Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupilem namiot na dluzsze zasiadki TANDEM BAITR RESSIDENT, w Allegro za 400zl po jednym sezonie, rewelacja ma potrojne drzwi tz. moskitiere przejrzyste pcv i nylonowe zwykle do tego ma dosc duze okno w tylnej czsci, na gorace dni lub nocki i przede wszystkim jest bardzo duzy, i wysoki 170cm, ma tylko jedna wade nie ma odpinanej podlogi. polecam naprawde warty tych pieniedzy. A niedawno taki sam ktos sprzedal za 300zl na licytacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

to prawda nie jest za lekki. Mam tez drugi jedno osobowy firny DEKATHLON z podwieszana sypialnia, ciekawe rozwiazanie gdyz mozna uzywac samego tropiku. Specjalnie na Mietkow. Bardzo solidnie wykonanyi tylko 240zl. Jak by cie interesowa ten temat to moge ci na priva wyslac fotke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima idzie, więc o tańszy sprzęt łatwiej :twisted:

Dzisiejszy zakup: kombajn RIVE RX2:

2 szuflady,

2 kasety,

skrzynka pod siedziskiem 60 z pokrywą,

2 uchwyty do tyczki (przesuwane)

3 fajki: fajka z siateczką 24x26cm, FAJKA 32cm, FAJKA 22cm z grzebieniem

2 Uchwyty na parasol

Pas do noszenia.

c8af737e92603deem.jpg

0f34592b10b19758m.jpg

1d712299947cb8a4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuję Waszej pomocy. Poszukuję kółeczek łącznikowych koloru czarnego o średnicy 3mm. Najlepiej sprawdzonych. Jeżeli ktoś wie gdzie mogę takie cuda dostać będę zobowiązany. Najlepiej jakiś sklep internetowy. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w prezencie książkę Adama Sikory - "Wędkarstwo muchowe". Jak dla mnie czyli osobę która chce zacząć przygodę z wędkarstwem muchowym jest wspaniała :). Opisane są w niej podstawowe informacje na temat doboru sprzętu, techniki łowienia na sztuczne muchy zarówno na rzekach jak i na wodach stojących. Autor opisuje także o cyklu życia owadów, o rybach poławianych na sztuczną muchę, niemuchowych metodach połowu na muchę oraz o strategi nad wodą i etyce. Powiem wam że strasznie jestem z niej zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem remanenty i stwierdziłem, że nic nie kupuję w przyszłym sezonie oprócz zanęt, przynęt i atraktorów. Wędki dochodzą do setki, kołowrotki też, haczyki w tysiącach(kilku :grin: ), ponad trzydzieści żyłek, prawie nówka czeka, nie nie nie, do niczego mnie nie namawiajcie. nawet quada mam nowego i mogę lepiej sprawować kontrole i.......jeździć tam gdzie nie wolno :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.