Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Moja sobotnia wyprawa miala raczej na celu zobaczenie miejscowek po zimie wiec sie nie spodziewalem efektow. Wynik ok 2h rzucania na woblerka ok 3cm zakonczyl sie tak jak sie tego spodziewalem czyli 0. Warunki pogodowe byly dosc ostre, i bez rekawiczek dlugo sie nie dalo wedki w reku potrzymac. Jeden z plusow wyprawy to wylamanie dwoch podporek pod podrywke, tak wiec przynajmniej na chwile klusownik bedzie z siata na brzegu siedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
P - sprawdziłem, zakaz o którym pisałem dot. jezior, wyrobisk i stawów.

Dzieki, moze dlatego ze to nie rzeki to go pominalem (albo nawet jeszcze rok temu go nie bylo)

Na górskim odcinku Drwęcy obowiązuje od 1.04. do 15.05.

Akurat to moze sie przydac innym - w tym terminie jest calkowity zakaz polowu na Drwecy

Dotyczy to tylko wedkarzy bo klusole wiadomo :evil:

Na Wiśle - zakaz spinningowania w okresie od 1 stycznia do 31 maja dotyczy tylko po 100 m prawego brzegu Wisły w dół i górę rzeki przy ujściu szyjek Portu Zimowego oraz Portu Drzewnego.

To kojarze ale w te rejony sie nie zapuszczam

Nie ma to zwiazku z Rydzem :wink: tyllko z tarliskami sandaczy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróćmy do tematu

No właśnie :mrgreen: Krótki wieczorny wypad- raptem 1,5 godziny, bo łowienie tylko do 22. Mimo tego podbierak zdążył 3 razy zmoknąć i 3 razy zamarznąć :shock::lol: :lol: :lol:

Przy okazji testuję jak długo trwa życie kukurydzy z puszki. :twisted: Póki co doszedłem do 3 tygodni powolnego dojrzewania w lodówce. :lol: Jak do tej pory co najmniej nie przeszkadza karpikom :twisted::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji testuję jak długo trwa życie kukurydzy z puszki. Póki co doszedłem do 3 tygodni powolnego dojrzewania w lodówce. Jak do tej pory co najmniej nie przeszkadza karpikom
Jak ci zakwitnie postawisz sobie na stole jako kwiatek :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, widzę, że Ty już wprawiasz się przed karpiami :mrgreen:

Ja dzisiaj wybrałem się na próbę z moim nowym spinem, ale wynik :???: może porozmawiamy o pogodzie :mrgreen: chociaż w sumie też nie :???:

Następny wypadzik na kamienie z bacikiem, bo trzeba się zorientować i poznać przed zawodami :twisted: Ale poczekam, aż się trochę ociepli i dopiero wtedy pojadę (no chyba ze sie nie ociepli do soboty, to pojadę jak będzie zimno :lol: ) bo dzisiaj było zdecydowanie za zimno jak dla mnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne :D

Aż mi się oczka zaświeciły :mrgreen:

Ogromne gratulacje Maniek, za wyczucie ryby, umiejętne podanie jej tego czego z reguły nie jada, czyli przekonanie jej, że jednak jada - i bez dyskusji :mrgreen:

Jesteś moim mistrzem, ale wiesz to, bo już Ci nie raz wspominałam o tym :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis wybralem sie na ryby bo mialem troszke czasu i wygladalo to mniej wiecej tak:

ae39df541f074dbem.jpg

Stanowisko

67aa70458c51713am.jpg

Kolega:

ed3e57eab5a1e5efm.jpg

mini arsenal :D

0ad2c86dd52809a9m.jpg

Cos ze stajni trapera :D plus groch i pinka a w srodku moj koszyk

3580d3bc3ca09e71m.jpg

Kije z innego profilu

8438310584c99893m.jpg

Ekologiczny przemieszczacz wedkarski :D

477bb5c94f2a0fabm.jpg

64366c995e1f5d5em.jpg

fotki z gory ;)

6668ac99c1353703m.jpg

Elka ;D

Zdjecia z K750i sorki za jakosc;) ale cyfrowki nie chcialo mi sie brac

To tyle, a w piatek zanecic na PZW a w sobote jedziemy ostro na karpia :D

Edit: Zapomnialem napisac nic nie bralo :mad: totalnie nic ale to tez dlatego ze to dziki staw i jest malo ryb :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wrażeniem jestem, tym bardziej, że wiem po sobie, że szybko sie znichęcam do łowienia przynętami do których nie mam przekonania. A tak na pewno ma wiekszość z nas jeśli chodzi o kulki i klenia. Tu prosze, sam pracujesz na własne i nasze przekonanie :smile:

Czas zacząć spiningować kulkami :wink::razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witek150, bardzo fajna relacja
dzieki wielkie ;) staram sie wrzucac kazdy wypadzik jak mam mozliwosc fotek. Tomek twoje relacje i filmik tez sa super;)

Jak wszyscy do wszyscy Maniek gratki ;) tez bym sobie pocholowal klenika :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie ;) staram sie wrzucac kazdy wypadzik jak mam mozliwosc fotek

I o to chodzi :mrgreen: Nie tylko zdjęcia z rybami są ciekawe. Ładnie opisana i zilustrowana wyprawa jest bardzo ciekawym materiałem na forum :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.