząd do naszego Forda, cylinder, uszczelki......
uuuuuuuuuuuuuu, musiało boleć :???:

Noooo nawet po znajomości. Ale jak to mówią wyjazd na ryby bezcenne, za wszystko inne... :lol:

Choroba znowu grubsze zakupy muszą poczekać :evil: To ten minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie to udalo kupic :!::?: (ten cylinder),chyba ze to....motocykl :!::mrgreen:

E nie :wink: Pisałam na szybko ja tylko dostałam info na gg. Dokładniej chodziło o zawory, coś tam nie grało, uszczelka pod głowicę i coś tam jeszcze. Ja się tylko cieszę, że tłoki całe i zdrowe - było duże prawdopodobieństwo, że pożegnamy się z silnikiem.

Na szczęście jest cały i zdrowy, jedynie po przejściach :mrgreen:

Myślę, że tą dobrą wiadomością możemy kontynuować temat "Co nowego kupiliście..." :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.