Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Egzamin na kartę wędkarską...


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 weeks later...

jak poszedłem wyrobić sobie kartę to nie miałem pojęcia że jest jakis egzamin....dostałem wszystkie kwity i regulamin do poczytania w domu :wink: zresztą i tak trzeba go przeczytać żeby uniknąć ewentualnych problemów:wink: poza tym nie ma tam nic skomplikowanego żeby jakos strasznie zakuwać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym nie ma tam nic skomplikowanego żeby jakos strasznie zakuwać :grin:

Zależy dla kogo np. jak ktoś nie trawi takiego przedmiotu ze szkoły jak Historia to raczej ciężko wchodzą daty związane z okresem ochronnym, jak również pozostałe cyferki dot. wymiarów :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady :wink:

Dlatego napisałam: "zależy dla kogo..." Mi osobiście Historia nigdy nie wchodziła :???::lol:

Co do samego RAPRu to wiadomo z biegiem czasu sam wlazł do głowy :wink:

poza tym można brac na ryby regulamin

Najlepsze wyjście, z którego zawsze korzystam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej netbooka z szybkim łączem żeby panowie strażnicy nie mieli wątpliwości co jest napisane na stronie PZW :mrgreen:

Przecież taki egzamin to żadna filozofia tym bardziej że robimy to dla siebie a nie z musu jak w szkole :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej netbooka z szybkim łączem żeby panowie strażnicy nie mieli wątpliwości co jest napisane na stronie PZW :mrgreen:

A wiesz, że czasem i Oni mają problemy z RAPRem.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie widziałem i nie spotkałem nad wodą :roll: policjanci, straż graniczna kontrolują ale strażników społecznych czy też państwowych to jeszcze nie spotkałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Witam!

Mam już te 14 lat i nie mogę wędkować z Tatą , a jedziemy w wakacje na Mazury i chciałbym tam poszaleć z wędką .

No aloe niestety muszę już zdać tą kartę .

Mam kilka pytań .

1) Co muszę umieć , żeby ją zdać ?

2) Czy mógłbym wędkować jeszcze w tym roku ?

3) Standardowe pytanie ... Czy to jest trudne ?

4) Ile trwa wyrobienie od chwili zdania ?

5) Jak to wygląda ?

6) Jakie jest podejście egzaminatorów ?

Pozdrawiam

Paweł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Co muszę umieć , żeby ją zdać ?

Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb

2) Czy mógłbym wędkować jeszcze w tym roku ?

Tak, z chwilą kiedy otrzymasz kartę możesz łowić.

3) Standardowe pytanie ... Czy to jest trudne ?

Nie. Wystarczy zapoznać się z wyżej wymienionym regulaminem.

4) Ile trwa wyrobienie od chwili zdania ?

Przysłowiową chwilę.

5) Jak to wygląda ?

Pytanie - odpowiedź. W większości przypadków.

6) Jakie jest podejście egzaminatorów ?

Zapewne ludzkie. Najlepiej będzie jak poprosisz ojca żeby poszedł z Tobą.

Nie stresuj się i nie przejmuj. Będzie dobrze :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja też za niedługo zdaje , trochę się łowiło na dziko ( wstyd się przyznać) :oops: no ale rzeka była i działka też to trza było korzystać a na swoje usprawiedliwienie powiem że zawsze rybki wypuszczałem i rzeki pilnowałem :wink: .... :lol: a że właśnie chcę więcej ''emocji'' to postanawiam wyrobić sobie kartę, lecz nie mogę znaleźć koła w swojej najbliższej okolicy...

Mieszkam w warszawie , gdy wchodziłem na PZW.pl było tam strasznie dużo tych kół :roll:

i nic nie mogłem rozszyfrować :shock: Druga sprawa to że nie mogę znaleźć składek na 2010 , moich rejonowych.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką sytuację że przez wiele lat wędkowałem z ojcem i uczył mnie co i jak. W kole nie miałem żadnego egzaminu :wink: Powiedzieli tylko że jak czegoś nie wiem to żebym pytał ojca lub poczytał w internecie i koniec hehe :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego WujekRada jeżeli mieszkasz w Warszawie ,to naprawdę nie rozumiem twoich obaw - zapraszam na ul.Twardą 42 .Jeśli chodzi o egzamin z wiedzy ogólnej ,nie znam człowieka ,który był w życiu choć raz na rybach i nie był wstanie tego testu zaliczyć :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Egzamin miałem zdawać prawie miesiąc temu, ale tak jakoś zwlekałem. Teraz wziąłem się ostro do nauki RAPR-u i w wirtualnym teście na stronie PZW uzyskałem 17 na 19 punktów. To chyba nieźle :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bdb, powiem Ci, że na takim egzaminie szczególna uwagę zwracaja a wymiary oraz okresy ochronne ryb i czy rozróżniasz ryby, watpie by kto kolwiek zapyałby Cie o srednice rozstawu ostrzy w kotwiczce itd. ostatecznie może zapytać co zrobisz widząc jakies zanieczyszcenie na wodzie lub co zrobisz gdy złowisz i zabierzesz do domu oznakowana rybke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krasnopiorek

Troszku inne pytanie,kiedys,majac 10 lat wyrobilem sobie karte wedkarska,(o ile sie nie mysle to mam tylko legitymacje czlonkowowska,taka zielona kziazeczka)i ta karta przez 3 lata nie byla oplacana,czy teraz bede musial wyrobib nowa,i czy musze zdawaz teraz jakis egzamin??i mam jeszcze jeden klopot,zgubilem rubryke w ktura wpisuje sie zlowione ryby i lowiska,wiec jakie beda tego konsekfencje?????

Czyli ogólem zecz biorac musze teraz zdawac jakis egzamin???bo kiedy wyrabialem ta karte to zadnego egzaminu nie mialem,co mnie bardzo zdziwilo :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.