Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek to nawet się spokojnie kawy nie napije :shock:

trini jajca se robisz czy faktycznie na zlocie będziesz pomykać w haczykowej koszulce i z różowym kurefkiem :?::lol::lol:

Kurcze powinnam stań za Tobą murem, ale faktycznie

Jak bym był rybą i zobaczył wędkarza z takim różowym gratem nad wodą to na dwa tygodnie zakopał bym się w mule w najgłębszym miejscu łowiska :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:wink::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Zniszczyłaś moją wiarę w Ciebie .

a miałes ją kiedykolwiek? :mrgreen::shock::lol::lol:

Takim walizom mówimy zdecydowanie NIE na tym forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cmoknij się gdzie zdołasz wiesz maleńki? :lol::lol::lol:

Jak bym był rybą i zobaczył wędkarza z takim różowym gratem nad wodą to na dwa tygodnie zakopał bym się w mule w najgłębszym miejscu łowiska

wędkarza może tak, ale wędkarkę? :P pozatym nie gdybaj, nie będę tym machać rybom przed oczami :twisted:

czepiasz się, wyprzedaż była, a kolor i tak się zabrudzi :P

trini jajca se robisz

w żadnym wypadku :mrgreen:

faktycznie na zlocie będziesz pomykać w haczykowej koszulce i z różowym kurefkiem :?:

no ba :mrgreen:

Kolor to tylko szczegół - liczy sie to, że jest funkcjonalna :mrgreen:

Ale wiedziałam, że przedmiot nie przejdzie nie zauważony :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprzedaż była, a kolor i tak się zabrudzi :P

Oby szybko :twisted::lol::lol:

trini jajca se robisz

w żadnym wypadku :mrgreen:

faktycznie na zlocie będziesz pomykać w haczykowej koszulce i z różowym kurefkiem :?:

no ba :mrgreen:

No to musowo trza to nakręcić i pokazać światu na haczyk.tv :lol::lol::lol:

Ale wiedziałam, że przedmiot nie przejdzie nie zauważony :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No dokładnie, nawet udało Ci się wywołać małą burzę wśród wędkarzy :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię małe zamieszania ;)

A na złagodzenie różowego wizerunku...

Wojskowe skrzynie po 2,50 ;)

Wierzchu nie cyknęłam, bo Łukasz mi schował je wysoko na szafę, i sama nie ściagnę, wiec są fotki jakie dałam radę zrobić stojąc na podłodze ;)

IMGP2864.jpg

IMGP2863.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę.

Tylko że wyłącznie model 89. I nie wiadomo jak z rozmiarami, albo się bierze jak leci albo przymierza na miejscu.

Są jeszcze dresy.

Ale zajrzyj na stronę Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie, może coś mają - z tego co kojarzę tam też jest wyprzedaż teraz.

Wiem, że mają łodzie i Mz-ety w tej chwili, na mundury nie zwracałam uwagi, bo mam blisko akurat pod ręką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wędę do DS. Zakup w moim stylu czyli nieprzemyślany i byleby coś mieć już a nie chodzić po sklepach i szukać, porównywać. Mimo tego, że kijek jest bardzo średni jestem zachwycony tą metodą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś sprawiłem sobie matchowke marki Mikado model T-Rex 4,20m cw max 25g , jak dla mnie super kijek

do tego sprzedawca polecił mi stosunkowo tani i solidny kołowrotek - Robinson Aguna

w weekend trzeba będzie przetestować :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proca do wyrzucania zanęty, waggler, haczyki, przepony, 2x pinka białych, 1 paczka białych, zaneta płoć, konopie, spreżyna 20g wydałem 4 dychy. Po zakupach nazbierałem czerwonych robaków wszystko na jutrzejsze zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robal, powodzenia! :mrgreen: Ja mam zawody w niedzielę i już tez przygotowany jestem... tylko powiazac haczyki, wyważyć zestawy, itp :lol:

A żeby nie było że nie na temat to dzisiaj kupiłem podpórkę do DSa, i T-REXa 150m na zestawy, bo wczoraj przy wiązaniu któregoś z kolei zestawu brakło mi żyłki :oops::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

a ja w niedziele wybieram sie na czarną.

niestety moi kompani i nauczyciele są zajęci tzn Gofer i Wojtass .

nauczony ostatnim doświadczeniam (dzięki Wojtus :grin: ) zakupiłem kilka woblerków

w tym 3 niebieskie :wink::mrgreen:

ostatnie zakupy :

zobaczymy czy sie sprawdzą i tym razem .

pozdrawiam

na pstrąga

na pstrąga 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.