Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższym wolnym czasie testy nad wodą.

Czekamy na relację :mrgreen: Ja myślę o sandaczowej wklejance, bo miałem ostatnio kilka pyknięć jak od sandacza, ale dość sztywny kij i żyłka nie pozwoliły na reakcję :???: Tyle, że zakup już chyba w przyszłym roku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129

andi64 widzę, że dużo kaski pakujesz w wędkarstwo :smile: I chyba historia kolegi skłoniła Cię do zakupu takiego czegoś :?:

A można wiedzieć ile takie cudeńko kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podbudowany opowieściami o bocznym troku postanowiłem zakupić krętliki ( tylko :mrgreen: ) a w efekcie z tych "tylko" krętlików zrobiło sie:

3 spławiki(1,5g; 2g; 2,5g)

2 małe kopytka( 4cm)

1 twister 10cm

4 główki 12g

małą blaszke Robinsona( :lol: ) nr1

f6c2cd267c1dbad2.jpg

Mam nadzieję ze wydatki na ten rok zakonczone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wobler129, mam paru znajomych, którzy od ładnych paru lat używają różnego rodzaju alarmów, jak i samoróbek jak i tych kupnych, zawsze patrzyłem na to z przymrużeniem oka, ale po tej akcji która spotkała mojego kumpla stwierdziłem:

lepiej dmuchać na zimne, a koszt tego ustrojstwa to 62pln.w "MAKRO"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi,przesadzasz.

nie, nie, ale myślałem że będzie jak z tym namiotem :grin:

jak byś widział co kumple pokupowali to strach nawet samemu podejść.

właśnie mam znajomego który jest tak zabezpieczone że dnia by brakło dla opisu :lol:

druty, blaszki, halogeny, syreny, aku i co tam jeszcze :shock::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale myślałem że będzie jak z tym namiotem
A, pamiętliwa jesteś bestia ,jak się sprawdza przy jesienno zimowej aurze .
właśnie mam znajomego który jest tak zabezpieczone że dnia by brakło dla opisu
Tak i teraz kumpel mu kawału nie wykręci :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Ja muszę sobie sprawić imadełko, bo stare się rozwaliło :cry: Biedactwo tyle czasu przeżyło. Tym razem wezmę troszeczkę większe - 60mm :cool: I od razu drut na wobki by się nowy przydał, bo mam 0,8mm ale bardzo twardy. Trochę bardziej miękki bym potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po próbach napisz jak się sprawują.

Mialem poczekac do Piatku ale "cos brzecza" o zmianie pogody wiec choc na chwilke pojechalem nad rzeke.Niestety o 4.45 jest juz polmrok :sad: wiec wykonalem doslownie kilka rzutow.Obserwacje: schodza plytko(testowalem jednego ale drugi to "twix" tylko troszke inaczej ubarwiony,wiec odczucia beda podobne)-powod wiadomy wielkosc i kat nachylenia steru.Wykonuja ruch poziomego "S"-taki jak "jerkowe lamance".Na "wklejance" nie ma wyczuwalnego wibrowania czy tez drgania ale odczuwa sie prace przynety oraz jej zaburzenia(np.zaczepienie o zielsko czy glony).Maja niestety(to przypadlosc wiekszosci 'lamancow")tendencje do zaczepiania pierwszej(od steru)kotwiczki o zylke :evil:.Jak na IRE to taniocha bo 6E za sztuke(dla porownania Salmo 8-10E,Rapalla 10-14E),pewnie dlatego ze to produkt "lokalny" :smile:.Pozdro-Radek.

P.S.Prawdziwy test w weekend(mam nadzieje :shock: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPASY NA PRZYSZŁY SEZON :mrgreen:

ADDER CARP MH SERIES ( banan 18mm, sweet corn 18mm ) , ADDER CARP MH SERIES POP-UP ( peelet food 18mm, sweet corn 18mm) , ADDER CARP HOOKBAIT BOILIES ( banan 16-18mm , neutral fruit base 16-18mm) , TANDEM BAITS ( słodka pomarańcza 18mm, słodka pomarańcza pop-up 16mm) , MOSELLA PELZER ( strawbery pop-up 16mm , skopex 16mm) , EURO BAITS ( mixed nuts 16mm, strawbery 16mm, pure tigernut 16mm) , pelet w kształcie kulek na włos MASTER CARP ( poziomka , wanilia , wątroba , halibut ) , dwa dipy ADDER CARP ( magiczny owoc , banan ) . + worek karpiowy. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.