Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Moż ktoś już na forum opisywał to cudo (uwalniacz przynęt spinningowych SNAGAWAY) ale naprawde jest to urządzenie godne polecenia . Będąc na rybkach a wszczególności podczas spiningowania wielokrotnie za pomocą tego wynalazku uratowałem drogie przynenty. Koszt tego wynalazku to ok. 69 zł ale bardzo szbko zwaracają się koszty zakupu 31df5f476f3c2b44.jpg

podaje link gdzie można obejżeć filmik jak to działa http://www.wilex.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakich odległościach potrafi dojść do przynęty? Daje rade na 20 metrach?
Ja spininguję tylko z łodzi więc podpływam pod zaczep pare metrów no i wyrywam chwasta :grin::grin::grin: , ale na szpuli jest 35 metrów atestowanej linki o wytrzymałości 36 kG więc może to działa na taką odległość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że do wiosny skompletuję co potrzeba.

Jeśli chodiz o Wisłe w Zabrzegu to polecam kopytka białe z czarnym grzbietem i czerwonym przodem ;) Bardzo porzadane wsrod zabrzeskich szczupakow :) 2 sztuki ( daje na oko 80cm z krotkich obserwacji wyskoków ponad lustro wody) się juz pokusiły.. ale niestety spinaja mi sie caly czas... :cry:

A jeśli chodzi o zakupy: to 5 główek 3g, 2 10g, paczke gumek(skojarzenia nie wskazane :lol: )podbierak, no i najwazniejsze :mrgreen: PRZELOTKE wymienilem .. po "drobnym" wypadku przy pracy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak łowisz na gumki to możesz do nich robic dozbrojki z kotwiczek

Nie, lepiej nie bo w tedy często trzeba szczupaki zabierać do domu. Po prostu nie rób luzów żyłki w czasie holu i nie przesadzaj z tempem zwijania linki. Nie zwijaj ryby na chama. I to powinno wystarczyć. Tylko trochę więcej umiejętności i wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bboobb, jakby co to na PW moge udzielic wiecej informacji :)

Albo wogole na wspolnym wedkowaniu sie moze kiedys spotkamy :wink:

Tomek_N, wobler129 Dzieki! takie informacje napewno mi sie przydadza. Wiec na raz nastepny bede sie stosowal do tego wszystkiego ;)

element52, z dozbrojkami sie nie bede bawil bo po pierwsze: brak czasu, po drugie jak to powiedzial wobler: czesciej trzeba zabierac szczupaki do domu... ( ale za wszelkie pomoce dziekuje :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.