Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

stu6-60 piękna ryba, szkoda jednak, że tak długo zeszło z tymi porządkami :wink:

Nawet był ostatnio poruszany ten temat

a o to chodzi. Ale to nie konkurs na największą rybę :wink:

Hmm bo to pewnie zależy od indywidualnej interpretacji :lol::lol::lol:

Ja nie mam chyba co liczyć, chociaż może znowu w drugi dzień Świąt coś mi odbije... młynek by się przydał :wink:

Ach pomarzyć można :grin:

Dzisiaj byłem z kumplem na płytkim jeziorze-do 4m.sprawdzić lód i okazało się że ma 4-5cm.i ktoś już łowił więc i my się odważyliśmy(kolega waży stówke :shock: )
Odwaga czy głupota :?:
Jeżeli głupota to zbiorowa bo nie byliśmy pierwsi.Oprócz nas spotkaliśmy jeszcze sześciu wędkarzy... :wink:
Zamiast tak się tłumaczyć lepiej już nic nie mówić. Różnica jedynie taka, że mogła być tragedia zbiorowa :idea:

Nic dodać, nic ująć :???:

Życzę w Nowym Roku więcej powagi dla pewnych sytuacji, mądrości i szacunku dla siebie samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda jednak, że tak długo zeszło z tymi porządkami

A jaki mialem wybor :?::!: ,jutro "inspekcja" :smile:.A swoja droga to niesamowite co mozna znalezc w SWOIM samochodzie po "dluzszym" :wink: okresie niesprzatania :shock:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, uwielbiam fotografowac to co złapię i to co widzę.Dopiero sie tutaj rozeznaję wiec sorry!!! To ostatnie zdiecie to troć morska jakos ze 3 dni temu wystalem 3 szt. i jedną malutką normalnie tycia 5 cm chyba miała przy minus 5-7.Wczoraj zabawna sytuacja normalnie tak troć pieknie chodziła wyskakiwała i nawet małego stuk probowałem wszystkego z irytowany,zmarznięty po 5 h poddałem się ...mróz...!!!dzisiaj typowo Dorszowo oczywiscie fotki mam ale drobnica wiec przed wigilią uwolnilem 3ech małolatów miedzy 300 a 400 gr. Rybitwa i tak wygrała dzisiejszy jej hol nic mi nie przypomina bo raczej ryby nie chlapią skrzydłami i skaczą po tafli wody.

post-3386-14544971457357_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele wypad nad wodę , przyjeżdżam patrzę i SZOK !!!

Takiej tafli lodowej jak była to już z 8-10 lat nie widziałem czysta i gładka jak szkło !!!!

Kije z auta mormyszki i do roboty - Taki był zamiar.

Pierwsza dziura na płytkiej wodzie takiej do kolan sprawdzam ile lodu 7 cm /pomyślałem kiepsko/

Kilka bardziej energicznych ruchów i zaczyna trzeszczeć - CZYLI ODWRÓT kije do auta

I piękny urokliwy spacerek brzegiem lodowiska słonko wstało a tu nagle

P O M O C Y

Patrzę a tam gostek /czytaj kretyn/ się z pod lodu gramoli , do auta koło kilometra sprzęt w aucie co robić ?? Debil ale zawsze człowiek

Sięgam do kieszeni a tam zapomniałem wyjąć linkę asekuracyjną zawsze mam 15-20 meterków jak idę na lodek.

Podałem gostkowi linkę wygramolił się i poleciał gdzieś do domu.

Panowie za kilka okoni takie ryzyko ???

Jak lud ma 10 to delikatnie stąpam a na 7 cm to nawet nie wchodzę wytrzymać wytrzyma tylko co będzie jak się wywrócę i o niego grzmotnę to wpadnę jak ........ w przerębel.

A na koniec ZDROWYCH i RADOSNYCH ŚWIĄT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dzisiaj na rybkach baaardzo owocnie!

2 sumy afrykańskie i 3 karpiki po póltora kilo!

przepraszam ale musiałem je zabrać :(

następnym razem wrócą do wody!

WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYTKIM życzę ja - Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj słabiutko dwa dorsze 1,5kg. i 600gr. oczywiscie woda.ALE i tak nie uwiezycie widziałem DELFINA ALBO morswina albo małego Wieloryba około 200m od brzegu 7=8 razy wylonił sie ok 2 metrowy grzbiet z wielka płetwa grzbietowa...piękny widok nie udalo sie uchwycić a i tak juz w sumie jechałem optycznym do tego pogoda była pochmórna i wiało, ale widział to jeden spacerowicz i mówił ze nigdy tego nie widział.Niewazne gwiazdkowy preząt !!! wesołych chłopaki!!!!

post-3386-14544971459199_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fotek mam troche nie tylko z rybkami bo lubie fotogafie taką amatorską.

Zapraszamy do tematów związanych z fotografią lub do haczyk tv. W tym temacie rozmawiamy o tym "jak dziś było na rybach" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ze TOMEK nie śpisz heehhe spoko, ale nie mam tak czasu na ogarniecie tej strony, postaram sie tam rozejrzeć i coś dodać. pozdrawiam wigilneo!!!! jutro rano na trocie idę mam zamiar , raczej sie uda hehheh

post-3386-1454497146017_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było wczoraj na rybach ?????

Najpierw poszła panga i sola ..................smażone na patelni .

Następnie karp ....................w galarecie .

I na koniec jak już ledwo zipałem znowu karp ................smażony z cebulką .

Dałem im popalić , za cały sezon :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

W niedziele na Odrze od 13,30-17,30

złapałem 2 Klenie

63 cm

46 cm

woda wysoka brania mocne i pewne

W poniedziałek 10-15

1 Klenia

może 20cm (woda opadła 55 cm ) Brania bardzo delikat

Połamania kija sezon trwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem na lodzie.Jak zaświeciło słońce to wszystko pięknie było widać-dno,rybki,pnie drzew.Ryby były przez to płochliwe ale brały.Udało mi się złowić na błystkę kilka okoni,szczupaczka ok.40cm. i na koniec większy szczupak poszedł bo tylko poczułem zaczep i przegryzł żyłkę...

5ff356d4572f9d17m.jpg20e874dd3db8332fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele na Odrze od 13,30-17,30

złapałem 2 Klenie

63 cm

46 cm

łał, Rewelacja :shock: . Rekord Polski Klenia to waga 3,64 a miał dlugosc 59,03cm. :cool:

Rekord Polski klenia w długości to właśnie 63cm.

Wklej fotke tego 63 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.