Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Czy ktoś używa jakiejkolwiek karpiówki firmy Larus?


omlet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pytanie jak w temacie: Czy ktoś używa jakiejkolwiek karpiówki (lub jakiejkolwiek innej wędki) firmy Larus?

Spotkałem się z tą firmą przez przypadek, nigdy o niej wcześniej nie słyszałem. Zaintrygowała mnie cena karpiówki węglowej, bodajże z IM7, dł. 3,60, 2,75 lbs...za 90 złoty!!!

W sumie wcześniej nie miałem wielu karpiówek w ręku, ale wędka sprawiała wrażenie solidnej i dobrze wykończonej. Sprzedawca prawie sie na tej wędce "zawiesił", wędka wytrzymała test sprzedawcy :)...

Mam chęć kupić tego "patyka", ale jednak mam obawy, to chyba głównie przez cenę kija, i przez to, że nie wiem nic na temat tej firmy. Niby sprzedawca "wytestował" na swój sposób wędkę, ale jak to się ma do praktyki nad wodą (rzuty, hol, etc...).

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.