Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gra komputerowa Wędkarz 2


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość wobler129

Robal kolega, z którym jeżdżę na sandacze kupił tydzień temu nowy komputer i już się chwalił właśnie tą grą :cool: Dokładnie nic nie wiem mówił, że w miarę ok :smile: Są Nasze gatunki ryb np. kleń, płoć itd. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tą (jedynka): http://www.logincomputer.pl/product_info.php?products_id=1381 to mam, grałam w nią w zeszłym roku. Pomimo złowienia dużej ilości puszek i butów, odnosiłam spore sukcesy, tym samym zdobywając kasę na modernizację sprzętu.

Czy warto? To zależy od preferencji grającego, sama gra dość prosta, łatwa. Za dychę można się pobawić, ale nie namawiam, bo może się spodobać lub też nie.

Wędkarz 2 to z tego co widzę te same lokacje, jest za to wybór haczyków, spławików i przynęt, więc coś lepszego od poprzedniej wersji.

Osobiście świetnie się bawiłam przy Bass master fishing z kontrolerem wędką na PS'kę oddającą większość wrażeń podczas holu http://www.3kropki.pl/p/6/0/bass_master_fishing_ps2.php

Poza tym gra trudna, spinningowa, posiada dużo więcej możliwości :wink:

No i samo wrażenie granie wędka z kołowrotkiem a nie klawiaturą czy myszką robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy w tej grze widze takie, ze jest to wersja jezykowa polska, a z fishing simulatora niewiele rozumiałem :???: . I bede mogl lowic, potem pogadac z dziewuszkami na gg, a jak sie zaswieci to mam branie i napisac :"sorki mam rybe, zaraz wracam". :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tej grze ustawić grunt, zmienić haczyk? Jak rzucić zanętą? Gdzie to wszystko jest? Musze złowić trochę tych ryb, żeby sobie to odblokować?

Ach właśnie podczas pisania tego posta miałem rybe, dusiłem cały czas shift(popuszczałem żyłkę) i tak zerwala :wink: . Musiała być duża :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wg opisu gry:

Cechy gry:

- 53 gatunki ryb

- 14 rodzajów przynęt

- 9 rodzajów haczyków

- 10 rodzajów woblerów

- 10 rodzajów zyłki

- 9 rodzajów spławików

- 28 lokacji

jest kilka rodzajów haczyków czy też żyłek, to pewnie możliwa jest jakakolwiek zmiana / lub też kupienia ich po zdobyciu odpowiedniej ilości kasy czyli kilka rybek trzeba złowić. O ile nadal są takie zasady jak w jedynce - za każdą rybę kasa, a potem modernizacja sprzętu. Masz kasę kupujesz, nie masz ... łowisz tym co masz - jak w życiu :lol::wink:

Robal a w pudełku instrukcji nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie największa to lin 25cm :oops::lol:

No od czegoś trzeba zacząć :wink:

Kurcze nabrałam ochoty na dwójkę, mam obiecaną :mrgreen:

Robal jeszcze jedno nie wiem jak w tej wersji, ale w jedynce były takie niektóre lokacje, że łatwo można było ryb nałowić i tym samym zebrać trochę kasy; były to zwłaszcza łowiska morskie i nawet małe rybki były niezle punktowane; może ten patent i tutaj będzie efektywny. Jak coś daj znać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba ja sobie sprawię :twisted:

...I ja chyba tez, tylko nie wiem gdzie u mnie bedzie mozna taką kupic :lol:

W każdym szanującym się komputerowym, jak nie mają na stanie to zamówią, a jeśli nie to on line jest dostępna :wink: Cena całkiem w porządku, przypuszczam, że z wysyłką do 20 paru zeta się cały interes zamknie. Myślę, że warto bo wciąga, każda spięta ryba doprowadza do szału tak samo jak w realu, aczkolwiek ja osobiście na dwójkę czekam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artech a czytales wymagania sprzetowe :?:

Jaki masz system :?:

Tu tkwi 99,8 % problemow z uruchomieniem gry :twisted:

Co do tej rapali .... na PS2 bede musial popatrzec co maja moi znajomi na konsolach

Bo moze ktorys ma ale sie nie chwali co bym mu nie wpadl na chate :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artech a czytales wymagania sprzetowe :?:

Jaki masz system :?:

Tu tkwi 99,8 % problemow z uruchomieniem gry :twisted:

Tak też mi się wydaje, chociaż gra wymagająca nie jest, potrzebuje:

procesora 800 Mhz

pamięci 128 MB

grafiki 32 MB

systemu 98SE/ME/2000/XP

Ale jest też drobnym druczkiem: "Gra nie obsługuje kart graficznych z serii GeForce MX, jak również zintegrowanych chipsetów graficznych, stosowanych m.in. w laptopach"

Tu może być pies pogrzebany :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odjechane ale trudne :) Łowilem lososie cała noc i ani jednego nie udalo mi sie zlowic bo wszystkie albo spadaja z haka albo mi żyłke rwą

Fajna gra :razz: Graficznie chyba najlepsza. A łowienie łososi faktycznie niezłe :wink: Mi się parę udało wyjąć :cool: Trzeba odpowiednio poustawiać sprzęt, ale faktycznie często się przegrywa w nurcie z zawadami. Grafika naprawdę miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.