Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wobler129

madi to to samo co u mnie. Jadę 14 km do normalnego wędkarskiego. Tam Właściciel sklepu ma w zasadzie 3 sklepy i ten gdzie jeżdżę jest duuużo bliżej niż inne jego sklepy, a mogę zadzwonić dzień wcześniej i powiedzieć co ma przywieść do tego najbliżej :) Trochę skomplikowane ale jest prawie wszystko. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

wobler129 u mnie to też jest trochę skomplikowane :roll: Konkretne, no może bardziej konkretne od tych tutaj sklepów wędkarskich znajdują się 18km ode mnie. Dokładnie nie wiem jak stoją z asortymentem. Jak na razie nie mam możliwości tam pojechać, aczkolwiek niedługo będę w tej miejscowości więc się zorientuję i najwyżej zrobię porządne zakupy. Zobaczymy. Póki co cieszę się z tego co mam w szafce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Oto moje zakupy, paczkę odebrałem wczoraj.

13abe38c07c6bb37m.jpg

Idąc od lewej, od góry:

1. Spinning Team Dragon – szczegóły chyba dobrze widoczne.

2. Sztyce teleskopowe Dżakson ;) .

3. W woreczkach główki Anti-Snag.

4. Zestaw kogutów Wojciecha Krzyszczyka.

5. Sygnalizatory Videotronic Junior C ( za namową tomek1 :) , oraz po obserwacji działania podczas zlotu na Poraju).

6. Wobler Salmo Tiny 3F- Green Gold Tiger.

7. Plecionka Power Pro 0,15mm, 9kg.

8. Żyłka Dragon Soft 0,16mm, 3,5kg.

9. Krętliki łożyskowane WMC.

Wrażenia z wędkowania mam nadzieję, że już niedługo.

Pozdrawiam

Gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keri kijek jest w promocji, za bardzo przyzwoite pieniądze; a na dodatek cholernie przyjemnie leży w dłoni. Ma służyć do łowienia (a raczej nauki łowienia) z opadu.

Żyłkę będę stosował do paproszków i miniwoblerków; okazjonalnie do spławika.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

U mnie dziś haki nr 15 i 16 do tyczki. Ochotka, pinka, białe robaczki, czerwone robaczki i zanętę z bardzo dużą ilością dodatków :mrgreen: Jutro zawody zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolowrotek Team Dragon FD935iZ oraz wedzicho Dragon Mystery XT Contact Jig z plecionka Sufix rozm.20 kolor zolty.Kupilem tez fotel karpiowy Elektrostatyk i parasol z bokami PU Tandem Baitsa 2.5 m.

Teraz czas sprawdzic ten sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Crazyy widzę, że nie zaglądasz na Allegro :mrgreen: Na Allegro te wobki sprzedają się za śmieszne pieniążki.

artech łowiłem jednym z tych co masz - taki bardziej grubaśny - łowiłem z myślą o okoniach i nic. A gdy nałożyłem coś bardziej smukłego swojej produkcji to brały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.