Skocz do zawartości
tokarex pontony

Penax PXL 300


david2

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Napisz, jeszcze do jakiej metody będziesz go używał?, z jaką wędką?, jakie ryby wchodzą w grę? , czy łowisz rekreacyjnie, czy też systematycznie?, wody stojące, czy rzeki?..itp.

Do jakiej kwoty maksymalnie poszukujesz kołowrotka?.

Jeśli jesteś nad wodą 5-8 razy w roku i łapiesz rozrywkowo na spławiczek karasie, ten krecioł będzie dobry i...wystarczy na długo, ale jeśli jest inaczej, wędkujesz często, w "nieprzyjaznym" terenie...może okazać się ,że kręcioł nie wytrzyma nawet połowy sezonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na mysli kupic feedera KONGER AVIATOR FEEDER 360m i cw:180g .Będe łowił na rzekach gdzie uciag jest dosc silny i własnie do tej wedki potrzebuje jakis kołowrotek tak do 100zł tylko chodzi mi o to zeby ze 300m weszlo 0,20mm zyłki .Łowie przewaznie leszcze i brzany no i to co sie na Wisle trafi :grin: .Dodam ze nie łowie pare razy w sezonie tylko jesli mam wolny czas to spedzam go nad woda .Jesli mozecie to daj cie jakis dobry kołowrotek ktory waszym zdaniem bedzie pasowal do tego kija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zapomnij kolego o jaxonach ,rozejrzyj sie za czymś konkretnym z Okumy np;Travertine RD 40 lub ale znacznie lepiej jak byś dołożył te 50-100zł i kupił coś z Daiwy np tornado lub shinobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ten model tylko wielkość 55 .dokładnie Travertine Baitfeeder TRB 55 jest to kołowrotek z wolnym biegiem ,nie wiem ale niektórzy twierdzą że w/b na fedder sie nie nadaje.ale ja uważam że to rozwiązanie jest bardzo przydatne na fedder .Mam go dopiero sezon ale mam nadzieje że mnie nie zawiedzie.Wygląda całkiem fajnie i dość solidnie .Używam go do karpiówki (na razie ,dopóki nie kupie czegoś lepszego) i do łowienia na żywą i martwą rybkę.Za tak niewielkie pieniądze moim zdaniem warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.