Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

ESSOX, no zakupy może i udane, ale nie ma się czym chwalić.

Kołowrotek, ani ładny, ani zgrabny, ale może dobrze kręci :mrgreen: Ma chociaż oporowe??

Woblerki----nie znam się więc siedze cicho :evil:

A żyłka tania ale za to baaardzo dobra, sam takiej używam!!

Pisz jak kołowrotek się sprawuje!!

pzdr.

Według Ciebie Spiningisto kołowrotek aby był "dobry" dla wędkarza musi być ładny i zgrabny ?

Miałem do wydania na niego 200 zł . Oglądałem ze 30 kołowrotków i ten najbardziej mi pasował . To czy sie Tobie podoba czy nie zwisa mi i powiewa . To rzecz gustu a o nim sie nie dyskutuje . Cena nie miała znaczenia. Z założenia nigdy nie płace za "markę " czy "nazwę" która jest na towarze . Ważny jest sam towar .

Odpowiem jeszcze inaczej...........Firma powiedzmy Daiwa chce mieć 300 tysięcy kołowrotków jakiegoś modelu . Ale dla marnych 300 tyś nie opłaca się robić matryc i robią takich kołowrotków milion. 300 tyś bierze Daiwa ,powiedzmy , że 200 tyś wypuszcza pod inną nazwą z firmy w której ma udziału i która jest od niej zależna a resztę wykupią tanie firmy . Kołowrotek z założenia jest ten sam , rózni się może detalami w poszczególnych partiach które wychodziły dla tych firm . I ten z nazwą Daiwa na korpusie będzie kosztował 2-3 razy tyle co pozostałe .W sklepie wybiera wędkarz i każdy model znajdzie nabywcę , jeden tylko szybciej a drugi gorzej.

Co do żyłki .......ta sama sprawa musi być droższa aby była lepsza ?

Imponuje Ci tylko to co drogie i błyszczy sie jak psu ......

I jeszcze rada na przyszłość ........................Czasami lepiej milczeć niż głupio gadać .

Nie obrażaj się czasami za to co napisałem .

A kołowrotek wczoraj był na rybach ........niestety po kilku rzutach musiałem uciekać bo nadchodziła burza wiec jest jeszcze dziewiczy .

Jeszcze o woblerach Gębskiego ......mam kilkanaście sztuk , wszystkie jak cacuszko :mrgreen: Za stosunek jakości do ceny ....WIELKI PLUS .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Oglądałem ze 30 kołowrotków i ten najbardziej mi pasował .
ESSOX, no zakupy może i udane, ale nie ma się czym chwalić.

Kołowrotek, ani ładny, ani zgrabny, ale może dobrze kręci :mrgreen: Ma chociaż oporowe??

Essox weź go wywal, bo to obciach :wink::lol: Cosik mało trendy sprzęt kupujesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już tylko śmieje z takich haseł

ESSOX, no zakupy może i udane, ale nie ma się czym chwalić.

Kołowrotek, ani ładny, ani zgrabny, ale może dobrze kręci :mrgreen: Ma chociaż oporowe??

Inna sprawa, że wiele postów na forum spowodowało, że młodzi koledzy tak właśnie myślą. Nie raz o tym pisałem :roll: Powtarzam po raz n-ty- zachęcam do samodzielnego myślenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaa

Dodajcie jeszcze ze ze inne fora sa ja Jaxon :wink:

A tylko haczyk ma odpowiednia marke :wink::cool:

Czasami gdy brak jakichkolwiek argumentow albo wiedzy to pisac ze "cos jest do..." lub "na twoim miejscu kupil bym ...."

Porazajace jest czasami jacy to wszyscy sa modni tredy i markowi :lol:

Teraz mnie pojada bo widac ja taki nie jestem bo osmielilem sie zabrac glos po tej nieslusznej stronie :lol:

A temat mial chyba sluzyc zupelnie czemus innemu prawda? :evil:

Udzielajcie sie w temacie o waszej ulubionej marce do zjezdzania wszystkiego :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESSOX, nie potrzebnie się tak oburzyłeś!!

Forum slóży dyskusją, a ja to właśnie zrobiłem!! Napisałem tylko że mi się nie podoba, a cena nie ma tu nic do rzeczy!! Myślisz że ja kupuje same kręciołki za 300? Otóż nie, ale cenie sobie bardzo wygląd, dopiero jak kołowrotek mi sie podoba kręce nim i pytam o cene!

A w sprawie żyłki mnie źle zrozumiałeś!! To że tania, to też jakoś się wymckło hehe jeżeli cię uraziłem to PRZEPRASZAM!! Ja też jej używam i jest bardzo OK!!

ESSOX, nie wiem dlaczego tak na mnie najechałeś, ja tylko się wyrazilem na temat twoich zakupów.

I koniec offtopa :mrgreen:

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrari też włoski a brałbyś w ciemno
Tak - nie w ciemno ale bym brał. Ale wież - ta marka... ;) A masa - to wielkie piękne (dla niektórych) GT które szybko zardzewieje ;) - To tyle jesli chodzi o zakup auta :mrgreen:
inne fora sa ja Jaxon
I tu trafiłes w dziesiątkę :lol: bo
tylko haczyk ma odpowiednia marke

Może dodamy regułę że nie umieszczamy w tym wątku zakupów poniżej 500 zł :roll::cool:

A temat mial chyba sluzyc zupelnie czemus innemu prawda

No szczerze to ja nie wiem czemu miał służyc ten temat.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem dziś Catane 2500FA :> dwa dni temu obmacałem w sklepie model 1000 i w porównaniu do Alivio to niebo a ziemia, teraz się modle żeby z allegro przyszło w piątek popołudniu bo w sobotę jadę pomoczyć kija ;D hihi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, zauważyłem że mnie lubisz ciągnąć za jęzor :mrgreen::grin:

jutro Ci na pw. dam znać czy na 100% będę na Porębie :mrgreen::grin: to na żywca pooglądasz, póki co to ten link musi Ci starczyć :grin: no i wiadomo bez połówki i ogurasów nawet nie prubój :mrgreen: :mrgreen: :grin::grin:

la, la, la, tralala wszystko gra :cool:

http://www.fishing-mart.com.pl/pl/products.php?groups=4&assortment=19&producer=241&kind=3781

kupiłem ten większy :cool::cool::cool::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi64, a czy kołowrotek nosi tą samą nazwę co żyłka? Bo jak nie to i tak musisz żyłkę Shogunowi oddać

sorrki że dwa z kolei :oops:

kurna artech, co Ty z tym shogunem :idea::?:

kto to :mrgreen::!::?:

chyba że Pietr, ale z tego co ja wiem to on używał pleciony :mrgreen::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna artech, co Ty z tym shogunem

kto to

chyba że Pietr, ale z tego co ja wiem to on używał pleciony

Ale Daiwę Infinity Q ma :mrgreen: i o to mnie się rozchodziło :mrgreen: może skusi się na żyłeczkę.

A kołowroteczek fajny kupiłeś, widziałem, macałem i wygląda na solidną maszynkę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.