Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kto łowi w Świnoujsciu ??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 286
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

latarnia czyli latarnia morska koło gazoportu a na zachodnim stoi wiatrak czyli Stawa Młyny.chyba ze ja cos pomyliłam....nie wiem jak w tym roku ale ja w tamtym łowiłam tam bez przeszkód,przejazd przez parking przed gazoportem w lewo i do latarni a później pieszo.z tego co widziałam to ludzie chodza tam na spacery wiec wejście jest.

Faktycznie masz rację, to ja namieszałem. Możesz rzucić okiem na link http://goo.gl/maps/3VEIy czy to chodzi o ulicę artyleryjską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mulniku generalnie kicha jeszcze jest, śmigam tam z bacikiem albo odległościówką kilka razy w tygodniu i nie licząc narybku okonia jeszcze nic nadzwyczajnego nie natrafiłęm. Towarzystwa na mulniku co racja to racja nie najciekawsze ale śmigam tam od 3 lat i jeszcze z problemem się nie spotkałem nie licząc psa zacnych panów który na zapach kukurydzy z puszki już nie odejdzie od wędkarza he he. Co do śledzia faktycznie moze ktoś wie czy coś się dzieje, bo chętnie wybrał bym się na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na u-bootach byłem ponad 1h. Efekt, to ok 20 okoni do 20cm. Spławik, czerwony robak. Szału nie ma, ale jak na południe, to nie narzekałem. Pojawiło sie sporo wędkarzy, a szarpakowców na szczęście mało. Ponadto przed południem byłem na rozlewiskach na zalewie, ale efekt słabiutki, sam narybek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Fakt śledzik jest, dzisiaj z łodzi brał nawet nieźle, choć szału nie było. Jutro rano też lecę.

Z łodzi w którym miejscu łapiesz? od strony wiatraka czy za falochronem centralnym? Słyszałem że pod śledzikami trafia się dorszyk. Czy mógłbyś to potwierdzić? Mam łódkę 4,3 m z silnikiem 8km i mam pytanko gdzie można się w ZSW blisko ujścia zwodować? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony wiatraka ok 200m od toru wodnego między pierwszą, a drugą pławą. Z dorszykiem nie spotkałem się. Jeżeli chodzi o wodowanie to proponuję marinę na basenie północnym lub JKM cztery wiatry.

ok dziękuję. a jak tam dzisiejsze wyniki? czy slip w północnym jest płatny?4 wiatry to przystań powyżej północnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na majówkę wybieram się do Świnoujścia. W wolnej chwili planuję wyskoczyć na lekkiego spina i tu prosiłbym o jakieś wskazówki. Interesują mnie miejsca z dobrym dojazdem i dojściem do brzegu, gdzie będę mógł porzucać mając pozwolenie SUMowskie. Nie chodzi mi o Wasze sekretne miejscówki gdzie na pewno złapię okonia z piątką z przodu (chociaż gdyby takie wskazówki się pojawiły... ;) ), ale o jakieś miejsce, gdzie mogę spędzić pół godzinki i porzucać. Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w niedziele doszłym mnie słuchy że na mulniku już padają pierwsze szczupaczki. W sobote widziałem osobiście jak facet wyciągnął szczupaka ze 2kg, po za tym brzydka pogoda zniecheca do połowów. Mam pytanko czy ktoś się orientuje czy jeszcze jest śledz i gdzie najlepiej się za nim ustawić i czy jest szansa na węgorza na mulniku?? szukam również leszczy konkretnych może ktoś wie gdzie moge się zaczaić za nimi? Pozdrawiam i życze połamania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w niedziele doszłym mnie słuchy że na mulniku już padają pierwsze szczupaczki. W sobote widziałem osobiście jak facet wyciągnął szczupaka ze 2kg, po za tym brzydka pogoda zniecheca do połowów. Mam pytanko czy ktoś się orientuje czy jeszcze jest śledz i gdzie najlepiej się za nim ustawić i czy jest szansa na węgorza na mulniku?? szukam również leszczy konkretnych może ktoś wie gdzie moge się zaczaić za nimi? Pozdrawiam i życze połamania ;)

witam. w niedzielę śledź jeszcze był na falochronie wschodnim przed gwiazdoblokami, szału nie było kilka kg w 2,5 h. Jest już wytarty, nieliczne samice miały ikrę także to już ostatki,wielkościowo małe:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mulniku biała się trze ustawiłem się na leszcza miejsce futrowane jakieś 3 dni i w piątek usiadłem ale leszcza brak ładne duże krąpie brały i wzdręgi wszystko pełne ikry małych rybek żadnych tylko powyżej 25cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam wpadłem ze szczecina na pare dni na objazd terenu w Świnoujściu. Zwiedziłem 11.06.14 wejście do portu na grunt nic, nawet nie pykoło do 7 do 11 ogólnie po rozmowach kicha. Basen północny od 15 do 21 branie słabe wszyscy mówią ze ryby pełno nie żeruje, woda kwitnie zielona, złowiliśmy pare płotek i 3 okonie male wszystko. 12.06.14 kierunek karsibór .od 6 do 8 po stronie świnoujścia pare małych okoni woda niska nic ciekawego wszystko grunt. Na wale na starej świnie pare okoni małych i uklei. Wieczorem na karsiborze na basenie u-botow i okolicy, okoni pare szt. małych i płotki. Wszyscy spotkani wędkarze mówią ogólnie, ze ryba jest tylko nie żeruje, jak coś się trafi to okazyjnie. A leszcza brak i woda kwitnie.I co najpiękniejsze brak szarpaków. Lubie ten okres bez tych baranów. Ogólnie wycieczka super rowerek słoneczko bajer polecam świnoujskie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czytałem ten temat i piszą że z plaży nikt nie wędkuje tzn met. surfcastingu. Dlaczego?

Pytam gdyż chciałbym zajechać tam i właśnie ta metodą spróbować na świnoujskiej plaży od strony zachodniej. czy nigdy nie widziano tam surfcastingowców? Jak układa się tam może w jakiej odległości od pierwszego brzegu jest pierwsza rewa i druga? czy wejść do wody można dosyć daleko i miejsca przed rewami są płytkie czy też raczej głębokie i ciężko dalej wyjść w morze?

post-3206-14544973730043_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.