Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

A co sądzisz o Gamakatsu?

Na sandacza nie widziałem żadnych ciekawych tej firmy. Używałem niebieskich gamakatsu do feedera i przewaliłem wiele brań (albo nie zapięte, albo spięte przy holu), ale być może źle dobrałem hak do metody- z kolanka przechodził w część z grotem bardzo gwałtownie prawie pod kątem 90 st.

Na białą rybę bardzo dobrze sprawują mi się Ownery (teściu też sobie chwali) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
w -> Belfaście

Nie mam "serca"do "polnocnikow" po tym jak ze znajomym przywiezlismy A6-99, "dreswagon" rozsypal sie prawie calkowicie.Pompa.skrzynia(auto) i elektryka.Takim to sposobem pozbyl sie 9k E :!::twisted:.A mowilem mu tylo "zolta rasa" :!::smile:.A powaznie to moze byc kicha bo jak juz zauwazyles "iryski" wyrobieni sa wedkarsko jak u nas w "koziej wolce" :!::mrgreen:.Pozdro-Radek.

P.S. Jednak Gamakatsu rules :!: ,a model "klepniety" na kolanku to prawdziwy hicior :!:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to jak nie po dreswagon tylko do wędkarskiego tam chcę jechać :mrgreen: Też mieliście pomysł :roll:

A tak na poważnie to najlepszym chyba źródłem zakupów jest basspro. I z Gamakatsu da się coś wybrać:

http://www.basspro.com/webapp/wcs/stores/servlet/SearchResults?searchOption=products&hvarSearchString=gamakatsu&storeId=10151&catalogId=10001&langId=-1&CMID=TOP_SEARCH_GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o Gamakatsu?
dobre haki i kotwice do pierwszego spotkania z zaczepem lub kamieniami :twisted::twisted: potem można je wyrzucić. Cholernie szybko się tępią. Ostatnio jak kupuję kotwice to wybieram czarne wanadowe, prawdopodobnie chińskie tylko przez polską firmę sprzedawane - dostatecznie ostre a tanie. Główki jigowe też kupuję u nas "lane", czasami można spotkać główki odlewane na dobrych hakach. W "moim" sklepie, sprzedawca sam odlewa główki na gamakach właśnie, niestety do haków Ownera nie ma dostępu a uważam że Owner robi dużo lepsze haki i kotwice niż Gamakatsu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mieliście pomysł

Roznica w cenie jest spora.Oczywiscie na korzysc UK :!:.

uważam że Owner robi dużo lepsze haki i kotwice niż Gamakatsu.

Jesli chodzi o "ostrosc" i "chwytliwosc" to upieram sie przy G.Teraz lowie Ownerami z przyczyn jw. Granatowe z oczkiem nie sa zle ale: dosc szybko "gubia "kolor (to chyba cecha wszystkich barwionych haczykow :!::?: ) i duzo latwiej ulegaja odksztalceniom.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to jak nie po dreswagon tylko do wędkarskiego tam chcę jechać :mrgreen: Też mieliście pomysł :roll:

A tak na poważnie to najlepszym chyba źródłem zakupów jest basspro. I z Gamakatsu da się coś wybrać:

http://www.basspro.com/webapp/wcs/stores/servlet/SearchResults?searchOption=products&hvarSearchString=gamakatsu&storeId=10151&catalogId=10001&langId=-1&CMID=TOP_SEARCH_GO

Sorry za OT, ale czy moglbys podac adres tego sklepu wedkarskiego? Za 3 dni bede w Belfascie, a jak by bylo nudno zawsze mozna popatrzec ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek_N, jak napisałem "podobno" a więc żadnego konkretnego adresu nie znam i nawet nie wiem czy to prawda. Ale specjalnie dla Ciebie wpisałem w google "belfast tackle shop" i z ręki masz jakies pół tuzina adresów. Sprawdź i daj znac czy warto ;)

http://www.google.com/search?q=belfast+tackle+shop&rls=com.microsoft:en-us:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7DAIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie dopiero zamówione jednak muszę się pochwalić.

Na takie zakupy czekałem od dawna.

Postanowiłem po raz pierwszy wypróbować tak zachwalane przez wszystkich slidery Salmo.

Kupiłem dwie sztuki,jedna imitująca okonia druga utrzymana z jaskrawych barwach.

Do tego paczkę (20szt) "szóstek" Mannsa-perła z czarnym grzbietem wraz z zestawem główek.

W koszyku pojawił się też pierwszy zestaw kulek,dwa kilogramowe opakowania o smaku wanilii wraz z dippami.

Najbliższe testy po dotarciu paczki.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Berkley Fireline crystal ice 0.06mm do spinningu i popełniłem błąd.Po kilkugodzinnych testach okazuje sie że jest to plecionka na łowiska bezzaczepowe gdyż prawie wogóle nie radzi sobie z grubszym zaczepem :evil::evil::evil:

Na przyszłość minimum 0.10mm dotej pory spinningowałem na 0.12mm(był ok.ale się zurzyła) i coś mnie podkusiło na 0.06mm :sad::sad::sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy internetowe.

Zamówienie złożyłem we wtorek około południa:

2 x kołowrotek - shimano nexave 2500

1 x karpiówka - Jaxon digital power carp 3,9m - 3lbs

1 x kołowrotek - Jaxon votus FRXL 300 (ostatnia szansa dla tej firmy jeżeli chodzi o kołowrotki)

Dwie godziny po złożeniu zamówienia otrzymałem e-maila z potwierdzeniem, że sprzęt został do mnie wysłany. Paczka dotarła wczoraj po 17. Wszystko solidnie spakowane a w środku dokładnie to co zamówiłem. Jednym słowem pełen profesjonalizm ze strony sprzedawcy.

To już drugie zakupy, które zrobiłem w tym sklepie i po raz kolejny się nie zawiodłem.

Nazwy sklepu nie podaję żeby o reklamę nie zostać posądzonym choć moim zdaniem takich sptrzedawców warto reklamować. Zainteresowanych poinformuję na priv.

Zestaw jaxona (kij i kręcioł) będą używane do nauki ciężkiego gruntowania a z czasem może zacznę się bawić w jakieś karpiowanie.

Shimanki będą pracowały przy federkach.

Testy sprzętu na sobotnio-niedzielnym spotkaniu dolnoślązaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebek napisał/a:

gdyż prawie wogóle nie radzi sobie z grubszym zaczepem

Niech zgadnę ? Rwie się zawsze na węźle?

Dokładnie tak jak mówisz keri renomowana firma plecionka nie tania.Rozczarowałem się gdyż do tej pory używałem ciemnych fireline zarówno do gruntu jak i do spinningu i było wszystko ok,poza tym jest podatna na rozwarstwianie a co za tym idzie osłabia się :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że zrobimy wyjątek
Zgodnie z moją wiedzą, to żadnego wyjątku robić nie trzeba, bo tomik wyraźnei sprecyzował, że w takich wypadkach jak ten, nie ma problemu z podawaniem linków i namiarów na sklepy. Nie popadajcie w paranoję z tym "posądzaniem o rekalmę".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro mam błogosławienstwo

tyż prowda :grin:

sklep OKI :!:

tym bardziej że jestem ich klientem w realu i zawsze spotykam sie w tym sklepie z pełnym profesjonalizmem :grin: brawo tak trzymać oby więcej takich jednostek było na naszym rynku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wkoncu znalazłem sponsora na aparat cyfrowy i za jego posrednictwem :mrgreen: zakupiłem aparat sony dsc h3 od jutra zaczynam testowac tylko na rybki narazie nie ma czasu w tygodniu i musze sie nauczyc jak wstawiac fotki bo nie wiem :oops: PS jest to gdzies opisane :?: juz sie nie moge doczekac kiedy wstawie moje pierwsze z rybkami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.