Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
twister możesz mi powiedzieć dokładnie co to za kręcioł bo zdjęcia nie da się powiększyć a ja mogę tylko się domyślać
Wpisz w www.google.pl Shimano Technium 2500 FA i wszystkiego sie dowiesz :wink:
Napisz coś o nim jak go trochę po testujesz.

Jestem ciekaw czy to Shimano jest warte tych parę stówek.

Tego dowiem się jutro i napisz jak się sprawuję :wink: Jak na razie niczego sobie, żadnych luzów i w miarę cichy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nawijałem plecionkę i żyłkę na szpule (2 Aluminium)chodzi bez zastrzeżenia, gładko jak po masełku, jak wspomniałem żadnych luzów i jest cichy...

pierwsze wrażenie super :wink:

Znajomy ma takiego tylko 4000 od 3 lat i łowi nim trocie(w roku ok. 15 wyjazdów)i chodzi jak nowy więc jestem dobrej myśli :wink:

Tak na marginesie kręciłem też Super 2500 GT-FA i chodził o wiele gorzej od Techniuma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś o nim jak go trochę po testujesz.
Byłem ostatnio nad Wisłą i sprawuję sie dobrze.Brak jakichkolwiek luzów,stuków, ale trochę szumi...Łowiłem na blaszki od nr 1 do 4, gumami 15 g i żadnej różnicy,chodzi bardzo gładko.Niestety nic nie złapałem, wiec nie powiem czy dobrze działa hamulec, jak chodzi na rybie itp.Mam pytanie:Kołowrotek jest na gwarancji i nie mogę go rozkręcić, czy da się coś z tym zrobić :?: Czy po trochę dłuższym łowieniu ten szum może ustąpić :?: Może to jest wada konstrukcyjna i nic się zrobić już nie da... :?:Nie jest to szum bardzo głośny, ale jest.Nad wodą to zbytnio nie przeszkadza, ale jak kręcę w domu to mnie trochę wkurza(tylko proszę bez odp. nie kręć nim w domu) :roll: Jak bym go oddał to by to naprawili :?: Ten szum może być powodem nie nasmarowania w wewnątrz kołowrotka :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iż ostatnio kupiłam sobie nowy sweterek (właściwie znalazłam sponsora) to dziś poszalałam :twisted::mrgreen:

- 4 duże gumy

- szczypce 18cm

- 2 paczki przyponów wolframowo - tytanowych 10kg/30cm/2PCS

- 5 blach szczupakowych

- 5 blach okoniowo - kleniowych

Na razie to tyle, czekam na reakcję mojej połowy jak wróci z pracy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko cieszę, że więcej kasy ze sobą nie wzięłam, byłoby gorzej :lol:

Jeżeli będziesz mogła to jeszcze wpadnij na haczyk :lol:

Wpadnę, spoko :wink:

Mam nadzieję, że pochwali i ucałuje :mrgreen:

No zobaczymy czy to czasem ja nie będę musiała ucałować żeby udobruchać :mrgreen::lol:

P.S. Fotek nie będzie bo kabel "ist kaputt" :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.