Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

6gum mann's, głowki wreszcie udało mi się zdobyć orginalne mustad bo nie mieli wcześniej, jeden konger z antyzaczepen jutro wyprubuje, błystki Ular, przypony ale nie 10kg jak dotychczas tylko 5kg jutro nad rzeke póki świt razem 35zł i niech nikt mi nie mówi że wędkarstwo to niedrogi sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

artech czyli to ten sam kij? A dlaczego c.w. ma inne i ten tytuł "jerk" :mrgreen::?:

Ok więc rezerwuję go - jeśli mnie pamięć nie myli to jest to sklep mojego dobrego, zaufanego znajomego. Może jeszcze rabacik się trafi? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego c.w. ma inne i ten tytuł "jerk
jak inne cw?? :???: Przecież mój kij też ma 2,05 m i cw 18-42g, tylko jest chyba ze starszej serii i dlatego inaczej się nazywa (logo Dragona jeszcze ze smokiem) mój nazywa się hevy duty kogut ale parametry ma identyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek 307h

hym no to ja fotek nie mam bo niestety nie posiadam aparatu ale planuje kupno a właśnie wróciłem ze sklepu i kupiłem tak

rurki antysplątaniowe x 20

koszyczki 20 gram z dnem x20

stoperki s,m esek 5 sztuk a emek 4 sztuki

podbierak taki za 30 złotych na linki leszcze

i to było na tyle z gruntu

teraz ze zestawu na spławiki to kupiłem 10 spławików experta 1,5 grama i to na tyle ze zestawu na spłąwik teraz spinning

woblerki od 2cm do 11cm 11 sztuk przypony tytanowe fluocarbonowe wolframowe wszystkich po 6 sztuk

gumy bassa asasinna nie wiem czy dobrze napisałem bassa ale te gumy kupiłem potem tak zwane portki z 2 wąsikami razy 30 bo te gumy najlepiej mi się sprawdzaja potem langierd typ shakier kręciołek okuma silwara pro rd acha no i jeszcze koguty 5 sztuk

a teraz z żywca to tylko spławiki steropianowe i przypony i kotwice

no i teraz baty do kupiłem york racer 7 metrów za 40 złotych i zestawy spławiki żyłki drabinki za zestaw baty czyli drabinki bat piórnik zostawiłem 150 złotych teraz zanęty

star fisch na leszcza 5 x poo 3 kilo melase professa dodatki trofeum drobny robak zanętowy i dipy atraktory

za wszystko w sklepie zostawiłem 600złotych i miałem rabat 70 złotych

możecie nie wierzyć bo sporo tego ale mama przyjechała z niemczech i 800 złotych sie kapło ale moim zdaniem nawet to nie jest w stanie wynargodzić ki tej tęsknoty jednak rodzina to rodzina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.