Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Gra komputerowa Wędkarz 2


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Artech a czytales wymagania sprzetowe :?:

Jaki masz system :?:

Tu tkwi 99,8 % problemow z uruchomieniem gry :twisted:

Tak też mi się wydaje, chociaż gra wymagająca nie jest, potrzebuje:

procesora 800 Mhz

pamięci 128 MB

grafiki 32 MB

systemu 98SE/ME/2000/XP

Ale jest też drobnym druczkiem: "Gra nie obsługuje kart graficznych z serii GeForce MX, jak również zintegrowanych chipsetów graficznych, stosowanych m.in. w laptopach"

Tu może być pies pogrzebany :???:

Witam

A nie masz przypadkiem Visty na kompioe na ktorym ja probowales instalowac?

Hmmm co do kart graficznych ta notatka jest conajmniej dziwna :roll: bo w sumie jesli ich nie obsluguje to nie powinna sie uruchomic (na poczatku pobieznie przeczytalem wczesniejszego posta i nie zauwazylem ze juz ja zainstalowales a pozniej sa problemy)

Poza tym jesli sie wiesza to wywala jakis komunikat bledu czy po prostu zmuli tak kompa ze nic nie da rady zrobic?

Masz powylaczane inne programy ktore lubi duzo zrec zasobow?

Popytam znajomych ale cos mi sie kojarzy ze ktorys ze znajomych maniakow instalowal sobie specjalnnie win98 bo pod nim najlepiej smigala ktoras gra :lol: na pewno nie byla to wedkarska :twisted:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest też drobnym druczkiem: "Gra nie obsługuje kart graficznych z serii GeForce MX, jak również zintegrowanych chipsetów graficznych,

I u jest pies pogrzebany. U mnie również instalacja przeszła bez przeszkód, niestety na tym koniec. Komputer muli niesamowicie, a na ekranie jakieś małpie gaje, a na 100% mam GeForce MX, tak że chyba w grafice tkwi problem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory element52, z tym GS-em :wink: . Mieszkałem tamtej okolicy 33 latka i miło spotkać ziomala na forum. A co słychać z waszym jeziorem? To chyba najlepsze łowisko w polsce. Czy mają zamiar udostępnić to kiedykolwiek do wędkowania? Napewno coś tam słyszałeś. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory element52, z tym GS-em :wink:

No co Ty, nie ma sprawy :mrgreen:

. Mieszkałem tamtej okolicy 33 latka i miło spotkać ziomala na forum.

Ja sie tez ciesze :cool:

Czy mają zamiar udostępnić to kiedykolwiek do wędkowania?

Jak narazie to nie :mad: napewno juz bym cos wiedział...

To chyba najlepsze łowisko w polsce

Dlaczego najlepsze :shock: Jest w nim mnóstwo ryb, ale co z tego jak tam łowic nie wolno :???: Oni tylko zarybiają, wyławiają i tak non stop :sad: A jak bym udostępnili jezioro dla wedkarzy i turystów to oni nie wiedza jak dobrze by na tym wyszli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swoją kupiłem za 10 PLN w EMPIKU, poza tym na płycie jest jeszcze Pool i Czeski rajd, niestety na moim kompie tylko pool chodzi reszta z niewiadomej dla mnie przyczyny się wiesza :shock::???:

To tak samo jak ja, ale u mnie działa bez zarzutów, reszty nie instalowałem.

Juz 2 razy miałem naprawdę dużą rybę, tylko haczyk puszczał, pomimo tego, ze po zacięciu cały czas popuszczałem żyłke [shift] :smile: Zaraz zarzucam węde :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz gre Fishing Simulator 2 :mrgreen: Tylko jest taki problem że nic nie bierze. Nie wiem czy to od pogody zalezy (zart :lol: ) Wszystko ustawiam, wedki, haczyki, zyłki, kolowrotki, przynety, sygnalizatory, a i tak cały czas łowie na spławik :oops: Nie wiem czy dobrze czy zle wszystko ustawiam. Nie mam pojecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz przypadkiem Visty na kompioe na ktorym ja probowales instalowac?
Nie. Mam XP.
czy po prostu zmuli tak kompa ze nic nie da rady zrobic?
Dokładnie tak, gra reaguje na polecenie z minutowym opóźnieniem.
wywala jakis komunikat bledu
Na początku przy uruchmieniu pyta o jakiś ffshoudes czy coś w tym stylu, potem sięodpala i na każde kliknięcie myszką reaguje z minutowym opóźnieniem czym doprowadza mnie do k... tzn. szewskiej pasji i wypieprzenia bubla z komputera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od paru dni w gre RAPALA PRO FISHING poprostu swietna gra spiningowa, swietna grafika, bardzo realistyczna gra, odwzorowanie przynet ich praca, zachowanie ryb w wodzie,brania i najwazniejsze operowanie kijem no poprostu zajefajna gierka polecam wszystkim spiningowca, dzieki tej gierce mozna sie powierzchownie nauczyc efektywnego spiningu. Aha pare razy grajac odczułem ze w realu spining jest wiele prostszy :lol: polecam wszystkim 100% zadowolenia :mrgreen:

element52, swoimi czasy grywałem w ta gierke i miałem na poczatku ten sam problem starałem sie bardzo i ciagle nic, pomogły mi opisy łowisk na forum od tej gry wiele sie nauczyłem, ustaw sobie wirtualna date maj-czerwiec rano i zacznij łowic na małych stawikach, drobnica zawsze bierze np. płotki na bata albo linki czy karasie z gruntu, jak opanujesz stawiki bedziesz wiedział co i jak necic probuj na coraz wiekszych i na poczatek polecam rozszezyc gre na fulla we wszystko co mozliwe, bedzie duzy wybor :grin: Jak cos złapiesz wklej fotke :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkarz dwa jest jak dla mnie do kitu :/

Dla mnie tez, cały czas biorą ryby i jest to nie realistyczne, a w FS2 wogóle. Raz na spławik złapałem rybe ale przez przypadek. Bo patrze sie na spławik i cwiczyłem jak bym zacinał jak by mi cos brało. No i zaciołem patrze a tu żyłka na boki chodzi i podebrałem rybke :mrgreen::wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz wieksze ryby lowie.

Coś nie gra, zlowilem karpia 55cm, ktory wazyl mniej niz 0.2 kg :shock: Chyba skala jest pomylona, taki karp powinien wazyc prędzej 2 kg :lol: . Duzo mietusow mam pół metrowych, biorą często :smile:

Odblokowałem juz drugie łowisko i mam wieksza różnorodność sprzetu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od paru dni w gre RAPALA PRO FISHING poprostu swietna gra spiningowa

Zgodze sie w pełni - jeśli macie okazje i lubicie sobie pospiningować to zdecydowanie najlepsza gra :D Mi osobiście przypadła do gustu dużo bardziej niż Fishing Simulator 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie w pełni - jeśli macie okazje i lubicie sobie pospiningować to zdecydowanie najlepsza gra :D Mi osobiście przypadła do gustu dużo bardziej niż Fishing Simulator 2.

Dokładnie :wink: Właśnie sobie ją zainstalowałem, i jest naprawde super. Wszystko bardzo dobrze dopracowane, jak na pierwszy rzut oka :lol: Tylko mam takie pytanie, czy ta gra wszystkim reaguje z lekkim opuźnieniem :roll: Ponieważ jak łowie i chce wedke podniesc to podniesie sie dopiero za jakis czas :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

element52, popatrz na wymagania bodajze pentium III to jest dosc sporo z innymi wymaganiami, ja mam P4 i dotychczas nie miałem problemow z grami wszystko smigało. A przy tej Rapalce troszke mi opoznia jesli mam wszystkie programy, muzyke itp powłaczane... jak wszystko wyłacze to smiga jak trzeba tylko myszka nie daje rady bo stara kulkowa mam, idac dalej DPI zeby dokładnie oddac ruchy musi byc odpowiednie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha element52, jeszcze dobrze ze mi sie przypomniało, to zalezy jak odtwarzasz ta gre... ja obraz płyty odtwarzam przez alcohol i jest wpozadeczku, jesli nagrasz obraz na płytke jak trzeba powinno byc tak samo, nie odtwarzaj nigdy z pliku program files...itd. bo tak jest najgorzej, moze to Ci cos pomoze :grin: Hmm mozesz jeszcze zrobic takie błache czynnosci jak np. defragmentacja dyskow bo po niej cały komp smiga płynnie i "mysli natychmiast" sprobowac nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.