Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

jeżeli mamy się chwalić wszystkim to kupilem: bombke 1,25g, spławik przelotowy i stały 1,5g.

Noszę się z kupnem jakiegoś fajnego woblera.. ale nie wiem za bardzo ktorego, bo wszystkie sa ladne :mrgreen:

Jeśli mogli byście coś doradzic to bylbym wdzięczny

O kim mowa jeśli można spytac :lol::?::idea:

:lol::mrgreen::lol: Dobre, dobre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nowy PCet?

A i owszem. :wink::mrgreen: A do tego (na nowy sezon pewnie) Shimano Catana 2.7 BX (w końcu jakiś ciekawy spinning), a dziś dostawa główek jigowych, gumek, woblerów, poperów itp itd - łączna wartość dostawy 350zł. Jak szaleć to szaleć, trzeba przetestować sprzęcicho jak i stworzyć statystykę co się u mnie sprawdza, w skrócie teścik przynęt. Uwielbiam testy - zawodowo i prywatnie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jaką rybe ma byc ten wobler :?:

Cały czas poluje na szczupłego... On nie daje mi spać po nocach.. budzę się z krzykiem i przerażeniem w oczach.

A tak na poważnie. Chcę spróbować czegoś nowego.

Pomijając fakt, że wędkuje od... sierpnia :oops: To jeszcze czekam na kartę... Chyba sobie o mnie zapomnieli w kole :cry: Trzeba bedzie się przypomnieć. I chcę sobie sprawić "prezent" jak dostanę karte :mrgreen: ( właśnie myślałem o wobku jakimś )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz kartę to się w kole odbiera?? a nie dostałeś jakiejś karteczki zaświadczającej zdanie egzaminu itd. z którą to do Urzędu Miejskiego po kartę się idzie??

Z tego co wiem chyba nawet w Starostwie Powiatowym - przynajmniej tak jest u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem chyba nawet w Starostwie Powiatowym - przynajmniej tak jest u mnie.
nie wiem jak to jest w mniejszych miejscowościach.
Ja swoją kartę odbierałem właśnie w kole, kiedy to 4 lata temu musiałem wszystko wyrabiać od nowa po utracie dokumentów.
fakt, że ja swoją odbierałem 7 lat temu - też zgubiłem wszystkie dokumenty :oops:, ale właśnie w UM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to jest w mniejszych miejscowościach.

To nie ma znaczenia, organem wydającym obecnie jest Starosta, więc trzeba wszystko załatwiać w starostwie powiatowym, pozostaje kwestia kto to będzie robił, ja w kole napisałem oświadczenie o utracie i podanie o nową kartę, dałem na znaczki skarbowe i skarbnik nadał sprawie dalszy bieg.

właśnie w UM

Wydaje mi się, że w ciągu tych kilku lat zmienił się organ wydający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie dostałeś jakiejś karteczki zaświadczającej zdanie egzaminu itd. z którą to do Urzędu Miejskiego po kartę się idzie??

Nie wiem jak to się odbywa.... Ale w moim wypadku to było tak: pojechalem do koła( chyba 4.10 ) ale nie zastałem faceta odpowiedzialnego za egzaminowanie. Było 3ch innych i powiedzieli mi zebym zostawil zdjecie i wszystko co potrzebne do wyrobienia karty, 2 dni później zadzwonili z koła żebym podał jeszcze numer legitymacji szkolnej ( bo zapomnialem podać :oops: ) i powiedzieli ze dadzą znać jak karta bedize gotowa.

A jak narazie wyrabiam samą biała karte (chyba tak się to nazywa :wink: )

W najbliższym czasie jade do koła popytać co i jak, więc zobaczymy jak to wyglada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieraz lepiej dołożyć. Możesz kupić 10 sztuk po 10zł. i nic a możesz dać za jednego 30zł. i to będzie to

Niby fakt, ale z drugiej strony gdy ktoś zaczyna (np. ja) wolę kupić parę w miarę dobrych ale tańszych do prób. Kupisz jednego drogiego (fakt, że markowy) zerwiesz na zaczepie w pierwszym rzucie i po zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.