Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co planujesz kupić w niedalekiej przyszłości ??


elektrochemik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Założyłem ten temat ponieważ chciałbym żebyście podzielili się swoimi planami na przyszłość, oczywiście mowa jest o kupnie wszelakiego sprzętu wędkarskiego, od kołowrotków po sygnalizatory,wędki czy jakiś sprzęt elektroniczny.

Może ja jako pierwszy przedstawię swoje plany:

1 Feeder Konger Carbomaxx 3,30 m i cw. 120g

2 Wodery

3 Dodatkowe podpórki

P.S Oczywiście usuńcie temat jeżeli będziecie uważać, że jest on zbędny

Pozdrawiam Łukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 389
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Myśle ze temat jest ok. nieraz może się zdarzyć ze ktoś będzie potrzebował coś sprzedać i to pomorze w jakimś stopniu .A osobiście też mam długą liste zakupów ,tylko musze ustalić kolejności ,i wtedy coś wpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co planujesz kupić w niedalekiej przyszłości ??

Nic :lol: W tym roku już przegiąłem pałę i to zdrowo :oops: Z 1,5 tyś. już spokojnie poszło na grubsze rzeczy :mrgreen: Niestety wydatki były uzasadnione bo wszystko już mi się sypało :wink:

Ostatnio mówię żonie- kochanie przyjdzie paczka :mrgreen: Jaka znowu paczka :!::!::!::lol:

- ze sprzętem :mrgreen: ale za 2,5- kupiłem nasadkę na DS- do mocowania świetlika :wink::lol::lol::lol:

Ale w tym roku jeszcze myślę o tych lekkich gumowcach z ciepłymi wkładkami na zimowe sandaczowanie. Inne grubsze zakupy już w przyszłym roku. Oczywiście nie mówię o rzeczach "szybko zużywających się" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tam juz stopuje jedynie jeszcze dokupie pare przynet na spina typu wobki, gumy i inne pierdoly, w przyszlym roku moze jakis pozadny feederek na odrzanskie sandacze + mlynek do niego choc moj stary bazarowy teleskop calkiem dobrze sobie radzi :mrgreen: a swoja droga....

wydałem już ponad 1,5 tys zł

skad 15-sto latek ma 1,5 tys na ot tak wydanie na "cokolwiek"???? ja w tym wieku mialem w portfelu co najwyzej 100 zl i to od babci i dusilem z calej sily zeby tylko starczylo do konca wakacji na pepsi i lizaki :mrgreen:

tudziez....

W tym roku już przegiąłem pałę i to zdrowo Z 1,5 tyś. już spokojnie poszło na grubsze rzeczy

....a mowia ze w Polsce nedza, niedostatek, slabe zarobki i wogole tylko z tad uciekac :roll: chyba nie do konca tak jest.... tylko bez urazy koledzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mowia ze w Polsce nedza, niedostatek, slabe zarobki i wogole tylko z tad uciekac

Wiesz różnie można patrzeć, karpiarz potrafi tyle wydać na jeden kij :roll: Ja kupiłem 3 kije i 5 kołowrotków. Każdemu według potrzeb i możliwości :wink: Jak miałem kiepsko z kasą to łowiłem na sprzęt za 50 zł i nie szło to wcale gorzej :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
skad 15-sto latek ma 1,5 tys na ot tak wydanie na "cokolwiek"????

Strugam dobre woblery i sprzedaję. Dostaję kieszonkowe. Dostałem niedawno odszkodowanie... i się nazbierało. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku też trochę wydałem, ale potrzebuję jeszcze nowego krzesełka, najlepiej takiego od razu z plecakiem (może przy okazji ktoś może coś polecić) i nowego podbieraka. Stary długości 1,7 m przy tegorocznym niskim stanie wody miał problemy w dosięganiu tam gdzie było trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar "wzbogacić" moją skromną kolekcję pilkerów (może jeszcze w tym roku uda mi się wyruszyć "w morze") :grin: .

Chcę kupić m.in. "baltica fluo 120g", dwie "parasolki" (w tym jedną fluo), no i sprawdzić tzw. "kaloryfer" 175g (podobno rewelacja na wraki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje jeszcze we wrześniu kupić spin-jakiegoś jiga. W tym roku to by było na tyle, 2 kije i dwa kołowrotki, i tak niezle jak na 14-sto latka :wink: . A na wiosnę feederka do 80g i kołowrotek; jak się wprawię to drugi spin-wklejaneczkę też z kręciołkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku planuję zakupić DRAGON MILLENIUM Wobler 10-35g 240cm na grudniowe szczupaki, oczywiście komplet przynęt tzn. woblery, twistery rippery itd.

A na przyszły rok myślę o 2 feederach, najprawdopodobniej będzie to MIKADO Competition Feeder 360 (do 110g) i do tego jakieś młynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku myśle o zakupie dobrego spinningu 5-20g wyrzutu coś z wyższej półki n.p. coś takiego

http://www.allegro.pl/item231422377_dragon_hm_80_river_runner_260cm_5_5_21_5g_okazja_.html

Sebek, wystarczy spojrzeć na mój nick i już wiadomo, ze tylko mogę poprzeć twój wybór... Pozdrawiam, Ja kupuje Dragon millenium Wobler...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaaa bylem dziś po sklepach połazić i ceny mnie poprostu rozwaliły :D

W Ostrowcu nie ma co kupować w sklepach ;)

Salix alba (150 cm) pokrowiec na necie około 85-87 zł w sklepie 104 ( no to nie tak źle )

Konger Carbomaxx 360/120 na necie około 80 zł w sklepie 112 ;)

Okuma Spectrum nie było RD30, który na necie kosztuje 100 a jakiś tam większy (też spectrum) 13X zł ;P

Coś by mi spuścili z ceny powiedzmy 5 zł na jednej rzeczy...

Ale na necie z przesyłką wyjdzie 285 a jakbym miał kupować w sklepie to by mnie wyniosło około 330 z zejściem z ceny no moze nawet 320 ~~

W Pon. sobie zamówie Carbomaxxa Spectruma Salix Albe żyłki z 3 Mono feddery ;) + jakieś latarki diodowe na głowe, i jakąś co można przypiąć :P

Może po drodze wymyśle jeszcze jeden jakiś kołowrotek ;)))

Krzyś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko kupujesz w jednym sklepie internetowym to spoko, bo zapłacisz za jedną przesyłkę, chyba, że przekroczysz określona wagę i będzie dopłata. Jeżeli zakupy w różnych sklepach to jak doliczysz opłaty za przesyłki do prawie nic nie zaoszcędzisz.

Trzeba dobrze przemyśleć sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doliczone doliczone ;)

tylko teraz e-maila napisalem czy da rade wszystko zapakować w jedną pake ;)

modle sie :D

różnica jest naprawde spora między sklepami zwykłymi a internetowymi ;)

Szkoda, że tak daleko mam do Łodzi :P bo bym nie musiał płacić, za żadne przesyłki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.