Skocz do zawartości
tokarex pontony

Targi Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY 2008


artech

Rekomendowane odpowiedzi

madi, szotornik, napiszcie co to znaczy tani nocleg..... (do ilu PLN), a postaram się czegoś poszukać....

tylko podajcie w jakim standarcie (hotel, motel czy schronisko)

Może nie tani bo pewnie znajdziesz mi coś za 10 zeta, ale i nie za te właśnie 170 :shock:

Cholera to w Wawce jest taniej. No ale dobra ja myślałam, że znajdę jakąś kwaterę prywatną, motel czy hostel z nocką 30 do 50 dych, głupia.... :???:

Teraz co to ma być? mnie tam wsio rybka, oby było się gdzie przespać, umyć i jeden warunek żeby nic w nocy po mnie nie skakało i nie gryzło :mrgreen:

Jak na razie bez szaleństw, będę jeszcze szukać - to było dopiero rozeznanie.

Jak coś wywącham to oczywiście również dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 304
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Spoko, dla mnie luzik :wink:

Może jeszcze ktoś jest chętny na taki układ, można wynająć większy pokój lub w jednym miejscu zrobić rezerwację na kilka pokoi.

Pomysł wart przemyślenia :mrgreen:

PS Do targów jeszcze sporo czasu a my już umawiamy się na wspólne spanie :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wy na to bo jak cos to by bylo juz trzeba zalatwiac chyba takie gadzety "czy nie powinniśmy się jakoś Wyróżniać z tłumu nie wiem czapeczki czy co bo na koszulki to chyba za zimno nie wiem rzucam ten temat pod dyskusje no chyba ze ludzie tam obecni na miejscu załatwią nam super plakietki z napisem V.I.P:> było by milo lubię być wyróżniony:>"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

no to zgodnie z obietnicą posprawdzałem ceny... sorka za poślizg... :oops: no ale tak to bywa.

http://www.easygo.pl/hotele/poznan.html tu jest stronka z cenami, ale jest to cennik na dziś.... co do standartu to jeszcze się wywiem, który jaki jest.... bo od tego co na stronce do rzeczywistości może być rozrzut (czasem spory)

do do bliskości targów.... cóż najbliżej jest sheraton (przy samych targach), mercure, andersja i novotel. ale lech, rzymski i polonez też są całkim blisko (można dojechać MPK). podobno dobry standard ma campanile, ale tam już dojechać trzeba by taxi :wink: (zależnie od pory dnia - lub nocy to jest jakieś 20 - 30 zł) więc jak się dogadacie i noclegować będziecie w jednym hotelu.... to na kilka osób dużo nie wyjdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Maniek, juz sobie poradzilem. Szybko sie ucze :smile: Mysle ze jeszcze ten temat powroci. bede obserwowa. A miedzy czasie pewnie blizej poznamy sie na forum :oops: Jeszcze troche pomeczycie ze mna. ostrzegalem :oops: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

no co jst kochani? :>

do roboty!!!

W sumie to miesiąc został, trzeba zarezerwowac nocleg czy coś no!

Tomek, Przemek, Tomik, Gregorek, Keri, Artech, Lary, Alex, Piotrek, Maniek, Andi, Essox, Jeux, Shogun? MAGDA!!!!!

No co Wy chłopcy i dziewczątko - nie spac - zwiedzać!!!! :mrgreen:

My będziemy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co jst kochani? :>

do roboty!!!

W sumie to miesiąc został, trzeba zarezerwowac nocleg czy coś no!

Czekamy na chętnych, niech się wpisują i potem robimy mega odlotowy nocleg :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

MAGDA!!!!!

Tylko nie drzyj się na mnie :wink:

My będziemy :mrgreen:

Jo tyż :twisted:

Nie wiem jak, nie wiem czym ale przybędem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede (no chyba ze zaopiekowal by sie mna grabaz :wink::lol: )

Co do noclegu to ja raczej dojade z samego rana i wieczorem kolo 20 bede uciekal ale moze cos sie pozmienia :cool:

Na forum tylu facetow a poki co okreslaja sie kobiety (no i teraz ja jako przedstawiciel brzydkiej plci :lol: )

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum tylu facetow a poki co okreslaja sie kobiety

A to wszystko dlatego, że kobiety są twarde i zdeterminowane do działania z natury :mrgreen:

Pociągi o 19tej zaczną strajkować
:mrgreen: Jeśli zdrowie pozwoli to jestem.

I to rozumiem, póki co maniek dbaj o siebie żebyśmy mogli pomacać sobie po kiju :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wszystko dlatego, że kobiety są twarde i zdeterminowane do działania z natury

i w naturze też :lol:

O właśnie Maniek, dbaj o siebie, bo ja sobie nie wyobrażam bez Ciebie no :D

Dobrze, że te targi są wcześniej niż w zeszłym roku, to mój chłop zareklamuje wędkę która mu na Poraju pod 20 cm leszczykiem poszła :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro się coś w temacie ruszyło..... to powoli możnaby stworzyć listę osób, które przyjadą i listę osób chętnych na potargowe piwko.... wtedy poszukam jakiegoś pubu i zarezerwuję miejsca. co do noclegów to kilka postów wyżej podałem stronkę gdzie sąnamiary na hotele, więc każdy może dobrać sobie nocleg wg standardu i zasobności portfela :wink: .... co do pytań odnośnie lokalizacji noclegu i odległości od targów, też chętnie służę radą :cool: . więc czekam na zgłoszenia i mogę zacząć coś działać. do osób, które piszą się na wyjście potargowe pytanie o lokal: w jakim klimacie ma być (rodzaj muzyki), i w jakim przedziale cenowym (piwko za 4 czy za 7).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.