Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kto łowi w Świnoujsciu ??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

byłem dziś z młodym na kanale Jamno Uniescie, zeron brań uczepiła się mała fląderka za ogon 7 cm długości, młody cieszył się jak szalony i dla takich chwil warto zabrać młodego na wedkowanie chodź ryby nie dopisywały . Ogólnie to zaliczam jako wyjazd za udany.

Miałemu uderzyć w niedzile na świnouście ale jakośrznie wyszłło tak więc jak byś ktoś dał znać czy okoń uderza w mieście na władysławawa to bym był wdzięczny/. Z góry dziekuję Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 286
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam, ja mam pytanie z innej beczki. Słyszałem ze jest zakaz łowienia w Świnoujściu ciągle ktoś mi o tym mówi jak słyszy że planuje wyprawę. Orientuje się ktoś jak to jest z tym zakazem i gdzie dokładnie obowiązuje? Czy mulnik również jest objęty owym zakazem? Liczę że ta informacja przyda się nie tylko mnie ;)

Pozdrawiam i połamania ;)

Najlepiej jest zadzwonić do OIRM w Szczecinie - Biuro w Świnoujściu.

Podobno także jest biuro w Warszowie - może ktoś coś wie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, orientuje się ktoś jak ma się sprawa w Świnoujściu? Wczoraj przejezdzałem obok u-bootów i były 2 osoby na lodzie, niestety nie wiem jak efekty. Planuje zrobic kilka wypadów. Jak ktoś cos wie, to prosze o info.

\\pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

witam serdecznie byłem 12 i 13 marca na basenie północnym i na tyczkę łowiłem ładne płocie i jazie w cztery godziny pierwszego dnia 9kg a drugiego 7kg ładne płotki wszystkie minimum 17 cm a największa 33cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanie nie z tej beczki troszkę ale czy ktoś orientuje się czy w świnoujściu lub okolicy idzie pozyskać gline wędkarską i nie chodzi mi o sklep a wszczególności w świnoujściu bo jeżeli chodzi tu o sklepy to dno kompletne oprócz tego na rogu obok bosa ten jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z racji zamieszkania w Świnoujściu, od kwietnia mam zamiar wędkować w tutejszych wodach. Mam pytanie: gdzie można połowić na tyczkę i jak się przygotować. Może jest ktoś chętny na wspólne wędkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę potraktowany zostałem na północnym jak trędowaty szarpaki się ode mnie odsunęli na jakieś 50 metrów i omijali mnie dużym łukiem no i ludzi zainteresowanie wielkie bo nie szarpie tylko dłubie na spławik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos łowienie fala zapraszam jak najbardziej bo nie tylko po tej stronie jest dużo fajnych łowisk na tyczkę czy bata ale i na drugiej stronie jest mnóstwo ciekawych odcinków można by w kwietniu troszkę ładnej płoci podłubać przed tarłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ppaula3, nie wiem czy są śledzie, słyszałem, że trzeba jeszcze 2-3 tyg poczekać ale na ile to zgadywanki a na ile doświadczenie to nie wiem.

Możesz powiedzieć gdzie śledzia w Świnoujściu można łowić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście łowiłam na falochronie wschodnim(koło latarni) ,ale na zachodnim tez można połowic . Słyszałam ze nawet w miescie w pobliżu kapitanatu portu tez łowili ale to są wiadomości z tamtego roku a co było wcześniej nie wiem bo dopiero zaczęłam wędkować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście łowiłam na falochronie wschodnim(koło latarni) ,ale na zachodnim tez można połowic . Słyszałam ze nawet w miescie w pobliżu kapitanatu portu tez łowili ale to są wiadomości z tamtego roku a co było wcześniej nie wiem bo dopiero zaczęłam wędkować :)

Latarnia czyli wiatrak (?) to chyba stoi na zachodnim, czy mi się wydaje? A na wschodni nie ma dostępu z racji budowy terminala gazowego? Nie stwierdzam tylko pytam :)

Jeśli coś mieszam to przepraszam, nie bylem na falochronie w Świnoujściu kilkanaście lat i mogę już nie pamiętać dla tego chciałem się wywiedzieć u źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na Mulnik warto się wybrać ze spławiczkiem teraz ?

Byłem dzisiaj na spacerku właśnie tam, ale zniechęciło mnie trochę towarzystwo zamieszkujące tamte opuszczone ruiny...

Może gdzieś bardziej z drugiego końca Mulnika, od Karsiborów ?

W Ś-ciu mieszkam od kilku lat, nigdy tu nie wędkowałem, może ktoś poleci jakąś miejscówkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Omkas,

ciekawe miejsce na spławik to basen ubotów. Spokojna woda, wygodne pomosty ale czy większa biała ryba tam pływa to nie wiem. Widziałem kilka razy ludzi łowiących tam na spławik płotki ale okazy to nie były. Może ktoś inny podpowie coś ciekawego bo ja zbyt wiele miejscówek nie znam w Świnoujściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latarnia czyli latarnia morska koło gazoportu a na zachodnim stoi wiatrak czyli Stawa Młyny.chyba ze ja cos pomyliłam....nie wiem jak w tym roku ale ja w tamtym łowiłam tam bez przeszkód,przejazd przez parking przed gazoportem w lewo i do latarni a później pieszo.z tego co widziałam to ludzie chodza tam na spacery wiec wejście jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie byłem 12 i 13 marca na basenie północnym i na tyczkę łowiłem ładne płocie i jazie w cztery godziny pierwszego dnia 9kg a drugiego 7kg ładne płotki wszystkie minimum 17 cm a największa 33cm

A czy na Basenie Północnym nie ma całkowitego zakazu połowu przez cały rok ?

Nie żebym się kogoś czepiał, ale jakiś czas temu wpadł mi w oko ten artykuł:

http://www.24kurier.pl/Aktualnosci/Region/Swinoujscie/Zarzucili-sieci-na-klusownikow

I Ryfczyn też pisał o tym.

A nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznego zapisu na stronie OIRM.

Poszedłbym tam z chęcią podłubać na spławik, żeby się tylko ktoś do mnie nie przypier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.