Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

taki chiński wynalazek ;)034298448bf3b27dm.jpg

zamierzałem kupić samą obcinaczkę taką do paznokci, żeby obcinać żyłkę z główek jigowych i przypadkiem znalazłem w zwykłym spożywczym takie coś z zapalniczką, do tego ładnie się to zamyka i nie jest duże. i zapłaciłem całe 2,10zł. a zapalniczka do sklejania korpusów i ogonków twisterków jak znalazł.

fajne nie?

ps. przepraszam za jakość zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem 3 dni temu 0,12 plecionke Dragon Pleionka Invisible Braid.

20070616zylka05a.jpg

Super pletka, i rzeczywiście znika w wodzie. Napiszę coś więcej jak połowie na nią pare tygodni, jak się zachowuje itd. nie mam zdjęcia bo w pracy jestem, ale postaram się pstryknąć jutro jak fajnie na kołowrotku leży i jak fajnie znika 20-30 metrów w czasie łowienia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne nie?

Fajne, u mnie takich zapalniczek nie ma. Jedynie ze światełkami jak z latarki, dyskotekowe mrygające w różnych kolorach albo z grafiką (efekt jak z rzutnika), ale nie powiem z czym :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień zacząłem bardzo pechowo :cry: Przy pakowaniu wędek do samochodu połamałem okoniówkę :cry: W sumie zamiast nad rzeką wylądowałem w Fishing Marcie i zakupiłem nową okoniówkę. Tym razem wybór padł na Jaxon Perseus Jig Spinning 2,40m/10g. Niestety dzisiaj już nie zdążę przetestować jej nad wodą :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg37

1. Obrotówka nr 1 na okonia.

2. Rozpieracz na szczupłe.

3. 6 stalek i

uwaga!

dziś przyszła do mnie wspaniała koszulka z logo haczyk.pl !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najnowsze zakupy

Kijek

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/products.php?groups=5&assortment=3&producer=208&kind=4642

2,7m C.W. 3-15g

Kijek rzymalem w rece w sklepie jak dla mnie OK tylko w sklepie chcieli 210 pln :) a tu 130 :)

Krecioł

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/products.php?groups=5&assortment=17&producer=698&kind=3299

Rodeo GTi 11PiF - 1500

Przełożenie: 5,1:1 ; Pojemność szpuli: 180m/0,18mm ; Waga: 270g ; Szpula zapasowa grafitowa

to po poczytaniu troche na forum

mam nadzieje ze jest OK i bedzie sluzyl dlugo

no i oczywiscie zylko 900m ;)

0,18mm 300m

0,23mm 600m

to na razie tyle

oczywiscie w miedzy czasie caly czas roznego rodzaju woblery twistery kopyta blachy glowiki itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.