Skocz do zawartości
Dragon

Cz warto zakupic kpl. blystek?


ememiks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktos zakupil ten kpl. albo inny z tej firmy? Cena niby dobra tylko niewiadomo jak z jakoscia;) Zastanawiam sie nad zakupem na okonia wielkosc 1 i 2 by mi odpowiadaly.

Moze ktos mi poleci dobre wirowki na okonia z jakiej firmy albo modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129
Moze ktos mi poleci dobre wirowki na okonia

ememiks najlepszą błystką jaką znam na okonia jest Mepps Aglia 00 złota ;) Może dość droga ( około 6-8zł. ) ale naprawdę warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim killerem na okonie jest taka błystka spinneksa nr 2

2bbd2077b4ef0d17m.jpg

a zapewniam cię ze nawet na większą wyciągniesz małego okonka.Jest ona z tych tanich a jej zaleta w porównaniu np.:do wirka jest taka że paradoksalnie lepiej wiruje czyli po zarzuceniu nie trzeba jej szarpnąć by zaskoczyła,wadą jest natomiast wzór,który jest foliową nalepką dość szybko się odklejającą...Tak czy tak polecam bo ten wzór mam przetestowany do bólu-od malutkich okonków poprzez garbusy,jazie,klenie aż po szczupaki ponad 50cm :mrgreen:

Co do tych zestawów to też je oglądałem ale nie przekonują mnie kolorystycznie i prawdopodobnie ich wykonanie jest tragiczne ale nie testowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.