Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

A to "prezencik" od "iryskow' z pracy b99b6524a975eda4m.jpg.Rybki maja "kieszonke" na schowanie glowki. To troche dziwne ,ze "cos' dostalem bo zawsze daja tylko "kaske",ale znaja moja pasje i czesto pytaja o wedkarskie "sukcesy".Gdy chwale rybnosc irlandzkich lowisk sa zazenowani ale i zadowoleni :wink: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co ja zakupiłe niewiele chociaż na taki skromny budzet jakim ja dysponuje to :wink: nawet nawet :

MIKADO GOLDEN LION FEEDER - 3,90 my new feeder

336101927

ROBINSON - Pro Feeder - 0,245mm - 7,65 kg

336092267

ROBINSON PRIMERA - 0,20mm - 5,65kg - 150m

342933052

i kołowrotek Dragon Viper RD335i

342784388

NIESTETY ALBO STETY WSZYSTKO Z ALLEGRO I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY BO KUPOWALEM U SPRAWDZONEGO SPRZEDAWCY DUŻO TANIEJ A ZECZY WCZESNIEJ MACALEM W SKLEPIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast jest problem z wyborem silnika, moze ktos pomoze ? :) jaka min moc silnika dla tego pontonu
Nie bardzo rozumiem ,przecież producent podaje max moc silnika w zestawieniu.

No tak sorki teraz zobaczyłem że ci chodzi o minimum,musisz dobrać do warunków jaki ciężar pontonu ile osób i gdzie będziesz pływał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja otrzymłem dziś moja zapasową szpule do spro (mam już 3 szt, na jednej 0,16, na drugiej 0,22 fluo i na trzeciej będzie plecionka 0,19) zobaczymy jak SPRO Blue Arc730 wytrzyma łowienie na dwoch różnych kijach - będzie to swojego rodzaju test, a moja catana pójdzie chyba na ławkę rezerwowych. Zobaczymy po sezonie czy ten model jest wytrzymały... :twisted:, z racji niemożliwości dokupienia szpuli do 730 kupiłem model do 930, różni się tylko wyglądem górnej krawędzi i opisem na szpuli, zobaczymy jak będzie z układaniem zylki...

post-3317-14544971550874_thumb.jpg

post-3317-14544971551144_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupy fest - szkoda tylko, że odbiór dopiero w poniedziałek.

2 płaszcze wojskowe, peleryny no - pałatki razem z dodatkowym omasztowaniem (4 pln za sztukę - nowe! :mrgreen: ) - w sam raz jako mini namiocik na stanowisko :mrgreen:

3 drewniane skrzynie po amunicji jako siedziska i pudło na drobniejszy niż wędki sprzęt - 2,50 za sztukę lekko używane :mrgreen:

2 plecaki wojskowe typu kostka nówka sztuka nie śmigane po 5 pln sztuka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 drewniane skrzynie po amunicji jako siedziska i pudło na drobniejszy niż wędki sprzęt

Już widzę jak to targasz na łowisko :mrgreen: Chyba że z Pudzianem będziesz łowiła :mrgreen:

Mam dwie takie skrzynie na butelki z winem :mrgreen:

W jednej są puste flaszki i nawet takiej nie podniosą sam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakby co będziesz musiał sam przyjechać po to i trzeba się spieszyć jakby co, bo nie wiadomo jak szybko się rozejdą - a nowa dostawa dopiero jak ogłoszą nowy przetarg, o ile w ogóle będą :cool:

Ale spoko, sfocę i wrzucę. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynie będą na kółkach i z dyszlem do ciągnięcia :)

To jeszcze poduche przywiązać i nawet z górki można się puścić :mrgreen:

ps.

Jak tą skrzynkę sama podnosisz to mamy jednak inne .

Mojej nawet nie obejmę od jednego uchwytu do drugiego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze poduche przywiązać i nawet z górki można się puścić

tam zaraz puścić...

lepiej nie bo kłopoty mogą być po takiej jeździe :lol:

Tak myslałam, że inne - my mamy takie ja wiem... 50 x 50 x 50 cm, to nie są te wielkie po granatach, tylko po mniejszych nabojach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.