Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jaki feeder do 60 zł??


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyzej. Mam nim zamiar łowic różnorakie rybki z gruntu. Począwszy od karasi a na karpiach ( nie dużych ) skończywszy. Mam do dyspozycji 60 zł. Cw. najlepiej niech będzie ok 110 - 120 g .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Bo feeder za sześćdziesiąt to wyrzucone pieniądze. Wogóle można za tyle kupić wędkę?

Miałeś :?::mrgreen: Pewnie, że można, nie pamietasz za ile kupiłeś swoją pierwszą :mrgreen::lol:

Nabyłem zestaw dla początkujących DEMON 300 i multiplikator GOLDEN - za 39zł. Nie wiem czy to dobra cena ale byłem zaskoczony że taka niska

:wink:

Magnum jak nie masz więcej kasy to kupuj i się nie przejmuj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś Pewnie, że można, nie pamietasz za ile kupiłeś swoją pierwszą.
Aaah - dawne czasy! :mrgreen:

I właśnie dlatego nie polecam ;)

Swoją droga z tą wędką planuję jeszcze jedną przygodę - ale to jeszcze trochę czasu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mówiąc mam więcej kasy, ale trzymałem na karte graficzną. Pozatym dziś jade na rybki, chicałem postawic na 2 feedery. Jednego już mam, więc nie ma problemu, a drugi.... no właśnie chciałem kupić, ale postanowiłem zrobić ze spiningówki :lol: Trochę za krótki ale zawsze to cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszlym roku kupilem na giełdzie teleskop 4,5m za chyba 25 lub 28 złotych ... własnie z przeznaczeniem na grunt... oczywiscie w gre wchodzi tylko bombka bo szczytówka jest za twarda na DS. Ale powiem wam ze nie narzekam na ten kij ... CW to 120 gram wiec sie nie stracham ze mi koszyczek/sprezyna zlamie kij przy wyrzucie, zacina bardzo ładnie jedyne co to duzy opor na przelotkach bo sa jakims dziwnym(miekim) plaskikiem wylozone wiec trzeba bardzo dokladnie ustawiac zestaw tak aby uklad zyłka-kij byly dkladnie w lini prostej.

Drugi moj kij do gruntu to juz feederek nieco lepszy ... 3,3m cw o 40gram 3+2 bardzo delikatny szklo+węgiel ... dalem za niego chyba 120 albo 140 zeta ... bardzo fajny kijek jak juz zatnie to nie ma szans na wyczepienie ... ciagle łanidnie napieta zyleczka ...

Moja konkluzja jest nastepujaca : do gruntu to i leszczyna bedzie dobra jesli łowisz na bombke a nie DS trzeba tylko nauczyc sie odpowiednio operowac kijem i calym zestawem. Z reszta ryba nie bierze na kij tylko na to co w wodzie lezy , kazdym kijem da sie zaciac i kazdym da sie rybe wyhlowac ... tylko jednym latwiej drugim trudniej.

Wiem ze bedzie kilku co sie ze mna nie zgodzi i bedzie uwazalo ze kij jest bardzo wazny i nie mozna kupowac byleczego ... no moze nie powinno sie kupowac byleczego ... ale czy kazdego z nas stac na kupowanie tylko wyzszych markowych modeli ??

Pozdrawiam i zycze udanych polowow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nim zamiar łowic różnorakie rybki z gruntu. Począwszy od karasi a na karpiach ( nie dużych ) skończywszy. Mam do dyspozycji 60 zł

Proponuję Konger Carrat Feeder. Tania szklanka a dobra. sam takiej używam czasem i nie narzekam, wyciągnąłem na nią karpia 4kg i nic złego się nie stało, dobrze się nią rzuca (tzn koszyczkami :grin::grin: ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec MagnuM, troche sie naszukałem i masz takie mozliwosci http://www.okonek.com.pl/product_info.php?cPath=22_158&products_id=3153 lub moze ten http://www.okonek.com.pl/product_info.php?cPath=22_158&products_id=3112 a ja mam ten od 40 do 80 http://www.okonek.com.pl/product_info.php?cPath=22_158&products_id=1117 wiele juz przeszedl z duzym ciezarem do zazucenia i efekt taki zylka sufix mono feder 0.22 strzelała a wedce nic sie nie działo :wink: lub pozostaje Ci zakupic cos z allegro uzywane ale zawsze taniej wiec moze to http://www.allegro.pl/item199741215_wedka_mikado_golden_lion_feeder_330_nowosc_2007.html lub http://www.allegro.pl/item197357398_super_feeder_master_ninja_300_cm_3_drg_szczytowk.html a moze to jest mocny http://www.allegro.pl/item195772926_feeder_moro_king_300cm_wyrzut_140gram_.html albo i ten http://www.allegro.pl/item197823427_super_feeder_king_330_cm_taniej_nie_bedzie.html wiec cos tam napewno znajdziesz z tego sie naczytałem to ten konger carbomaxx do 120 gram wypada ciekawie i raczej warty zakupu lub z pozniejszych linkow ten master wsrod nich bo do 140 gram MORO KING lub do 120 gram master ninja, lepiej chyba nie znajdziesz i taniej wiec zycze udanego wyboru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Konger Texas Picker Cw. 35g chociaz widze ze szukasz czegos ciezkiego...

jmk81 z jakieo miasta jestes?

Starachowice ale feedera używam w różnych miejscach, rzeka, zalewy, jeziora stosuje do Kongera Carrat Feeder koszyki 10, 20, 30, 40, 60gr. :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Przerzuciłem już w życiu trochę sprzętu i doszedłem do jednego wniosku, nie warto kupować rzeczy z nastawieniem na razie to, a potem zmienię na lepsze. Na tym zawsze się traci, bo sprzedasz to potem za połowę ceny lub będzie leżało w szafie. Więc daj spokój z kupowaniem nowych rzeczy za te pieniądze. Jeżeli znasz jakiegoś wędkarza, który chce zmienić sprzęt na nowszy (ale szanuje sprzęt!) to kup jakąś węglówkę, zapłacisz 2/3 lub połowę tego co w sklepie i 60 zł wystarczy. Jeżeli nie to na razie zrezygnuj z karty lub z wędki i kup 1 z tych dwu rzeczy ale porządną!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym dziś jade na rybki, chicałem postawic na 2 feedery. Jednego już mam, więc nie ma problemu, a drugi.... no właśnie chciałem kupić

To co chciałeś zrobić albo zrobiłeś /nie wiem czy już dokonałeś zakupu/ to najgorsza metoda kupowania sprzetu wędkarskiego. Pośpiech jest tu najmniej wskazanym doradcą. Podejdź na spokojnie do dwóch-trzech sklepów wędkarskich weź kilka wędzisk do ręki, pooglądaj, zobacz jak leżą w ręce, porównaj te "szklane" z węglówkami, porównaj ceny i .......

Jeszcze nie kupuj. Prześpij się z tym a na drugi dzień idź obejrzeć jeszcze raz tego kija, który wg Ciebie był najodpowiedniejszy. Jeżeli dalej Ci się będzie podobał - to sprawdź ceny w renomowanych sklepach internetowych i kupuj gdzie najtaniej.

Pamiętaj też że czasem lepiej zapłacić te 20 zł więcej i nieć na miejscu punkt gdzie możesz reklamować zakup niż go później wysyłać w razie jakiś problemów.

Nie powiem Ci gdzie /chyba że na priv - żeby reklamy nie robić/ ale czasami w sklepach internetowych można trafic naprawdę korzystne ceny sprzętu. Ja za swój ostatni zestaw wedka + kołowrotek zapłaciłem o prawie 200 zł mniej kupując przez internet w porównaniu z cenami sklepowymi u mnie w mieście.

Acha jeszcze jedno. Nie kupuj w internecie czegoś czego nie trzymałeś w ręce, nie mogłeś wcześniej dotknąć.

Udanych zakupów kolego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.