Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

keri spoko było :mrgreen: zaczęłam od najgrubszych zakupów = blachy.... co usłyszałam :?::roll: matka zwariowałaś, ileś ty dzisiaj wydała :?::!: Yhy poszłam z grubej rury zawyżyłam totalnie cenę, potem się zdekonspirowałam i poszło jak po maśle :mrgreen:

Haha nie ma to jak kobiece umiejętności perswazji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iż ostatnio kupiłam sobie nowy sweterek (właściwie znalazłam sponsora) to dziś poszalałam :twisted::mrgreen:

- 4 duże gumy

Aż spadłem z krzesła ..................oj będzie sie działo .................

Na razie to tyle, czekam na reakcję mojej połowy jak wróci z pracy :roll:

po powrocie z pracy .......................Nie za małe kupiłaś ..................ostatnio na siłownie trochę chodziłem ............

:mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homegeon jeśli chcesz łowić sandacze to moim zdaniem źle uzbrojone gumy :wink:

te kupiłem z myślą o szczupakach, do sandaczy używam nieco cięższych główek. Jeżeli chodzi Ci o hak to jest w sam raz na sandacza, choć czasami jeszcze bardziej go chowam w gumie zaś znajomy z którym jeżdżę na ryby zupełnie wystawia hak że sam sie dziwie jak one sie zahaczają :D

31e280749c3a8cc6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
zaś znajomy z którym jeżdżę na ryby zupełnie wystawia hak że sam sie dziwie jak one sie zahaczają

I znajomy robi dobrze. Jak najszersze łuki kolankowe! Sprawdź a zobaczysz, że lepiej się zahaczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak za darmoche :mrgreen: ja wiem o wielo większej cenie.

tak i to prawda :idea: z tego co się oriętuję to 4-ki kosztują ze jakieś 150pln,

ale proszę nie sugerować się moją wypowiedzią, ponieważ napisałem "z tego co wiem" :grin:

i niekiedy nie warto brać coś pod uwagę, jak jakiś ksiądz lub Mikołaj powie :mrgreen::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andi64 ja tam wolę zwykłe, bo kupię i przepiję je gdzieś i potem tydzień szlochania :grin:

wobler129, w końcu mamy demokrację, a co z tym się wiąże :idea: każdy ma prawo do wybrania swojej drogi życiowej no nie :grin:

obyś w tym wieku nie doznał takich doznań, hmmm... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś zrobiłem konkretne zakupy :mrgreen: Wędka Konger Spin Aviator 2,7 m 8-30 g, kołowrotek Shimano Catana 2500 FA, trochę kopytek, ripperów, twisterów i główek Gamakatsu o różnej garamaturze i wielkości haka. W końcu skompletowałem sprzęt do spiningu. W najbliższym wolnym czasie testy nad wodą. Już się na to cieszę :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.