Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

TELE CARP 360 60-120G


kamil0

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

wędziska jeszcze można "przełknać" od Jaxona ale kołowrotkami to bym sobie za przeproszeniem nawet 4-liter nie podtarł

powodzenia, może trafiłeś na wyjątkowo bezawaryjny egzemplarz i tego Ci życze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote w wedce Jaxon Favourite Tele Carp 3,60m 40-70g zlamala mi sie szczytowka :cry:

Bylem dzisiaj w sklepie i sprzedawca sprzedal mi pelna twierdzac ze puste to bardziej na splawik sie nadaja , mial racje ?

Sprzedal mi weglowa pelna, docinajac z jednej i drugiej strony do odpowiedniej dlugosci , zauwazylem ze na koncu jest o wiele grubsza od tej Oryginalnej zlamanej i mniej sie wygina.

Zalozyc ta pelna, czy lepiej gdzies poszukac pustej szczytowki weglowej ?

a moze zalozyc ta stara krotsza o ok 9 cm ?

za pelna weglowa zaplacilem 11 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołowortek cotus frxl 300 miałem brać 400 ale słyszałem ze modele większe niz 300 są bublowate ;]

Jak narazie to złowiłem na ta wędkę amura 4,73 kg na grunt i wszystko jest ok :) A kołowrotek nawet nie jest taki zły :) Ciągnie jak glupi no bo to w końcu 8 łożysk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
bierz tą wyższą, ponieważ zawsze ten cent do przodu się przyda :mrgreen::grin:

Tak tylko że na Jaxona wszyscy pyszczą ze się łamią itd, itp ... moze lepiej z mniejszym cw a lepiej wykonaną, mocniejszą mimo że ma mniejsze cw ... Co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja osobiście łowię na Jaxonie od kilku lat obecnie mam Jaxon orion tele carp 360/80 i jestem z tego typu wędek bardzo zadowolony a łowię głównie karpie i amury, żyłkę mam 0,35 główną przepon z plecionki do 10 kg haki oczkowe 6, dwukrotnie hartowane, do tego koszyk otwarty 20 gram. Od czterech lat nie złamałem wędki Jaxona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Kupiłem tą wędkę do tego kołowrotek (8 łożysk tez jaxon) zapłaciłem 123zł za sam kij za kołowrotek podobnie

Było warto ? Ile taka wędka wytrzyma ? jest zdatna na grunt ?

W myśl zasady: To się lubi co się ma nie pozostaje ci nic innego tylko walczyć z tym sprzętem i o niego dbać - niech CI posłuży jka najdłużej.

Za tą cenę mogłeś mieć na pewno dużo lepszy kręcioł - np. Okuma Travertine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.