Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
ESSOX napisał/a:

sumie za wszystkie ponad stówe poszło .

Eeeeeeeee tam, rozdrabniacie się :mrgreen::wink:

Eeee no bez jaj, ja dziś w wędkarskim zostawiłam jedynie 3,50 pinka i białaski).

shogun_zag coś mnie się wydaje, że poszalałeś :lol::wink: Wydaj się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee no bez jaj, ja dziś w wędkarskim zostawiłam jedynie 3,50 pinka i białaski).

A na autobus czy też paliwo ile wydałaś? :lol:

Wydaj się :lol:

Ee, nie mogę, żona czasem mnie czyta :roll:

Zresztą ... kochana Dorotko

zacznę mówić tak, jak Ty

... co to? kupiłaś sobie nową bluzkę?

... nie, co ty, ze dwa lata w szafie leży, nie widziałeś :shock::lol::lol::lol:

No, to jak będziesz w garażu, zerknij do opon zimowych ... te co z lewej stoją jedna na drugiej i zobacz, ile Ci kupiłem kijków do szczotki :mrgreen:

Promocja była :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi napisał/a:

Eeee no bez jaj, ja dziś w wędkarskim zostawiłam jedynie 3,50 pinka i białaski).

A na autobus czy też paliwo ile wydałaś? :lol:

Ja z buta, niezły kawałek, ale pogoda sprzyja, tym bardziej trza dbać o poziom sadełka na tyłach :twisted:

madi napisał/a:

Wydaj się :lol:

Ee, nie mogę, żona czasem mnie czyta :roll:

Rozumiem, mnie też czasem chłopina czyta, sporadycznie, ale jednak, więc szanuję zaskórniaki :wink:

Zresztą ... kochana Dorotko

zacznę mówić tak, jak Ty

... co to? kupiłaś sobie nową bluzkę?

... nie, co ty, ze dwa lata w szafie leży, nie widziałeś :shock::lol: :lol: :lol:

No, to jak będziesz w garażu, zerknij do opon zimowych ... te co z lewej stoją jedna na drugiej i zobacz, ile Ci kupiłem kijków do szczotki :mrgreen:

Promocja była :lol: :lol: :lol:

Jak to zwykle bywa: stary patent kombinatorów :lol: Tyle, że u mnie nowe pierdólki wędkarskie, a nie bluzki :roll: Skłamała bym - nowe spodnie :oops:

No ale wracając do tematu.............. Co nowego kupiliście :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESSOX napisał/a:

37 metrów powierzchni mieszkalnej

200 tyś za 37 metrów w Rzeszowie :shock: Świat zwariował :???:

Wybaczcie, że wtrącę, ale faktycznie masakra :shock: W moim regionie najtańsze sa mieszkania, 4 lata temu za moje 42m daliśmy 35.000. Nie, nie pomyliłam zer, absolutnie. Trini już coś o tym wie, jak będzie miała czas to potwierdzi :wink: Na dzień dzisiejszy takie metraże u nas chodzą po ok. 40.000 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESSOX, strasznie drogie te mieszkania w Rzeszowie :shock::shock: ja półtora roku temu płaciłem po 2500 PLN za m2 (stan deweloperski), okazało się, że udało mi się praktycznie w ostatnim momencie ponieważ już jakieś 3 miesiące później ceny dochodziły do 3500 PLN za metr a teraz poniżej 6000 nie schodzą :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko zanim "wkurzy" sie ktos z" moderow". W IRE mieszkanie (czyli apartment) mozna kupic za okolo 170k E.Bedzie to mieszkanie dwusypialniane, w tym jedna Ensuite. Oczywiscie salono-kuchnia,lazienka plus pomieszczenia gospodarcze.Czesto w cenie jest standardowe wyposazenie kuchni,czyli meble plus sprzet AGD.W sypialniach montowane sa szafy.To taki standard,jesli chcemy mozemy zamowic wyposazenie extra oczywiscie za doplata.Czesto brany kredyt mieszkaniowy to 16 lat,czyli okolo 832 tygodnie co daje +/- 210E tygodniowo.Przy zarobkach(dla Polakow) okolo 400E tygodniowo jesli jestesmy z partnerem to starczy jeszcze na skromne zycie.Trzeba tylko miec pewnosc ze bedzie sie mialo prace :!::???:.No i oczywiscie chciec tu zostac :!::shock::evil:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A,propos spotkales je gdzies "na wyspie".U mnie sa nie do dostania.Jedynie Owner-y,Komatsu,Mustad-y .Pozdro-Radek.
Jeszcze Kamasan. Jeśli chodzi o sklepy wędkarskie "na wyspie" to wogóle jak dla mnie - jakaś porażka straszliwa! Podobno najbliższy dobrze zaopartzony wędkarski to w -> Belfaście :shock: a dalej to już w Londynie. :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.