Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

kolowrotek na martwa rybke


marbo30

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ma ktos jeden z tych kolowrotkow i moglby mi powiedziec jak on sie spisuje na martwa rybke?

sa to kolowrotki z wolnum biegiem bo taki potrzebuje

ROBINSON SOLARIS 306

CORMORAN MODEL cormaxx br 3A 35

dziekuje za ewentualne podpowiedzi,a moze maxie jakis typ do 100zl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Z tych linków co podałes to dobry bedzie Robinson. Ale nie znajdziesz odpowiedniego kołowrotka który bedzie dobry na martwa ryke :twisted: Np na martwą rybke łowi sie podobnie jak na metode gruntową, ale moze byc i kołowortek przeznaczony do spinningu. Ja polecam firme shimano, model catana, wielkosc 2500, i hamulec to juz sam wybierz czy tylni czy przedni (FA przedni / RA tylni) :wink:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zalezy czy chcesz nim lowic np wegorze, sandacze czy moze sumy..bo do nich to juz potrzebny kolowrotek zupelnie inny ale o tym poczytaj na forum..kolega maniek pisal ostatnio o swoim sumowym sprzecie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nie patrzcie na firmę. Już kiedyś pisałem. Należy wejść do sklepu i poprosić o wszystkie kołowrotki z wolnym biegiem. Potem po kolei sprawdzać który z nich najlżej podaje żyłkę (czuć to w rękach) z wolnego biegu. Osobiście używam na jeziorach SPRO. Jak jest odkręcony na max to wystarczy doczepić bardzo lekki dzwoneczeki i plecionka się wysnuwa. Chodzi o niewyczuwalnye podawanie żyłki np dla sandacza. A ile łożyski itd. Nie ma najmniejszego znaczenia. Na martwą rybkę kołowrotek praktycznie cały czas odpoczywa. To nie spining.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.