Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

uniwersalny kołowrotek dp 200PLN


alizee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcialbym kupic Ojcu kolowrotek. W cenie tak do 200zl. Kolowrotek najlepiej uniwersalny. Ojciec lowi w rzece na wodzie rwacej oraz spokojnej. Lowi na splawik oraz grunt. Zalezy mi na czyms co sprawi mu przyjemnosc i zadowolenie. Ja kompletnie sie na tym nie znam stad prosba do was o pomoc.

A i jesli znacie w Warszawie godny polecenia sklep to bylo by bardzo milo (ale nie internetowy).

Pozdrawiam

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

alizee.pl mam dwa kręciołki Okumy. Mam je już cały sezon. Są super - no i 5 lat gwarancji.

Dokładna nazwa kręciołka to Okuma Payback Baitfeeder - te dwa, które mam są rozmiaru 30 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alizee.pl ja zdecydowanie bardziej polecam moją okumkę niż tą epix30. Miałem w łapce jeden dzień Epixa gdy łowiłem z kolegą. Zamieniliśmy się na jakąś godzinkę sprzętem i zdecydowanie lepiej łowiło mi się Okumką Payback Baitfeeder. Ma również "woly bieg" co przydaje się min. przy połowie karpi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, nigdy nie nastawiaj się, ze jak kupisz jeden kołowrotek, to będzesz mógł łowić na niego każda metoda. Panuje takie powiedzenie, że coś co jest do wszystkiego, jest do du... :twisted: No ale jak już kupiłeś, to nie zajedź go za szybko :lol: Niechaj Ci dobrze służy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.